204 Shares 7591 views

Bridge of Lovers w Kijowie: Past and Present

Krwawy, albo całowanie, lub most, kochankami i Mały most Paton – takie tytuły populacja Kijowie nadawany na moście w alei parku, który łączy obecne terytorium Maryjskiego i Khreshchaty Park. Jest to jedna z wielu atrakcji miasta. Bridge of Lovers w Kijowie – popularne miejsce dla par, które często chodzą na nim i powiesić małe zamki w dowód swojej miłości i oddania. W tej publikacji będziemy rozmawiać o historii i charakterystyki tego pięknego miejsca.


Bridge of Lovers w Kijowie: Past and Present

Uważa się, że ta struktura została zbudowana według projektu opracowanego przez Evgeniem Patonom i było otwarte od około 1910 do 1912 roku. W tym względzie uwagę historyków różnią.

Wcześniej w tym miejscu było zagłębienie w ziemi, która była naturalną partycja ziemnych. Właśnie tam umieścić metalową konstrukcję mostu. Grunt, że był pod nim, został usunięty.

Wynik był miejscem alei Piotra, która w przyszłości połączy centralną część Kijowa z drogi parku i nasyp autostrady. Most w ciągu ostatniego stulecia okazał się dość popularne. Tendencja ta była spowodowana faktem, że z jego pomocą łączący terytoria dwóch najczęściej odwiedzanych parków w Kijowie, które powstały przed 1980 roku. Już pod koniec 1960 roku stworzył park wodny, dlatego duża liczba osób zaczyna spędzać czas w tym miejscu.

Lato 1983 – czas przebudowy mostu, w którym (oprócz bazy) niemal całkowicie zastąpiona. Zatem nie jest to oryginalna konstrukcja projektu Evgeny Paton, ponieważ nie wszystkie myśli.

Konstrukcja naprawdę został zastąpiony w sposób opisany powyżej. Jednak zdecydowano, że stary chodnik struktura metalu jest niezbędne do utrzymania i nie wyrzucić i zacząć na złom. Tak więc, jest on przechowywany na terenie kompleksu muzealnego w mieście Pereyaslav-Chmielnickiego.

Kijów tradycja

Instrument ten biegnie tuż nad terytorium Park Avenue i łączy dwa popularnego parku miejskiego. Na balustradzie mostu postanowił napisać deklarację miłości i powiesić małe zamki. Ta tradycja stała Kijów podczas uroczystości weselnych, aby tu przyjechać. Narzeczeni zawieszania kłódki na moście, tak, że ich miłość jest wieczna. Mało kto wie, że strażnicy parku często wyciąć je, ponieważ w przeciwnym razie struktura załamie się po prostu z powodu takiej grawitacji.

Bridge of Lovers w Kijowie (fot widać poniżej) określa się również w inny sposób – Most Diabła lub „most” samobójczej. Spowodowane jest to nieprzyjemne historie niezwiązane z romantycznych przekonań Kijowie. Nazwa ta otrzymała mostu ze względu na fakt, że ludzie popełnić samobójstwo, skacząc z wysokości. Jednak te fakty dokonane przestrzennego tragiczne-romantyczną atmosferę. Uważa się, że samobójstwo nastąpiło również ze względu na uczucia bez odpowiedzi. Nawet te tragiczne historie nie zapobiegły by stać się pomostem kochanków to miejsce, gdzie każdy dzień para się rozpoznawać siebie w miłości.

Pomnik wiecznej miłości

W 2013 roku, przy wejściu do mostu zainstalowano rzeźbiarską kompozycję, która stała się pomnik wiecznej miłości. Historia konstrukcji jest bezpośrednio związana z historią miłości włoskiego Luigi Pedutto i ukraiński Mokrin Yurzuk (POW Man i eksportowane do kobiet, pracy przymusowej). Ich znajomość się podczas wojny na terytorium austriackim obozie. Była to instytucja wojny. Ich poczucie pomógł przetrwać w obozie, ale gdy wojna się skończyła, Mokrin poszedł do domu, a miłość była przeznaczona do być rozdzielone. Spotkanie z włoskim i ukraińskim nastąpiło dopiero w 2004 roku na słynnym programie „Wait For Me”. Autorami pomnika został schwytany dokładnie w chwili, gdy zobaczyli znowu sobą. Jest to opowieść o miłości, która zgromadziła na krótko, a następnie oddziela się, a los krwawych wydarzeń z 20. wieku.

Jak znaleźć pomost?

Oczywiście, użytkownicy interesujące zobaczyć Most zakochanych w Kijowie. Gdzie jest ten budynek? Most można znaleźć, jeśli przejść do stacji metra „Plac Niepodległości” albo (obszar Kreschaty a Arsenal Park) „Arsenalnaya”.