827 Shares 2621 views

Kwiaty z koralików: oryginalna dekoracja!

Rzemiosło, jak wiemy, jest zawsze w modzie. Trudno jest sobie wyobrazić, co najmniej jeden dom bez żadnych ozdób, ręcznie robione …


Rzeczywiście, w ostatnich latach stało się bardzo modne do dekoracji domu rzeczy wykonane ręcznie. Idealna dekoracja do salonu lub sypialni może stać oryginalne kolory koralików. Jasne i niezwykłe, wykonane z miłością, że zawsze wyglądają harmonijnie z każdym wnętrzu, przynieść odrobinę romantyzmu. Bukiety kwiatów z koralików zawsze rozweselić, a także dać pokój twórczego ducha.

Niezależnie tworzyć piękne kwiaty z koralików nie jest trudne. Wszystko, co potrzebne jest cierpliwość – dokładność i niezbędne materiały. Należy pamiętać, że ostateczny wynik będzie zależał od ilości zmarnowanego czasu i wysiłku. Więc jakie są materiały potrzebne do stworzenia kwiat koralikami.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić jest drut. Będzie to ramy naszej kwiatem. Oczywiście, kulki lub szklane paciorki żądany kolor. Aby przyciąć przewód będzie musiał szczypiec lub cięcia drutu. Dla tłuczkiem potrzebują dużej peletki, korzystnie kontrastujących kolorów. A ostatni – kwiatowy drut taśma i puszyste.

Najpierw trzeba przeciąć drut około pięćdziesięciu centymetrów. Lepiej jest odcięty na wszelki wypadek trochę więcej, aby nie rozpocząć tkanie ponownie w przypadku kończy się przewód. Następnie trzeba kombinerek wygiąć druciana pętla na końcu. Następnie trzeba wybrać 10 i koraliki, odchodząc 3 centymetrów dokonać innego małą pętlę, która stanie się częścią wnętrza punktu płatka. Następnie trzeba wybrać kulki na długim końcu przewodu. Nie martw się o tym, że nie jest wpisany numer perełek: mogą dodawać lub usuwać zbędne, jeśli to konieczne.

Jeśli zdobyć wymaganą liczbę koralików na końcu przewodu ponownie zrobić pętlę. Podczas formowania płatków długiego drutu musi być umieszczona równolegle do podstawy płatka. Płatek zbierania konieczne tak długo, aż dziewięciu rzędach. W wyniku tego, że przewód pętli posiada podstawę, a następnie owijać drutu kilkakrotnie wokół niego. Pod koniec płatek należy cięcia drutu Szczypce tnące, zginać końcówki pozostały wewnątrz. W ten sam sposób możemy utworzyć trzy płatki, w razie potrzeby, mogą być wykonane i więcej. Bazy płatek gotowej pętli do zaginania razem i zacisnąć szczypce na bazie drutu bud.

W celu uczynienia słupka, konieczne jest, aby wziąć duży, jasny kulek i dołączyć do centrum kwiatu. Następnie trzeba tworzyć łodygi drutu puszyste. Aby złożyć na pół i owinąć wokół przewodu. Aby zakończyć okład łodygi zieloną taśmę. A teraz, kwiat jest gotowy!

Nie ma innej metody, za pomocą których można zrobić piękny bukiet. Kwiaty z koralików rzeczywiście stworzony w oparciu o żyłce, bo dostaje bardzo delikatne i piękne. Trzeba wyciągnąć żyłki podczas tkania jest wystarczająco silny, wtedy będą lepiej zachować kształt. Splot żyłka trochę bardziej skomplikowane, ponieważ jest elastyczna i trzeba poświęcić więcej czasu i wysiłku, aby produkować przyzwoity materiał. Zasada kolorów tkania z koralików jest prawie taka sama jak drut. Jednak trzeba rozpocząć pracę z założenia rurki, to następnie zostaną dołączone płatków. Splot mogą być całkowicie różne kolory koralików, takie jak stokrotki, róże, niezapominajka, kwiaty, a nawet lilie. Podobne domowe dekoracje wyglądają bardzo stylowo. Ten oryginalny kwiat może być wspaniałym prezentem dla bliskiego przyjaciela, chłopaka, mama i młodsza siostra. Kolory i projekt są całkowicie uzależnione od wyobraźni i pragnień mistrza. Sukces!