528 Shares 2155 views

Eldar Dzharahov – wysokości i masy ciała, a także wyposażony jest w kreatywny sposób

Wiele videoblogery stały się bardzo popularne. Eldar Dzharahov, wysokość i masa ciała, która dla wielu jest tajemnicą, zwrócił ich uwagę nie szczupła budowa ciała i wysokiej jakości i ciekawe wideo. Oprócz kanału na YouTube, znany ze swoich teledysków i własnymi utworami. Teraz liczba fanów rośnie tylko Eldar. W swoich pracach, a komunikacja to zużywa dużo przekleństw, ale nie zabierze publiczność.


dzieciństwo

Wiele osób jest teraz zainteresowany Eldar Dzharahov: wzrost i wagę, biografii i innych faktów o nim przyciągają wielu czytelników. Pomimo faktu, że jest on rasowy Lezghins videobloger urodzony w regionie Lipieck, w miejscowości Storozhevsky gospodarstwie. Jedynakiem, nie był wychowany z siostrą Elmira. W 2000 roku rodzina przeniosła się do Nowokuznieck, gdzie chodził do szkoły i znaleźć najlepszy przyjaciel Sasza Tileksa.

Tam zaczął brać udział w inicjatywie szkoła Dzharahov Eldarów, jego wzrostu i wagi nie przeszkadza nikomu. mówi o sobie – „od kołyski po krótkim dziecko z brodą”. Na 5 lat zdiagnozowano u niego cukrzycę, ale choroba nie pozbawia go twórczy. Jedynym problemem był brak Eldar głosem, ale w wieku 13 lat wybrał rap, który pomógł mu nadrobić to niedociągnięcie.

powodzenia

Jego kariera zaczęła się budować Internet Eldar Dzharahov. Wzrost, waga i wiek – to wszystko w internecie nikt nie dba. Najważniejsze – aby tworzyć wysokiej jakości filmy. Rodzice od dawna nie wierzy chłopcu. Oni nie lubią, że rzeczywiście wypadło. Zmienili zdanie, gdy zobaczyli miliony wyświetleń wideo, dochód z zawodu i występów w telewizji.

Eldar kariera Dzharahov którego wysokość i waga powodują, że debata internetowa rozpoczęła ogrzewany ciężko. Najpierw mówił na imprezach młodzieżowych, aw 16 lat zaczął ze swoim przyjacielem, aby rozwijać swój własny kanał na popularnej stronie udostępniania wideo. Tam kładli szkice muzyczne, które szybko przyciągnęły uwagę i naśladowców.

Złapaliśmy im szczęścia, gdy składa się hymnem Publicznej MDK. Wysłali słynne administratorów "Air-on-Don Don". Ten pojedynczy, jak twórców społeczności i zaczął współpracę. Filmy pojawiły MDK logo, a zamiast tego zaczął promować utworzenie publicznego Eldarów.

projekty

Dzięki współpracy ze znanymi serwerami publicznymi bardzo szybko zaczęła zdobywać popularność, a on Eldar Dzharahov. Wzrost, waga i wiek stał się przedmiotem dyskusji w internecie, ale nie odsunęła się od niego i innego słynnego muzyka videoblogera – Ilya Prusikina (lepiej znanego w sieci jako Iljicza). To właśnie on zaproponował Eldar przenieść do Moskwy do dalszej współpracy i rozwoju w pracach.

Po przeprowadzce Eldar Dzharahov, którego waga i wysokość – 158 cm i 55 kg, odpowiednio, zacząłem kręcić filmy z własnego życia i prowadzenia muzyczny i humorystyczny projekt „udane artystę”. To było dla niego, otrzymał nagrodę „Media Runet 2013”. Zastanawiam się, co kreatywność Eldar zawsze być krytyczna, uważa on, że wciąż ma miejsca na rozbudowę.

Później tworzy z Iljicza „KlikKlak zespołu” projektu. Chłopcy pracują w nim z przyjemności, a więc to przyciąga wielu fanów. Uczestnicy projektu uruchomiły wiele koncertów, najbardziej znanym z nich jest „Give leszcze”, „Doris-ka” i „Cokolwiek powiesz”. Później stworzył kolejny kanał jego „Let Lama”.

Konflikt z Larin

Jakiś czas temu stałem się członkiem Versus BPM Eldar Dzharahov. Wzrost i waga, zdjęcia i inne fakty w tej chwili stały się szczególnie interesująca dla publiczności. Wszakże wszyscy zastanawiają się, kto będzie przeciwstawiać videoblogeru Dmitri Larin w legendarnych pojedynków areny rap. Larin w tym czasie był tylko jeden i stracił Khovanskii Batlle.

To Larin zainicjował walkę. Na swoim kanale, mówił o niepochlebny Dzharahova działa, choć Eldar w tym czasie pracował przez kilka lat i napisał ponad 600 piosenek. Reakcja była natychmiastowa Dzharahova – pisze krótki tweet, który polecam widoki Larin zrobić bez skandali i zabrudzeniem. Dmitry, w odpowiedzi zajęło wideo 10 minut, w którym dobrze tempie osobowość i dzieło Eldarów.

Początkowo nikt Larina w Bitwa umieścić. On raczej słabe utwory studyjne, a trochę z występów na żywo i wszystkie zostały skazane. Eldar dumnie próbę i wygrał. Muzyk obecnie przebywa w Petersburgu.