334 Shares 2298 views

Sadzenie papryki w ziemi: musimy wiedzieć?

Sadzenie pieprz sadzonki w glebie różni się od innych upraw warzyw, takich jak pomidory i bakłażany, które muszą być wykonane bardzo starannie w stosunku do korzeni. Są tak delikatne i wrażliwe, że nieostrożne obchodzenie się może spowodować chorób roślin. Dlatego sadzenie papryki w ziemi zaczyna się od przygotowania rozsadniki. Następnie trzeba bardzo ostrożnie wyjąć go z pojemnika lub garnka z bryłą ziemi. Istotne jest to, że w tym czasie korzeń rośliny nie dotykać ma twardą powierzchnię. To zmienić sadzonki wyjęte do innego pojemnika lub pudełka do transportu do nowej lokalizacji nie jest konieczne.

Doświadczeni ogrodnicy mają swoje własne sprawdzone umiejętności i agronomii techniki uprawy roślin, ale większość z nich wolą sadzenia papryki w otwartym terenie powstał w wąskie łóżka-klasy, dobrze nawożone organicznych naturalnych środków, takich jak próchnica i kompostu, które mają wygodny przewóz szeroki osiemdziesiąt centymetrów , W każdym z łóżek, aby zrobić dwa rzędy odpadów ze sobą trzydziestu centymetrów. W tym samym czasie sadzenia papryki w gruncie odbywa się w szachownicę. I w każdej studzience zaleca się rośliny z dwóch zakładów. Jest bardzo ważne, aby nie zakopać swoje mocne korzenie. W przeciwieństwie do pomidorów i innych roślin z rodziny psiankowatych, papryki z głębokiego sadzenia długo zakorzenić i rozwijać słabo.

Wspaniałe doświadczenie rolników z non-czarne obszary, którzy wolą przygotować specjalny grzebień do sadzenia tej uprawy. Tutaj sadzenie papryki w ziemi odbywa się tylko pod osłoną. Jako materiał pokrycia
używać lekkich włóknin. Są one godne uwagi, że są one w stanie przejść przez wilgoć i pozwalają rośliny oddychać. To jest ich duża przewaga nad folii z tworzyw sztucznych, które tworzą efekt cieplarniany i rozgrzania roślin. Z tego powodu, ogrodnicy są w ciepłej pogody, schroniska otwartego. Zazwyczaj sadzenie papryki w gruncie odbywa się pod koniec maja. Ze względu na materiałach pokrywających, temperatury złoża jest podniesiona o dziesięć stopni. Jeśli w czerwcu przychodzi cieplejsze dni, zostanie on usunięty, jeśli nie, pozostaw czasem przez cały miesiąc.

Inną możliwością jest stworzenie korzystnych warunków dla pieprzem podczas lądowania – urządzenia ciepłych łóżkach. To polega na tym, że pierwsze kopanie rowu, który jest wypchany słomą, zmieszane z zeszłoroczny obornik. Jej zasnąć żyznej gleby centymetrów przez siedem i ustawić studzienek, w których posadzono sadzonki pieprzu. Uprawy pieprz beli słomy alternatywą tej metody korzeni izolacyjnych. Jednak dla tej metody, trzeba mieć specjalną mieszankę chemiczną, która zamienia zwykłą słomkę do żyznej ściółce.

Podsumowując, byłoby zbędne powiedzieć kilka słów na temat powstawania pieprzem po jego lądowaniu w glebie i pojenia. Tutaj konieczne jest, aby trzymać się dobrze znaną zasadą: im więcej łodyg będzie na krzaku (i nie może być od jednego do czterech), tym bardziej obfite, ale mniejsza będzie jego owocem. Podlewania powinny być regularnie na dzień lub dwa, ale ograniczenie ilości wody do pięciu litrów na metr kwadratowy. Woda powinna być ciepła, to jest od 22 do 26 stopni.