416 Shares 1641 views

„Vagis” – żel do higieny intymnej: opinie, instrukcje użytkowania

Każda kobieta, która poważnie myśli o swoim stanie zdrowia, powinien być świadomy wszystkich zawiłości higieny intymnej. Jeszcze do niedawna, wielu nie zdaje sobie sprawy z istnienia specjalnych produktów do pielęgnacji wrażliwych obszarach. Jeden z przedstawicieli tej kategorii towarów jest „Vagis” – żel do higieny intymnej. Recenzje kobiet klientów zostawić gamę produktów, ale przede wszystkim polecić go do użytku.


opis

Wiele kobiet doświadcza dyskomfortu w obszarze wrażliwym, które zostały wyrażone w postaci zwiększonej suchość, swędzenie, podrażnienie. Objawy te nie zawsze wskazują na obecność choroby. Dość często przyczyna leży w zmianie równowagi kwasowo-zasadowej. W celu wyeliminowania dolegliwości i zapobiec powtórzeniu się podobnych objawów, należy użyć środków dostosowanych do charakterystyki intymnych obszarów płci pięknej.

Wybór wielu kobiet spadł na produkcie „Vagis”. Instrukcje użytkowania pozycjonowania go jako skuteczny środek do normalizacji i poprawy równowagi pH skóry, w delikatnym miejscu. producent żel jest amerykańska firma Phizer, zajmuje się produkcją różnych leków, w tym do leczenia kandydozy pochwy (pleśniawki).

wskazania

Podstawowym wskazaniem dla zastosowania ścisłego żelu – normalizacji i przywrócenia mikroflory pochwy. Środek jest zalecany do codziennej higieny. Każda kobieta musi zrozumieć, że strefa intymna potrzebuje opieki, ponieważ są domem dla ogromnej liczby pożytecznych bakterii, mających na celu ochronę organizmu przed patogenami.

„Vagis” ma na celu utrzymanie odpowiedniego równowagi kwasowo-zasadowej, co z kolei zapobiega w rozwoju wielu chorób zakaźnych. Lek może być stosowany w ciążę, podczas menstruacji, przy pewnych leków (antybiotyki). Składniki znajdujące się w pojeździe, a także pomaga przywrócić elastyczność skóry.

„Vagis” – uwadniania żelu, który będzie stanowić doskonały zamiennik dla typowych mydeł kosmetycznych, powodując jej wysuszenie i dyskomfort w żeńskich intymnej. Jest często stosowany w leczeniu kandydozy pochwy, aby wyeliminować typowe objawy.

eksperci zalecają

Obecnie sklepy kosmetyczne i apteki szeroki wachlarz narzędzi, które pomogą Ci prawidłowo dbać o obszarach intymnych. Dla niektórych kobiet, to na próżno zachowane tendencyjne nastawienie do tego rodzaju produktów. Ginekolodzy zalecamy wybranie genitalia zewnętrznej higieny specjalnie zaprojektowanych żele, pianki, mydła, które nie podrażniają delikatnej skóry i suchość. Jednym z istniejących zasobów jest uważany za „Vagis” – żel do higieny intymnej. Liczba specjaliści zgadzają się co do faktu, że ten produkt kosmetyczny ma pozytywny wpływ na równowagę mikroflory i kwasowo-zasadowej. Jednakże, nie ma działania terapeutycznego.

Jak używać żelu?

„Vagis” Instrukcja radzi używać do codziennej higieny zewnętrznych narządach płciowych. W przeciwieństwie do zwykłego mydła i żelu pod prysznic, specjalistyczny kosmetyk nie powoduje suchość i dyskomfort. Składniki żel ma działanie antyseptyczne. Dlatego narzędzie może być używane po basenu, sauny.

Lekarze zalecają biorąc intymną prysznic dwa razy dziennie. Będzie on zawsze czuć czystość, świeżość i zapobiec rozwojowi niektórych chorób. Należy również pamiętać, że uzdatnianie wody są pokazane po stosunku, ponieważ w tym okresie organizm kobiety jest otwarty na patogeny.

Jakie są składniki?

Przed użyciem należy zwrócić uwagę na składniki używane do produkcji „Vagis” preparatu kosmetycznego. Skład żelu do higieny intymnej zawiera różne chemikalia: chlorek sodu, glicerynę, przygotowana woda, laktitol, kwas mlekowy, PEG-150 tetrastearynian pentaerytrytolu, chlorek benzetoniowy, octan tokoferolu. Wśród stosowanych składników naturalnych liści Barbados ekstrakt aloesu i rumianku.

