92 Shares 6656 views

Nalewka pospolity. Instrukcje użytkowania


Motherwort – to bylina zioło, jest często spotykane w Rosji, Azji Centralnej i na Kaukazie. Jej dobroczynne właściwości zyskuje w czasie kwitnienia, a następnie, i zbierać na szczyt trawy dla ich późniejszego przetworzenia.

Preparaty z Motherwort są podobne pod względem ich właściwości z lekami waleriany i konwalii, ale przekracza ich wpływu wydajności na organizm. To zioło lecznicze jest bogata w saponiny, alkaloidy, olejki eteryczne, garbniki i cukrów.

„Ekstrakt pospolity”, instrukcje użytkowania, które jest tak traktuje nazwę handlową, mogą być wytwarzane w postaci brykietów trawy, materiału roślinnego, a także w postaci płynnej. Jednak najbardziej popularne aplikacje dla medycyny „nalewki pospolity”. To sprawiło, że przemysł farmaceutyczny w wystarczających ilościach i sprzedawane w każdej aptece.

Zabarwienie pospolity, instrukcja obsługi , która opisuje jego skład obejmuje semidesyatiprotsentny alkoholu etylowego. Wygląd jest brunatną cieczą o zielonym zabarwieniu. Smakuje trochę gorzki. Ma delikatny aromat. Po dłuższym składowaniu wygląd prawdopodobnie wytrącenia.

Nalewka pospolity, instrukcje użytkowania, które goovorit i około rejonie jej stosowanie jest zalecane w leczeniu różnych chorób mięśnia sercowego i nerwic. Ponadto, składnik aktywny leku może zmniejszyć ciśnienie krwi, regulacji cyklu miesiączkowego, normalizacja trawienie. Zalecane jest środkiem do wzmocnienia skurczów serca i przywrócić jego rytm. Medycyna ma niewielkie działanie moczopędne i jest w stanie usunąć skurcz naczyń.

Nalewka pospolity, instrukcja obsługi, która opisuje wskazania do jego stosowania, zaleca się dla następujących dolegliwości:

-izlishney pobudliwość nerwowego;

-bessonnitse;

-nevrastenii;

-vegetososudistoy dystonie;

-klimaktericheskih nerwic u kobiet;

-epilepsii;

-skudnyh miesiączki;

-zabolevaniyah tarczycy;

-rasstroystvah układu pokarmowego;

-stenokardii;

-matochnyh krwawienia;

-adenome.

Nalewka pospolity, instrukcje użytkowania, które wskazuje na potrzebę dawki stosowanego w ilości od trzydziestu do pięćdziesięciu spada od trzech do czterech razy dziennie. Dzieci, w wieku powyżej dwunastu lat, zaleca się, aby przypisać liczbę kropel jednego roku życia. Nalewka Motherwort, że przedawkowanie może powodować nadmierną wrażliwość na jego składników, nie stosuje się w ilościach większych niż przepisanych przez lekarza lub podanych w instrukcji.

Ma tego leku i jego przeciwwskazań. To nie jest zalecane u pacjentów z niskim ciśnieniem krwi i bradykardii.

Poważne przeciwwskazania to nalewka nie, jednak przewlekłe podawanie może być alergia, która przejawia się wysypka i zaczerwienienie skóry. Ze względu na fakt, że jednym z elementów nalewki jest alkohol etylowy, nie jest zalecany dla kobiet, które oczekują narodzin dziecka, i matek karmiących. Szczególną ostrożność należy zachować u pacjentów w trakcie leczenia tym lekiem kontroli różnych rodzajów pojazdów i maszyn i mechanizmów.

Produkcji tego leku i może być w domu. Do tej mieszanki jedna część surowca roślinnego z pięciu części semidesyatiprotsentnogo etanolu. Przechowywać w miejscach takich preparatów chronionych przed światłem słonecznym, w temperaturze w zakresie od piętnastu do osiemnastu stopni. Powinien być dostępny dla dzieci. Z zastrzeżeniem wszelkich przepisów pomocą zachowuje swoje właściwości lecznicze od ponad czterech lat.