625 Shares 3339 views

A wiesz ile grzyby rosną?

Griboyedov i grzyb na całym świecie mogą liczyć na ogromne kwoty. Zatem otworzyła że zjada grzyby dawna dobra połowa ludzkości! Są one solone, suszone, smażone, gotowane, spożywane na surowo … Wielu ludzi kocha nie tylko gotować i jeść grzyby, ale także je odebrać. Co może być bardziej zabawa „ciche polowanie” czysta i liściasty las sosnowy na świeżym powietrzu! Dlatego początkujący i są zainteresowani ile grzyby rosną, a nie być uwięzione i nie przyjść do pustej przestrzeni, gdzie grzyby jeszcze nie miał czasu, aby rosnąć.


Wpływ temperatury i oświetlenia

W rzeczywistości, czas wzrostu grzybów zależy od wielu przyczyn i czynników. Jeden z nich – temperatura powietrza. Optymalna dla większości gatunków grzybów temperatury pokojowej: od 18 do 28 C. Wiele gatunków (np grzyby) rośnie dobrze w ciemności. Ługowoj także grzyby, przeciwnie, trzeba słońce – tylko wtedy mogą dobrze rosnąć.

Więc mimo wszystko, ile grzyby rosną? Bardzo szybko! W ciągu zaledwie kilku dni (05:57), osiągną średnią wielkość dla tego gatunku są większe o około dziesiątego dnia, ale po może nadal rosnąć. W pierwszych dniach wzrostu grzyba jest szybszy, to spowalnia. Kapelusze rosną dłużej niż nogi. Wiadomym jest, że niektóre owady opóźniają rozwój grzybów. Ciepłe, deszczowej pogody, w przeciwieństwie do tego, promuje szybki wzrost.

Grzyb (białe) i kwaśny

Niniejszym grzyba jest również znany jako czas rośnie grzyb biały (od pięciu do dziesięciu dni). Uzbrojony w tę wiedzę, łatwiej jest „polowanie” na białym tle w sezonie grzybowym. I, jeśli średnia grzyba waży około dwustu gramów, a następnie hodowane w ciepłym deszczu nawet grzyby mogą ważyć więcej niż kilogram! Po utworzeniu zarodników giant szybko starzeniu, ale w jesieni tego procesu może być spowolniony.

Ile rosną kurki? Długi czas – od jednego tygodnia do dwóch.

Gdy grzyb wie ile grzyby rosną do stanu dojrzałego, to nigdy nie wyjdzie z lasu z koszem pusty.

Historie o szybkim rozwojem grzybów

Prawdopodobnie nie żywa istota nie rosną tak szybko do dojrzałości. Taka jest geneza i znany wyraz „rosną jak grzyby po deszczu.” Ale pogłoski o ile rosnące grzyby (grzybnia znajduje się pod ziemią, a powyżej – owocnika), czyli tempo wzrostu owocnika, często przesadzone. Dzieje się tak, ponieważ podczas polowania „cichej” grzyba niezauważone, ale po powrocie do tego samego miejsca w ciągu dnia lub grzybiarzy wystawie „ogromne” korzyści! Po tym wszystkim, tak zwane grzyby shlyapochnye rosnąć w rozmiarze bardzo szybko. W ciągu dnia, inni mogą zwiększyć dwa do trzech razy. Zwyczajny, Gołąbek, grzyby brzoza, osika zbierane zazwyczaj już w dzień po pojawieniu się na powierzchni.

owocniki grzybów pileate pierwszy pojawiają się pod ziemię i tam rosną na powierzchni wyłaniają pełni ukształtowany. Stąd opowieści o natychmiastowy grzyby wyrastające owocników grzybów!