167 Shares 6074 views

Horoskop i kompatybilność: Wąż Kobieta i mężczyzna-snake

Wąż kobieta jest piękna. Wyróżnia się doskonałym smakiem, jeśli chodzi o ubrania. Ma zamiłowanie do nietypowych akcesoriów. Człowiek-wąż jest bardzo miły i trochę sentymentalny. Ma poczucie humoru.

Horoskop: Wąż-Woman

Ta kobieta zawsze chce wyglądać najlepiej: pedicure, manicure, nowa bielizna, buty, biżuterię. Jego włosy, zmienia się co kilka miesięcy.

Wąż kobieta łaknie wiedzy. Ona wie wszystko, ale nie każdy mówi. Ta kobieta jest cały czas pracy nad nimi i otwiera wiele talentów.

Główną wartością jest dla jej rodziny. Ona jest zawsze zaniepokojony swoich bliskich, jednak nie psują dzieci.

Kobieta-Wąż dużych zapytań do człowieka, z którą chce się ożenić. Ona nie skromny, ale nie lekkomyślny. Kobieta wąż jest tajemnicza, uwodzicielska i interesujący dla płci przeciwnej. Mężczyźni starają się zdobyć jej uwagę. Jest gorąco w miłości, może być szczęśliwy, aby rozpocząć wiele powieści.

Horoskop: Wąż-man

Człowiek-wąż może urok każdej kobiety całkowicie. Przy pierwszej okazji będzie on zdjął koszulkę, aby pokazać płci przeciwnej swoje piękne ciało.

Człowiek-wąż obserwując wygląd i mili ludzie. Gdy na jego drodze staje ktoś, staje się osobą bardzo okrutny i mściwy.

On nie lubi konfrontacji sytuacje zagrożenia, obawy i kłopotów. Jeśli będzie czuć się ciężko, starają się uciec od problemów lub łagodzić sytuację. To jest często uważany za tchórza lub leniwy, w miarę oddalania się od wszelkich zmartwień. Ale to nie jest prawda.

Człowiek-wąż lubi relaks w fotelu lub rozmawiać o tym, co dzieje się na świecie. On jest bardzo wszechstronne. Jeśli był pod presją, on po prostu idzie z kontaktem.

Człowiek-wąż może być świetnym nauczycielem, lekarzem lub profesorem.

Jest on zamknięty. Jego milczenie może zawstydzić partnera, ale to jest jego natura.

Ten człowiek tightfisted, ale wciąż cieszy się popularnością wśród płci pięknej. Kobiety fascynuje jego bezpośredniość. Ale w głębi serca jest on Casanova.

Kompatybilność: Wąż Kobieta i mężczyzna-wąż w miłości

W miłości, wąż wybiera sama parę. Ona jest bardzo zazdrosny i nietolerancyjny, nawet jeśli nie są już w miłości z jej partnerem. Obovetsya wąż wokół niego, nie pozostawiając mu swobodę. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet, i to jest ich kompatybilność.

Wąż Kobieta i mężczyzna-wąż szukać romanse pozamałżeńskie. Jeśli oni poświęcają się ich rodzin, ich życie może być bardziej harmonijne.

Obaj partnerzy cieszyć się sukcesem z płcią przeciwną. Są mądre i wymagający. Może być ekstrawagancki. Lepiej jest nie do gniewu. Oni nie zawsze są pewni siebie i często zachować dystans.

Żonaty z wołu, smok, wąż i kogut będzie miało ogromny kompatybilność. Wąż Kobieta i mężczyzna-Wąż będą mogli zanurzyć się w morzu namiętności ze świń lub koni. Przyjaźń będzie silna ze szczura, tygrysa, smoka i kóz.

Kompatybilność „Wąż Kobieta i mężczyzna-wąż” jest skuteczne w przypadku, gdy partnerzy są przyjaciółmi.