Aloes jest od dawna znany ze swoich właściwości leczniczych i jest z powodzeniem stosowany w medycynie i kosmetologii. Witaminy, które są częścią tej rośliny, przyczyni się do poprawy stanu skóry i działanie antybakteryjne zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii. Drug rumianek – najsilniejsza naturalna roślina przeciwzapalne i antyseptyczne.

Dlaczego kwas mlekowy w składzie?

PH w obszarze błony u kobiet 3.3, która jest nieco niższa niż zwykle wartości. potrzebna jest zwiększona kwasowość, aby chronić organizm przed wnikaniem czynników zakaźnych, które nie mogą przeżyć takich „trudnych” warunkach. W celu utrzymania tego poziomu, a wystarczy kwasu mlekowego wytwarzanego przez przydatnych flory pochwy, – wciska Döderlein. Za „dobrych” bakterii nie jest niebezpieczny nadkwaśność.

Normalizacji poziomu kwasu zasadowego „Vagis” – pH żelu równowagi. Oznacza to naprawdę wyjątkowy, ponieważ jego skład zawiera LactoPrebiotic, opracowany przez specjalnej technologii i opatentowany przez producenta. Uzupełniać działanie tego składnika ekstraktów roślin leczniczych.

ostrzeżenia

Pomimo faktu, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla kobiet, przed nałożeniem producent zaleca jeszcze skonsultować się z ginekologiem. Indywidualna nietolerancja składnika znaczy. Dlatego należy uważnie obserwować strefę intymną stan po zabiegach higienicznych. Pojawienie się swędzenie, zaczerwienienie wskazywać na alergię. I może wystąpić nie tylko po początkowych testach odkażającego „Vagis” (żel do higieny intymnej).

Liczba kupujących i instrukcje użytkowania w żelu potwierdziła obecność syntetycznych składników, które mogą niekorzystnie wpłynąć na kondycję delikatnej skóry. Należy również wziąć pod uwagę indywidualną wrażliwość na naturalnych składnikach, jako reakcja na rumianku i aloesu mogą być nieprzewidywalne. Objawy alergii u kobiet są szybko ewoluuje. Dyskomfort w postaci swędzenia, pieczenia i wyglądu rozładowania sugeruje, że produkt ten nie nadaje się do użytku i powinien zostać zastąpiony przez bardziej łagodnych środków. Aby usunąć dolegliwości należy przyjąć lek przeciwhistaminowy i zasięgnąć porady lekarza

„Vagis”: wszystkie produkty

linia produktów do pielęgnacji miejsc intymnych pod „Vagis” marki jest reprezentowana w kilku pozycjach:

  • Żel zachowuje strefy wrażliwe Właściwa równowaga pH;
  • „Vagis” – intymnej nawilżacz (stosowane jako środek poślizgowy);
  • Efekt proszek dezodorant;
  • Mokre chusteczki do higieny osobistej;
  • Krem dla delikatnej skóry delikatnej dziedzinie.

Jak widać, producent zadbał o szeroki wachlarz narzędzi do higieny osobistej. Nawet najbardziej wymagający od płci pięknej będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednią opcję z serii „Vagis”.

Wszystkie produkty z tej serii został zaprojektowany w celu ułatwienia dyskomfort, które często pojawiają się w delikatnym miejscu odpowiednim do noszenia niewygodnego (lub syntetycznego) bielizna, stosowanie tamponów i klocków, obecność infekcji bakteryjnej, kandydozy.

Cream "Vagis"

W przeciwieństwie do żelu, intymny krem nie jest do oczyszczania miejsc intymnych. Podstawowym działania takich środków jest kierowany do usuwania dyskomfortu w postaci swędzenie, pieczenie, podrażnienia skóry. Kochanek z basenu obowiązkowo powinni zwrócić uwagę na „Vagis”. Krem nie zawiera część barwniki i środki zapachowe, co oznacza, że ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest zmniejszona do minimum.

Działanie łagodzące i przeciwbólowe jest składnik Polidaconol (laureth). Oznacza dbanie o stan skóry delikatnej skutecznie eliminuje podrażnienia i form na powierzchni skóry specjalną folią ochronną. Złagodzenie objawów może czuć nieprzyjemny już po 15 minutach po użyciu aplikacji.

