536 Shares 2673 views

Jak zainstalować „GTA” na „Android”: instrukcja dla początkujących

Dziś będziemy rozważyć pytanie, jak stworzyć „GTA” na „Android”. Informacja ta jest zainteresowana, co do zasady, nowych właścicieli urządzeń na danej platformie. Opisane sposoby ustawienia może być również wykorzystywane do innych zastosowań. W artykule będą dostępne 2 sposoby. Tak, to dowiesz się, jak zainstalować „GTA” na „Android”.


szkolenie

Przed rozpoczęciem rozważyć instrukcje, śmiem spędzić krótką dygresję. Seria gier pod nazwą GTA ponieważ ostatnim czasie aktywnie dostosować się do platformy mobilnej. Firma wprowadzi rozwój rocka do ich produktów są obsługiwane na telefonach i tabletach. Jednak w celu uniknięcia nieporozumień, warto zauważyć, że „GTA 5” na „Android” jeszcze nie istnieje. I mało prawdopodobne, aby pojawić się wkrótce. Dla graczy na Rockstars deklarują, że ta ostatnia tworzy aplikację na „Android” to GTA Vice City. Ale, jak to nazwano niedawno, są opracowywane w celu stworzenia serii: San Andreas. Teraz, że w odniesieniu do metod instalacji aplikacji. Aby zainstalować „GTA 3” (PLAY) na „Android”, można użyć metody oficjalne i nieoficjalne. Jaka jest różnica między nimi, dowiesz się poniżej.

Dziennik metoda

Opis powinien zacząć zalet tej metody. Po pierwsze, można otrzymać różne nowości od dewelopera na cały przedział korzystania z aplikacji. Zawsze można poprosić o wsparcie dla twórców. W przeciwieństwie do metody nieformalne, nie trzeba korzystać z różnych narzędzi do włamań i innych zaawansowanych aplikacji. Wśród niedociągnięć można zidentyfikować tylko jeden fakt, a mianowicie taki, który trzeba zapłacić. A jeśli gra się nie podoba, zwrotu pieniędzy, aby was nikt nie będzie. W grze rynkowej z firmą Google aplikacja GTA 3 jest sprzedawany za 169 rubli. Aby kupić grę oficjalnie, trzeba zalogować się na portalu gry rynkowej, wprowadź nazwę w polu wyszukiwania i kliknij przycisk „Kup”. W tym przypadku, należy zalogować się na swoje konto w systemie Gmail. Można również użyć aplikacji mobilnej na samym telefonie. Płatność jest dokonywana za pomocą karty kredytowej lub innych środków płatniczych.

Sposób nieformalny

Wcześniej nauczyłeś się, jak ustawić „GTA” na „Android” w oficjalnym sposób. Teraz spójrzmy na przeciwległym metody. W tej chwili możemy zacząć od wad. I powtarzają dokładnie korzyści wypłaconych metody, tylko odwrotny skutek. Oznacza to, że nie ma wsparcia, automatyczne aktualizacje i inne funkcje. Jedyną zaletą korzystania z zaatakowanych aplikacji – jest więc bezpłatnie. GTA 3 pobierz za „Android” za darmo w tej chwili dość łatwo. Najważniejsze jest to, aby znaleźć wiarygodne źródło. Następnie należy otworzyć osobny instalator plik apk i wyrzucić z pamięci podręcznej na SD-przewoźnika.

wniosek

Należy zauważyć, że najlepiej jest, oczywiście, używać oficjalnej metody, pomimo faktu, że wymaga pewnych inwestycji. Po zapłaceniu aplikacji, zachęcamy programistów do tworzenia nowych gier. Zwłaszcza 169 rubli – to nie jest taka duża kwota. Ale można użyć dowolnej z metod opisanych. Mam nadzieję, że nauczyłem się z tego artykułu, jak zainstalować „GTA” na „Android”.