143 Shares 2520 views

Jessnera Peeling przywraca skórze młody i atrakcyjny

Złuszczanie – zabieg kosmetyczny, który usuwa martwe komórki skóry, oczyścić go, zmniejszyć plamy i oznaki starzenia wiekowych. Nowoczesna kosmetologia oferuje szereg procedur oddziaływania i przenikania, które dotyczą kwestii takich jak usuwanie śladów fotostarzeniem, zmian związanych z wiekiem, blizny, ślady trądziku.


Jessnera złuszczanie

Klasyczny w połączeniu Peeling chemiczny Jessnera została zaproponowana przez amerykańskiego kosmetyczki i szybko stał się popularny w Hollywood, gdzie idealny wygląd jest kluczem do sukcesu. Skuteczność jego działania jest wyjaśnione przez połączenie najlepszych składników: kwasu salicylowego i mlekowego i rezorcyny.

skórki Jessnera znacznie zmniejsza wytwarzanie łoju, mięknie i usuwa zaskórników, wygładzenie zmarszczek, wyrównuje karnację i minimalizuje blizny i efekty te są osiągnięte poprzez silne obierania. Po zabiegu, zaczerwienienie skóry trwa kilka (od 2 do 4 godzin) godzin, które pozwala prowadzić normalne życie.

Jessnera Peeling wykazano u pacjentów z ciężką fotostarzenia, przebarwień i zmian skórnych związanych z wiekiem. Ze względu na wymiany i aktywacji procesów regeneracyjnych w skórze jest znaczna poprawa wyglądu i odmłodzenia skóry. Ten rodzaj peelingu jest również wskazany w celu zmniejszenia objawów rozstępy i do łagodzenia zaburzeń powierzchni skóry.

Polecam spędzać 6-10 sesje z przerwami w ciągu 7-14 dni. Po zakończeniu kursu wykazały znaczną poprawę efektu skóry i anti-aging, które może trwać nawet do kilku lat.

obierania enzymatyczną

Nowe narzędzie w walce o zachowanie młodości i piękna skóry – Peeling enzymatyczny. Jego działanie opiera się na wpływie na naturalny enzym papaina skóry, która została wyizolowana z drzewa papai. Zmiękcza białka enzymu, który działa wyłącznie na martwe komórki, zawarte w żywej materii, neutralizujące go. Dlatego środki enzymatyczne mogą być bezpiecznie stosowane na skórę – nic złego w każdym przypadku.

Po obraniu enzymatyczną obserwuje się wyrównanie łagodzenia skóry, zmniejszenie pigmentacji poprawy cery. Ze względu na łagodny i nieszkodliwy efekt oznacza, że przemysł produkuje szeroką gamę środków wykorzystujących papaina. Dlatego przeprowadzenie enzymatyczny peeling w domu jest całkiem realne i bezpieczne.

salicylowego złuszcza

Łagodny złuszczania chemicznego mogą być klasyfikowane za pomocą procedury kwasu salicylowego. Jeśli chcesz, aby odmłodzić i odświeżyć skórę, wygładzają zmarszczki i poprawić cerę, trzeba salicylowego złuszcza. Opinie klientów, którzy przeszli procedurę, mówić o jego wysokiej wydajności i niskim traumy. Nieprzyjemnych efektów już po krótkiej sesji zauważyć zaczerwienienie i suchość skóry, późniejsze który ostatecznie przechodzi. Po zakończeniu procedur (5-8 sesji), jest zauważalny odmłodzenie cery i wyrównując wraz z zwężenie porów.

Wszelkie skórki chemiczny wymaga przestrzegania wszystkich zaleceń Jak procedur oraz w okresie zdrowienia. Tylko pod warunkiem ich pełnego i terminowego wdrożenia jest to możliwe, aby zminimalizować ewentualne negatywne konsekwencje.