820 Shares 3491 views

Prawda o modzie w polityce

Kiedy myślimy o modzie w pierwszej kolejności przychodzą do obrazów umysłowych gwiazd wybiegów i projektantów. Ale co z polityką? Może się wydawać, że moda i polityka nie mają nic wspólnego, ale nie jest to prawdą. Za każdym razem dane publiczne wydają na imprezach, ich ubrania są przeznaczone do drobiazgami i dopasowane odpowiednio trendy. I odcienie oraz specyficzne projektanci zdefiniował zespół, który jest za to czy tamto polityk i tworzy swoje obrazy. Wybór wpływa na to jak społeczeństwo postrzega tę osobę. Co zaskakujące, niektóre elementy garderoby może być związany z niektórymi politykami! Zapoznajmy się z kluczowych momentów mody w polityce iw jakiej ich znaczenia.


Musimy zacząć Dzheki Kennedi

Jest to niemożliwe, aby zacząć mówić o polityce mody i komunikacji z Dzheki Kennedi. Była tylko trzydzieści jeden lat, kiedy została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych – jej mąż został wybrany na prezydenta w 1961 roku. Kennedy trzymał White House tylko przez dwa lata, ale był w stanie wiele osiągnąć w tym krótkim okresie. Jackie pamiętał swój rozpoznawalny styl, zawiera hat-tabletki, perły i białe rękawiczki. Te elementy są stylowe i nadają elegancji do kobiet, które je nosić. Prywatne projektant Kennedy był amerykański profesjonalny Oleg Cassini. Starał się stworzyć dla pierwszej damy królewskie stroje. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że zrobił to w pełni. wybór mody Jackie odróżnia go jako celebryty politycznego. Należy zauważyć, że to nie tylko obrazy przedstawiające najnowsze trendy – to pomogło zmienić styl kobiet swego czasu. Ona zainspirowała je następnie porzucić bujne sukienki i fryzury lakierowane na rzecz bardziej zwięzły i nowoczesny styl. I niech Dzheki Kennedi nie był głową państwa, to na pewno bierze pod uwagę interesy męża, dokonywania wyboru mody. Historycy twierdzą, że moda nowoczesny styl Jackie sądzono – że to pokazuje, że zasada mężem jest progresywny.

Michelle Obama wykazał łatwość

Michelle Obama przyniósł nową modę w Białym Domu. Użyła nowoczesnych trendów, które są dostępne nie tylko dla bogatych i wpływowych – są odpowiednie dla każdego. Obama stał się ikoną stylu mocny ponieważ jej rzeczy były odpowiednie dla każdej kobiety, i zrodził się pomysł, że każdy może wyglądać tak doskonały. Michelle miała wielu wybitnych obrazów w czasie panowania jej męża, ale tylko te, które zaczęły stosować sukienki bez rękawów zostały. To nie był dawniej bardzo popularne rozwiązanie dla pierwszej damy. Michelle Style wyrazić swoją osobowość i niech zabawy, nigdy nie bał się jasne kolory i imponujących dekoracji. Ponadto okazją do zagwarantowania, nie ma wymogu, aby nosić obcasy wyglądać spektakularne. Ale to nie tylko w rzeczach. Michelle spojrzała na nich doskonale, ale to była tajemnica uczucie komfortu, oznaczony w większości sytuacji. Michelle nigdy nie bał się podkreślać swoją kobiecość, kocha modę, ale nie wykonuj go ślepo. Tożsamość pierwszej damy, jej pewność siebie i swojej inteligencji, jak zostanie ona przedstawiona do rzeczy – wszystko to przejdzie do historii mody.

Transformacja dostępna w modnej

Mishel Obama nie tylko wykazać, że ten trend będzie pasował inne kobiety, używała również dostępne rzeczy. Widać było, zanim jeszcze był w Białym Domu. Michelle nigdy nie wstydził się przyznać, że zamawia ubrania w Internecie. Taka taktyka ona przyklejona do wszystkich ośmiu lat w roli pierwszej damy. Jej styl nigdy nie wydawało wymyślony i sztuczny, to zawsze pokazuje dostępność rzeczywistych obrazów. Na uroczystości pojawiła się w spektakularnym projektant sukienki, ale w życiu codziennym wszedł rzeczy ze sklepów internetowych. Jej mąż został prezydentem w szczególnie trudnym okresie dla gospodarki, więc te modne rozwiązania były niezwykle istotne. Miłość do niedrogich rzeczy był zaraźliwy. Innym wpływowy człowiek, który robi to – Keyt Middlton. Nie zauważyła czas w starych rzeczy lub ubrania ze sklepów internetowych. Jak Michelle, Kate radzi sobie ze swoją rolą podczas noszenia ubrania proste, dostępne dla wszystkich kobiet. To sprawia, że małżonkom światowych liderów bliżej obywateli.