Instrukcje do kremu mówi, że w kompozycji zawierającej witaminy A, stosowany jako składnik przeciwko starzeniu. To jest często dodawany do wielu produktów kosmetycznych w celu przywrócenia skórze. Nasyca komórki skórne witaminy E, których producent dodaje do kremu do lepszego ukrwienia i zapobiegania starzeniu się skóry. Problem sucha intymnej miejscu również pomaga uporać „Vagis” (krem) z powodu obecności witaminy D.

Instrukcje dotyczące stosowania kremu

Zgodnie z instrukcją „Vagis” może być używany z lat 12. Zastosuj krem powinien być tylko po zabiegach higienicznych. Niewielka ilość środków dozowana na powierzchnię skóry właściwej. Krem na zewnętrznych narządach płciowych, dlatego należy unikać kontaktu z innych miejsc. Ma podstawy tłuszczu, ale po całkowicie wchłaniany żadnych śladów na bieliźnie nie opuszcza. Działanie przeciwbólowe czynnika „Vagis” wyczuwa się w ciągu 10-15 minut. Skutecznie blokuje sygnały nerwowe, które mogą pozbyć się swędzenie i pieczenie.

Czas trwania leczenia zależy od nasilenia objawów. Zazwyczaj przebieg 3-4 dni, ale można użyć kremu i długi okres czasu, jeśli jest to konieczne. Jeśli kobieta nie odczuwa poprawy, trzeba szukać pomocy medycznej. „Vagis” – nie jest infuzyjnych, nie może poradzić sobie z infekcją i patologicznych bakterii.

intymny nawilżający

Suchość w intymnym miejscu może wystąpić u kobiet w każdym wieku. Z takim problemem i młodych dziewcząt i kobiet w okresie menopauzy. Przyczyny suchości pochwy są niewydolność hormonalna, biorąc leki, stres. Wrażliwy problem może mieć istotny wpływ na satysfakcję z życia seksualnego. Wiele kobiet twierdzi, że jest to bolesne, a zatem nie przynieść właściwego korzystania. Aby wyeliminować wysuszanie należy zastosować specjalny krem. Produkt ten oferuje firmę Phizer szczupły, lekka substancja galaretowata.

Balsam „instrukcje Vagis' do stosowania, a eksperci są dopuszczone do stosowania na co dzień, a nie tylko przed stosunkiem seksualnym. Żelu nie zawiera środków aromatyzujących, dobrze tolerowane i nie powodują reakcje alergiczne. W przeciwieństwie do podobnych intymnych czynników nawilżających, nie wchłania się szybko, co jest bardzo przydatne w niektórych sytuacjach.

Podobnie jak w przypadku poprzednich zaznaczyć fundusze „Vagis” intymny żel nawilżający zawiera aloes, rumianek i witaminę E. Produkt nie narusza równowagi kwasowo-zasadowej i ma pozytywny wpływ na delikatną skórę. Należy pamiętać, że każdy składnik może powodować reakcje alergiczne, a więc należy stosować ostrożnie, w małych ilościach i monitorować własne odczucia.

Proszek „Vagis”

Poczuj świeżość i komfort w intymnym miejscu, aby pomóc kobiecie preparatów kosmetycznych „Vagis” przez cały dzień. Oprócz ofert żelowych i producent krem do zwrócenia uwagi na agenta specjalnego – proszek. Produkt ma działanie odświeżania i pomaga utrzymać poczucie czystości. Szczególnie ważne jest narzędziem w gorącym sezonie, kiedy gruczoły potowe są ciężko pracuje w strefie intymnej często powstają podrażnienia i swędzenie.

Proszek według adnotacji nie zawiera talk, która pozwala na zastosowanie środków dla obszarów intymnej. Jego skład jest obecny skrobia kukurydziana, octan tokoferolu, ciekła parafina, tsitonellol smakowy, fosforan trójwapniowy, Aloe Barbadensis wyodrębnić i witamina E. Głównym efektem proszkiem jest to, że pochłania duże ilości wilgoci, co zapobiega występowaniu wysypka, swędzenie, a jednocześnie zapewnia efekt odświeżania.

Użyj go może dziewczęta i kobiety nawet z najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry. Forma powinna być stosowana po aseptycznych procedur do skóry suchej. Tylko niewielka ilość intymnej proszku do zachowania przyjemne uczucie świeżości.

