757 Shares 1881 views

Jak zrobić Halloween kostiumy na rękach?

W Rosji, Halloween nie jest oficjalnym świętem, ale pomimo to, co roku coraz więcej ludzi 31 października wolą odwiedzić imprezę rozrywki w klubie, lub organizować swój prywatny maskaradę. Stroje, aby pomóc każdemu, kto chce stać się niepowtarzalny charakter lub legenda bohatera – jest niezbędnym atrybutem święta. Jeśli nie masz czasu, aby przygotować z wyprzedzeniem, nie martw się. Wiele kostiumy na Halloween własnymi rękami mogą być wykonane z materiałów złomu.

garnitur na Halloween z rękami

Przed rozpoczęciem pracy nad stworzeniem swojej magii, należy wybrać wzór do naśladowania. Najpopularniejsze znaków na święto Halloween – wampiry, zombie, duchy i inne złe duchy i hotties. W przeddzień Dnia Wszystkich Świętych w każdym sklepie z pamiątkami można znaleźć peruki i różne akcesoria do kostiumu tej postaci. Jeśli nie możesz znaleźć profesjonalnego make-up, można wybielić twarz i szyję z najlżejszych proszku lub kremów. Przykłady makijaż wiedźma lub panie wampirzyca często vsterchaetsya Internetu. Suplement zalecany wzór obrazu na policzku lub świątyni, w postaci wstęgi. Za kostiumy wampirów są idealnymi kły korek z tworzywa sztucznego.

Dodatki do Domu czarownica – szpiczasty kapelusz, który może być również wykonane ręcznie wykonane z tektury i pokryte tkaniną. Handy miotła i dekoracyjny garnek na słodycze. Jeśli chodzi o ubrania – dla dziewcząt pomoże ubierać się w ciemne kolory, nowoczesne i antyczne. Męska kostium na Halloween przedstawiających wampiry lub kreatorów można wyciągnąć z klasycznych garniturach, uzupełnione drobnymi płaszczach z głębokimi kapturami. Z pewnością wampir może sobie pozwolić, aby przyjść na imprezę w stroju wieczorowym lub średniowiecznego koszuli z falbanką. Nie zapomnij jedwabne rękawiczki, chusteczki koronki i innych drobnych przedmiotów, które uzupełniają obraz. Zombie kostiumy na Halloween z ich rąk są również popularne. Skręć w ślepy dziennym można wybielić skórę, ubrany w łachmany i malowane blizn i ran. Jeśli masz czas, aby odwiedzić sklep z dowcipami, kupić naklejki przedstawiające różne zmiany skórne.

Inne oryginalne kostiumy na Halloween

Mumia – jest jednym z najprostszych i najbardziej spektakularnych strojach na święta siłami zła. Aby utworzyć trzeba tylko bandaże – konwencjonalne lub sprężyste. Zostań rezydentem grobów może być i za pomocą białego papieru toaletowego. Jest to bardzo łatwe do zaprojektowania kostiumów na Halloween własnymi rękami, przedstawiających duchy. Aby to zrobić, trzeba mieć kartę, która nie jest szkoda zrobić szczelinę na oczy. Wśród pań popularny obraz martwej młodej. Teraz możesz zabrać suknię ślubną, lub zbierać ją z poszczególnych przedmiotów w białych strojach. Wskazane jest, aby wyciągnąć trochę brudny i spódnica, a także uzupełniać odpowiedni kostium makijaż.

Jeśli chcesz, aby włączyć do martwego człowieka lub zła nie, pamiętać bliskich jasne bajkowych postaci. Dlaczego nie stać tego wieczoru nimfa, las wróżkę lub elfa? Przy odrobinie wyobraźni – w rzeczywistości dość łatwo przekształcić się w jasnym anioła lub dobrej czarodziejki. Nie bój się marzyć i eksperymentować!