Kolor – to klucz do sukcesu

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę nie tylko styl ubierania, który sprawia wrażenie, ale także jego kolor. Wielu polityków używać ich kolor odzieży do cichego oświadczenie. Gdy Michelle Obama rozpoczął swoją pracę w roli pierwszej damy, pojawiła się w sukni w kolorze cytryny. Jak widać w magazynach mody, kolor związany z ruchem sufrażystek w XX wieku. W tym czasie politycy były żółte róże, aby pokazać swoje poparcie dla XIX poprawki do konstytucji, co daje kobietom prawo do udziału w wyborach. Inna kobieta, która stała się znana jego wykorzystania koloru – to Hillary Clinton. Po przegranej w wyborach, Clinton pojawił się w czarnym i fioletowym pantsuit. Na tym tle widać były prezydent Bill Clinton z remisu w tym samym kolorze. Może symbolizować? Jest znakiem partnerstwa. Czerwony lub niebieski – są symbolami partii politycznych i fioletowy – kolor jedności. W swoim przemówieniu Clinton mówił również o znaczeniu jedności, tak, że wszystko było bardzo dobrze przemyślane.

Clinton nie jest to pierwsza wypowiedź

Warto zauważyć, że Clinton wielokrotnie złożyli oświadczenia ciche dzięki koloru swoich ubrań. Na inauguracji prezydenta Clintona, Donald Trump przybył w białym kolorze spodni. Wiele zauważyć, że wybór i myślenia. Białe – kolor, który sufrażystek stosuje się symbolem czystości i ochronę przed zarzutów z minucie. Wydaje się, że politycy nie będzie wybrać kolor tak po prostu – jest to raczej zawsze wskazówkę dla publiczności, mówiąc o różnych idei tej figurze.

Siła kolorze spodni

Hillary Clinton, wiele wiąże się z kombinezonu do spodni, to jej ulubione ubrania. Jednak, kiedy była pierwsza dama, często pojawił się w sukienki lub spódnice. Dopiero w roku 2008, spodnie zaczęły odgrywać centralną rolę. Spodnie – jest sposób, aby pokazać swoją siłę. To nie jest zbyt głośno, ale nadal sygnał zaufania. Trudno w to uwierzyć, ale aż do 1993 kobiet w Senacie nie mógł nosić spodnie. Clinton został skrytykowany za swoją ostatnią stylu. Wiele z nich nie koncentruje się na jej słowa, ale jej ubrania omawiania Hillary tylko obrazy. Lakoniczne stylu spodnie dozwolone Clinton, aby upewnić się, że ludzie zaczęli jej słuchać i nie mówić o jej ubrania. Omów stroje były po prostu nie interesuje. Ponadto Clinton nawet pokazał w ten sposób swoje poczucie humoru. Wiedziała, jak często pojawia się w spodnie, i żartował. To pozwoliło jej zdobyć serca ludzi. Ta kobieta, zdolna do dyskusji na poważne problemy, a jednocześnie który jest w stanie żartować ubranie.

Politycy jego styliści

Jak więc wybrać polityki, co do noszenia do ważnego wydarzenia? Większość stylistów cieszyć użyciu. Każdy ma budżet, na podstawie którego, aby kupić rzeczy. Zbyt drogie zakupy nie nastąpi – byłoby to wywołał skandal.

Nowa Pierwsza Dama

Podczas kampanii Melania Trump pozostawał w cieniu, w środku było Donald Trump. Na inauguracji, wybrała eleganckiej sukni od projektanta wcześniej nieznanego pochodzenia amerykańskiego. Podczas przysięgi była w niebieskiej sukience od Ralpha Laurena, który przypomina Dzheki Kennedi. Losowość? Prawdopodobnie nie.