372 Shares 6248 views

Jak przyciągnąć uwagę jednej kochasz: Wskazówki

Nieodwzajemniona miłość – to tylko połowa miłość. Ale Lawless serca. A jeśli obiekt uczuć nie rozpala namiętność odpowiedź na raz, naprawdę chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć uwagę kogoś, kogo kochasz.

Prędzej czy później, w piersi każdej kobiety jest to bardzo mały silne uczucie. Że pochodzi on ze trzeba wiedzieć, jak przyciągnąć uwagę chłopców, ale go nie przestraszyć i nie narazić się na śmieszność chwilę. Większość snów pierwszych dziewczynek pozostaje bez odpowiedzi ze względu na niezdolność do wyrażania siebie i swoich emocji.

Z biegiem czasu, zachęcenia umiejętności uwaga przyjść, ale co, gdy już jesteś w miłości, i co robić – nie wiem jeszcze? Wystarczy przestrzegać 5 nieskomplikowanych zasad:

1. Kochaj siebie. To znaczy akceptować siebie ze wszystkimi zaletami i wadami. Uczciwie przyznać, że może ty i nie najlepsza gospodyni na świecie, ale trzeba … piękny kształt nosa. Można nawet zbliżyć się do lustra, podniósł się najbardziej uroczy nos i powtarzać mantrę o jego wyjątkowości i atrakcyjności.

2. Znajdź siebie. Aby pracować na styl i wizerunek uczciwości. Tylko nie próbuj wyglądać lepiej niż reszta: nie ma konkurencji, a także pracować na siebie. Na tym etapie zaleca się zapomnieć , jak przyciągnąć uwagę kogoś kochasz, i skupić się wyłącznie na odczuciach. Bardziej harmonijnego i bardziej komfortowo czujesz się w swoim nowym obrazie, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie zwracać uwagę na ciebie.

3. Pomyśl zanim coś powiesz. Gadatliwość – część kobiecego imadle. Czasami wydaje się, że konieczne jest tu teraz powiedzieć słowa, które przyciągają uwagę, a on zrozumieć, że – jego los! Ale słowa wypowiedziane, ale cud się nie stało. Dlaczego tak się dzieje? Być może dlatego, że mężczyźni kochają oczy i raczej reagować na język ciała, mimiki i gestów.

4. Bądź naturalny. Pozwól sobie być sobą i wyrażać swoje prawdziwe emocje. Jak przyciągnąć uwagę kogoś kochasz, jeśli tylko cały czas i pomyśleć o samokontroli? Szczery nieśmiały uśmiech jak mężczyźni znacznie bardziej wyrafinowany drapieżnym spojrzeniem.

5. Nie wolno się powiesił. „Widzę cel – Nie widzę przeszkód” – to, oczywiście, wspaniałe slogan, ale swoje interesy nie powinna ograniczać się tylko do mężczyzn. Żyć pełnią życia społecznego! Spotkać się z przyjaciółmi, nie poddawaj się na zebraniach piątkowych ze współpracownikami i wyjazd do teatru z jego dziewczyną. Jedynie stale napędzany przez emocje z zewnątrz, będzie w stanie przyciągnąć uwagę bohatera powieści. Nie siedzieć przy oknie i wzdychać do księżyca, lub odwrotnie, do oglądania za kochankiem jest en route domu z pracy codziennie. On może zdecydować, że nie jesteś właścicielem, a następnie wszystkie wysiłki będą daremne.

Nie wystarczy wiedzieć, jak przyciągnąć uwagę jednej kochasz: musimy być w stanie utrzymać to również uwagę, czas tankowania zainteresowanie osobą. Chociaż często mężczyzna podbój proces o wiele bardziej interesujące niż głównej nagrody. Jeśli nadal nie zdecydował i podjęły inicjatywę, starają się zrobić wszystko, aby człowiek w końcu był przekonany, że to nadal jego pomysł, ponieważ jest on zaprojektowany przez naturę do odgrywania roli myśliwego, a nie ofiary.