250 Shares 1993 views

Porady dla rodziców: gdy można usiąść dziewcząt

Każda mama dotyczyły kwestii właściwej opieki i terminowego rozwoju ukochanego dziecka. Zwłaszcza jeśli dziecko kolegi już trzymając głowę, czołganie się, siedząc, a jej dziecko nie jest w stanie zrobić. Jednym z najczęstszych pytań, które rodzice proszą młodego lekarza jest, kiedy można usiąść dziewczęta. Tu poglądy matek i pediatrów nie zgodzić. Nawet lekarze nie zawsze mówią to samo o nim.

Na tej żyznej glebie istnieją mity o siadając dziewczęta. Ktoś twierdzi, że jeśli odbywa się zbyt wcześnie, nie będzie wygięcie macicy, aw przyszłości może być bardziej poważne problemy z systemem seksualnej dziewcząt (np zrosty, zapalenie, a najgorsze – niepłodność). Inni twierdzą, że kręgosłup nie jest jeszcze gotowy na takie obciążenia i jest obarczona konsekwencjami.

Więc co to wszystko jedno, aby mogło być prawdziwe? W jakim wieku można usiąść dziewczyny? Przede wszystkim chcę powiedzieć, że połączenie między wcześnie siadając i zginać macica nie istnieje. Co więcej, nie ma takiej choroby w każdym kraju innym niż byłego Związku Radzieckiego. Wszelkie odchylenia do tyłu, w lewo lub w prawo, jeden zagraniczni eksperci uważane za normę i nie jest uważane za patologiczne. A zwłaszcza nie przewidują specjalnego leczenia. Tylko nasi lekarze „jak”, aby umieścić tę diagnozę.

Co do kręgosłupa, wczesne sadzenie nie jest najbardziej korzystny wpływ na niego. To już dawno udowodnione. I fakt ten nie jest tylko dziewczęta. Nie ma określonego wieku, w którym dziecko nie może usiąść, a następnie można. Każde dziecko jest wyjątkowe. A kiedy będzie mógł usiąść, to zależy od niego.

Aby zrozumieć, kiedy można usiąść dziewcząt, wyobraźmy sobie następujący obraz. konkretne grupy mięśni wsparcia kręgosłupa. Aby zakończyć pracę, którą się rozwijać i uzyskać silniejszy. Jeśli tak się nie stało, a dziecko zostało sprowadzone do pozycji pionowej, cały ładunek zostanie przesunięty do kręgosłupa. Ale to jest niebezpieczne. Tak więc istnieje przepuklina tarcze i krzywizny.

Kiedy można usiąść dziewczyny? Niech dziecko samo powie, kiedy jest gotowy. Nie ma potrzeby się spieszyć rzeczy i umieścić okruchy. Lepiej jest, aby codziennie masażu, siłownię oraz stymulować dreszcze. To nie tylko nie zaszkodzić dziecku, ale również przyczynić się do wzmocnienia układu mięśniowo-szkieletowego. I siedzieć twoja córka się, gdy nadejdzie czas.

Podsumowując. Pozwól dziecku się rozwijać. Nie jest konieczne, aby dostosować go do być równa kogoś znajome. Jest to niemożliwe, aby przejść przez każdy etap rozwoju. Nie spiesz się, aby usiąść dziewczynę, ponieważ bez względu na mity są prawdziwe, czy nie, to nie jest dobry nie będzie. Nie słuchać rad doświadczonych wszechwiedzący sąsiadów i babcie o tym, czy jest możliwe, aby usiąść dziewcząt, zwłaszcza pod przykrywką „Zrobiłem wszystko w porządku.” Tego rodzaju doświadczenia nie dowodzi, że są one wykonywane prawidłowo. Oczywiście, starsze pokolenie wie wszystko o wszystkim, począwszy od faktu, że można usiąść dziewczęta, a kończąc na fakt, gdzie „Bat” w komputerze. Ale nadal być ostrożnym z ich rad – nie wiadomo, w jaki sposób i kiedy negatywne konsekwencje mogłyby manifestować. I wreszcie – kochasz swoje dzieci, zatrzymajcie się! W żadnym wypadku nie zmuszaj ich do zrobienia czegoś, co nie są one gotowe.