425 Shares 6770 views

Żyrandol własne ręce

Zdarza się, że chcę zrobić coś pięknego i niezwykłego w jego wnętrzu. Co rzuca się w oczy przede wszystkim, gdy przyjdziesz do nowego budynku? Oczywiście, żyrandol. Można uaktualnić bez pomocy sklepu, ręcznie wykonane w domu. Żyrandol, zaprojektowany w taki sposób, jak się okazuje nie gorsze niż te, które można kupić w sklepie. Na jego powstanie faktycznie zastosować wszelkie dostępne materiały, ale ważne jest, aby pamiętać, że może to być pierwszym arcydziełem, więc sprawa należy podchodzić bardzo poważnie i dokładnie.

Następnie dowiesz się w jaki sposób można dokonać żyrandol z rękami w stylu chińsko-japońskiej. Okazuje się, że to będzie w jednym egzemplarzu, a także z indywidualnych cech. Tworzenie takiego arcydzieła jest dość prosty, zebrać wystarczająco dużo materiału z góry, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami produkcji.

Dla tego produktu, trzeba kije bambusowe, które można zrobić samemu, kleju PVA, gazę, pistolet do kleju, piła, nożyczki, starych listew żaluzji, ostry nóż. Sprawiają, imitacja bambusa trzciny może być niezależnie, za pomocą wałka z rur kartonowych. Chwycić krawędź z klejem, a następnie pomalować je brązowym. Pomoże to gwasz, i zanim wyschnie, można go trzymać średnich kulek, które odbijają światło z lampy i zapisz swoje dzieło przed przegrzaniem.

Żyrandol własne ręce: proces produkcyjny

Teraz nadszedł czas, aby przejść do zabawy. Te kije bambusowe lub gotowe ras musi być powiązana z ogólną strukturą. Sama budowa powinna być droga widać go w swoim umyśle, najprostszym sposobem, aby kwadrat. Oczywiście, konieczne jest, aby utworzyć podgląd miniatur przyszłego tworzenia nawigacji trochę na nim. Żyrandol własne ręce bambus powinno odbywać się etapami, kiedy masz już pewną liczbę elementów w ręku, można rozpocząć zbieranie całą strukturę całkowicie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na wymiary części, ponieważ jeśli masz do czynienia z cienkiego bambusa, a same elementy powinny być cienkie i wykonane z grubego bambusa można uczynić bardziej masywna konstrukcja.

W celu wzmocnienia konstrukt należy przykleić wewnątrz sufitu za pomocą kawałka gazy. Element ten służy do łączenia ze sobą wszystkie części oraz rozpraszającego światło wewnątrz świecznik. Zamocowanie gazy z wykorzystaniem kleju PVA. Po wyschnięciu kleju, konieczne jest, aby przykleić krawędź suficie za pomocą pistoletu z gorącym. W celu stabilizowania zawieszonych żyrandole niezbędne do zamocowania poprzeczki z otworem na jednym z końców sufitu znajduje się otwór przewodowy lustra gwintowany. W dolnej części żyrandola można dodać dekoracyjne wykończenie, i to jest możliwe, aby podzielić kawałek bambusa, i przykleić dolny kontur. Jeśli uważasz, że ten żyrandol z rękami nie wyglądają całkiem orientalne, jest możliwe, aby szablon z wizerunkiem postaci, a przy pomocy farby, aby umieścić go na żyrandolu. Chuck pod lampą może najczęściej, ale pożądane jest, aby był biały. Wszystkie przewody elektryczne mogą być przepuszczane przez bramkę. Taki ozdobny pokrowiec można dołączyć do sufitu za pomocą metalowej linki lub łańcuchy ozdobne z dużymi otworami. Przewód przechodzi przez łącze i prowadzi do stropu, w którym podłączony jest do sieci elektrycznej.

Takie dyfuzory trzeba zrobić dwa, jak kultura Eastern dyktuje reguły mający parę dla każdego przedmiotu, a z punktu widzenia praktycznego jest to prawdą, ponieważ to będzie dużo lżejsze.

Co możemy powiedzieć na koniec? Wystarczy zadzwonić „DIY żyrandol”. Tworzenie czegoś własnymi rękami, sprawiasz, że świat wokół nas się bardziej harmonijne.