714 Shares 9748 views

Arzamas Instrument College nazwany adresowej PI Plandina, specjalność, dyrektora

Każda instytucja ma pewną wyjątkową atmosferę, w której uczniowie uczą. To Arzamas Instrument College nazwany PI Plandina (APC). licea atmosferze nasyconej o długiej tradycji i troski dla studentów. W tym środowisku, uczniowie czują psychicznie wygodne, lepiej wchłaniają wiedzę. Ze względu na szczególny stosunku do ludzi na wczorajszej Kolegium studentów uprawia takie kwalifikacje jak Radio, technik Lotnictwa Complex i instrumentu technika dla sieci komputerowych i tak dalej. D.


informacje historyczne

Wtórne specjalne instytucje edukacyjne w Arzamas pojawił się w 1960 roku. Na początku swojej pracy wiązała się z koniecznością przeprowadzenia szkolenia specjalności technicznych dla przedsiębiorstw przemysłowych w mieście. Od najwcześniejszych dni ssuz uruchomiła udanych operacji. On pomnaża wschodzących tradycji, stale doskonalić proces uczenia się, otworzyła nowe specjalności dla studentów, ulepszony materiał i bazę techniczną.

Dziś Arzamas Instrument College nazwany PI Plandina – nowoczesne uczelnie. Produkuje konkurencyjne specjalistów dla zakładów wojskowa i innych sektorów gospodarki. Instytucja planuje się rozwijać, aby przejąć wiodącą pozycję wśród innych szkół.

Adres i baza logistyczna studiach

Instytucja Arzamas znajduje się przy ulicy Żukowski, d. 2. W budynku znajduje się 28 pokoi, które odbywają się w klasach. Istnieje również 13 laboratoria do badania praktyki lądowych maszyn CNC, kilka warsztatów (elektroradiomontazhnaya, mechaniczny, metaloplastyka).

Aktywnie w procesie edukacyjnym w im AIC. PI Plandina stosowanie nowoczesnych metod nauczania. Dla ich zajęcia komputerowe realizacja 9 powstały w college'u. Studenci w lekcjach do czynienia z nowoczesnym oprogramowaniem licencjonowanym, korzystać z internetu, zasobów badania e-learning, czytać delegowania na książkach i podręcznikach.

Specjalne w szkole

Arzamas Instrument College każdego lata ogłasza nabór uczniów do istniejącej specjalności, których jest 6 w średnich szkołach zawodowych:

  • "Radioapparatostroenie".
  • „Urządzenia i systemy dla lotnictwa”.
  • „Mechanika”.
  • „Sieci komputerowe”.
  • „Systemy informatyczne”.
  • „Ekonomia, Księgowość”.

główną specjalnością

Arzamas Instrument College nazwany PI Plandina lat prowadzi szkolenia w takich dziedzinach jak „Radioapparatostroenie”, „urządzeń i systemów lotnictwa”, „Mechaniczny”. Jest to główna specjalność instytucji. Na „Radioapparatostroenii” produkują techników radiowych. Do studenci przygotowują się do wykonywania w przyszłości montażu i instalacji urządzeń bezprzewodowych i ich ustawień i regulacji.

Na specjalistycznych urządzeń i systemów „lotnictwa” w Kolegium Instrument (Arzamas) szkolenie wykwalifikowanych techników, którzy mogą przeprowadzić konserwację instrumentów lotniczych, systemów sterowania lotem i systemy nawigacji i systemów. Pracownicy instytucji edukacyjnych nauczenie formacji teoretycznej niezbędnej dyscypliny przekazać studentom kompleksową stosowania umiejętności.

Specjalność „Mechanika” odsetki z tych ludzi, którzy w przyszłości chcieliby zaangażować się w tworzenie prostych i złożonych części do pojazdów, maszyn. Że studenci wybrali ten kierunek są wprowadzane do specyfikacji urządzeń i warunków pracy maszyn. Studenci uczą się standardów, metrologia, podstawy ekonomii, zarządzania, prawa pracy, dowiedzieć matematycznych technik modelowania, dowiedzieć się o technikach rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputerów.

Najnowszy i najbardziej popularne specjalności na studiach

Stosunkowo młode obszary szkoleniowe Instrument w instytucjach edukacyjnych jest „Sieci komputerowe” oraz „Systemy informatyczne”. W pierwszej specjalności studentów może uzyskać kwalifikację „technika w sieciach komputerowych.” Po ukończeniu szkolenia, absolwenci będą mogli przeprowadzać konserwacji, konfiguracji i administracji sieci i systemów oprogramowania, diagnozować wydajność oprogramowania i narzędzi sprzętowych, w celu utrzymania urządzeń sieciowych i serwerów.

Na specjalności „Systemy Informacji” studenci zdobyć podstawowe umiejętności w dziedzinie nowoczesnej techniki komputerowej. Ponadto zdobywają wiedzę z zakresu zarządzania, finansów, analizy i podejmowania decyzji. Studenci zdobyć umiejętności w zakresie programowania, instalacji i konserwacji systemów operacyjnych, pracując z różnymi oprogramowania i technologii internetowych.

Spośród wszystkich specjalności największy popyt na studiach (Arzamas) jest „ekonomia, księgowość”. Przygotowała księgowych, które są potrzebne we wszystkich przedsiębiorstwach miasta. Podczas szkolenia studenci rachunkowości zarządczej, udokumentowania operacji gospodarczych, raportowanie.

O dyrektora instytucji

W Arzamas uczestników ma możliwość otrzymania teraz edukacja zażądał specjały przyrządy college'u. Instytucja istnieje i rozwija się dzięki celowym reżysera. Są teraz Ermolaev Siergiej Aleksandrowicz. On objął urząd dyrektora raz wyznaczonego celu instytucji. Ich istotą jest przygotowanie specjalistów i konkurencyjne twórczą samorealizację studentów, bo to jest bardzo ważne w rozwoju osobowości.

Osoby przychodzące w Arzamas Instrument College nazwane PI Plandina mogą być pewni, że oni czekają nie tylko uczenie się w bardzo trudnej i poważnej funkcji. Instytucja może wykazać swoją kreatywność, zrobić coś ciekawego dla siebie w klubach lub amatorskich klubów sportowych, aby pokazać swoje przywództwo w organizowaniu różnych imprez w college'u.