Klienci Kobiety pamiętać, że ten produkt jest w linii z najdroższych (600-700 rub.), a można kupić tylko proszek „Vagis” w drogerii lub sprawdzony sklep internetowy (cena będzie znacznie bardziej atrakcyjne w stosunku do wersji poprzedniej). Pomimo stosunkowo wysokich kosztów, naprawdę oznacza w pełni poradzić sobie z zadaniem, co potwierdzają liczne pozytywne rekomendacje.

Intimate Wipes "Vagis"

Jest to kolejny przydatny produkt z USA „Vagis” producent linii. Żel stosowany codziennie pozwolenie instrukcji, a nawet więcej niż raz, ale co jeśli nie ma możliwości, aby wziąć pełną prysznic? Tutaj jest to przypadek trzeba zaopatrzyć się w serwetki do higieny intymnej. Ta pomoc w nagłych wypadkach, pomagając przywrócić poczucie czystości i pozbyć się swędzenie lub podrażnienie w delikatnym obszarze.

Oczywiście, serwetka nie zastąpi normalnych procedur higienicznych (wanna lub prysznic), ale może pomóc uniknąć wielu problemów ze zdrowiem kobiet. Produkt zawiera środek znieczulający – chlorowodorek parmoksina, blokując ból w małym obszarze skóry. Serwetki mają unikalną zdolność do blokowania zapach i zapobiec jego rozprzestrzenianiu.

Każda paczka zawiera 12 szczelnie zamkniętą chusteczek. Higienicznych manipulacji wystarczająco wdrożyć podpaski do wycierania sromu (niekoniecznie w kierunku do przodu i do tyłu) i wyrzucić zużyty narzędzia. Zwalnia machnięcia „Vagis” podrażnienie, pieczenie i swędzenie w ciągu kilku minut po aplikacji. Dzień było skorzystać z metody oczyszczania intymnej miejsce nie więcej niż 4 razy. Koszt chusteczki do higieny osobistej marki „Vagis” waha się od 350 do 600 rubli.

„Vagis” – żel do higieny intymnej: Opinie

Cała linia produktów kosmetycznych do pielęgnacji intymnych stref „Vagis” popularny wśród pań. Każda dziewczyna, która jest wrażliwy na jego zdrowie i uwielbia czuć się komfortowo we wszystkim wymaganym mieć takie „tajne” higienę.

Wiele kobiet interesuje, czy możliwe jest, aby korzystać z różnych narzędzi do higieny osobistej w okresie ciąży i laktacji. Pytanie jest bardzo istotne, ponieważ gdy ciało dziecka nośna przyszłej matki przeżywa poważne zmiany hormonalne, które często skutkuje pojawieniem się suchość pochwy. Podobna sytuacja ma miejsce przez jakiś czas po urodzeniu.

Niektóre kobiety są w ciekawej pozycji, po prostu odkrywanie środków higieny miejsc intymnych, które pomagają przywrócić prawidłowy poziom pH i pozbyć się niepotrzebnych, szczególnie w tym okresie dyskomfortu. Jeden z najbezpieczniejszych jest uważany za „Vagis” (żel). Cena produktu – 380-480 rubli. na 355 ml. Jednak dyspozycja do naprawienia zaleca, aby skonsultować się z lekarzem, a następnie użyć go do higieny środków zewnętrznych narządach płciowych.

Ważne zasady higieny kobiecej

Każda dziewczyna od najmłodszych lat uczą się przestrzegać higieny osobistej, bo na tym polega podstawę zdrowia kobiet. Do niedawna mało kto zwracał uwagę na konieczność utrzymania kwasowość pochwy, ale dzięki badaniom naukowym, jest już od płci mają możliwość używać specjalnych produktów do pielęgnacji dla wrażliwych miejscach. Podstawową zasadą jest, aby unikać mydeł kosmetycznych, które naruszają równowagę pH i powoduje suchość, swędzenie.

Intymny prysznic powinna wynosić co najmniej 2 razy dziennie. Konieczne jest użycie żelu do higieny intymnej, a po długotrwałym uczuciem czystości, można użyć proszku z dezodoryzacji efekt. Panty liners, pomimo ich wygody, może spowodować znaczne szkody dla zdrowia, jeśli rzadziej niż raz na 4 godziny zmienić. Jeśli to możliwe, nie lepiej z nich korzystać.

Szczególną uwagę do higieny osobistej należy stosować podczas menstruacji, w czasie ciąży.