402 Shares 1395 views

Leczenie nadpotliwości: Botox pod pachami


Coraz więcej osób korzysta z procedury „Botox pod pachami.” Używając go można pozbyć się wielu chorób, w szczególności przed nadmiernym poceniem lub pocenia się. Najczęściej choroba dotyka nóg i rąk, ale może wystąpić w innych częściach ciała. Botox nie zapewnia całkowite wyleczenie pocenia się, ale może złagodzić ten stan.

Coraz więcej kobiet decyduje się wstrzykiwać botox w pachami. Uwagi dotyczące tej procedury są różne. Przewidzieć jak skuteczny lek będzie – nie można. To wszystko zależy od indywidualnej reakcji. Również jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, jak długo wtrysku wystarczy. Ogólnie rzecz biorąc, wpływ leku na okres od trzech do dziesięciu miesięcy.

Przed podjęciem decyzji o ukłucie sobie zastrzyk z botoksu, należy skonsultować się ze specjalistą. Więc wiesz, wszystkie plusy i minusy tej procedury, ewentualne powikłania i przeciwwskazania. I dopiero po tym można go zrozumieć trzeba Botox pod pachami.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jakiego rodzaju Botox ma przeciwwskazań. Tak, to nie może być kłujący w czasie ciąży i podczas karmienia piersią, u niemowląt i zespołem miastenopodobnyh, hemofilia, ostre choroby zakaźne, a może być również indywidualna nietolerancja na lek. Nie można robić zastrzyki w okresie zaostrzenia opryszczki i kiedy przyjmujących leki przeciwzakrzepowe i antybiotyki, niesteroidowe leki przeciwzapalne, Relanium. Należy pamiętać, że ważne jest, aby umieścić zastrzyk i prawidłowo obliczyć dawkę. Aby to zrobić, stosuje się tylko do sprawdzonych fachowców. Niestety, nie są bez skrupułów kosmetologów, którzy pragną, aby zaoszczędzić pieniądze na narkotyki. Dla Botox zastrzyki jest ważne, aby poprawnie obliczyć dawkę, powinien być również właściwy do dokonania harmonogram zastrzyków.

Botox w pachami rzadko daje powikłania. Czasami mogą wystąpić reakcje alergiczne i bóle głowy, pieczenie i ból w miejscu wstrzyknięcia. Zwykle objawy te ustępują w ciągu dwóch dni. Jeśli tak się nie stanie, trzeba szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach.

Oprócz możliwych powikłań i przeciwwskazań Botox pod pachami kosztuje dużo pieniędzy. Jest to jeden z głównych argumentów przeciwników tej procedury. Innym problemem jest to, że Botox będzie mieć tymczasowy wpływ na organizm. To nie zawsze jest wskazane, aby wykorzystać w leczeniu nadpotliwości.

Uważa się, że Botox pod pachą ma negatywny wpływ na organizm. W szczególności, przyczyny raka piersi u kobiet. Ale badania naukowe dowiodły, że jest to mit. Botox dotyczy tylko niektórych części ciała, co oznacza, że nawet jeśli robi się do innych części ciała, będzie to miało negatywnego wpływu.

Pomimo faktu, że Botox w dole pachowym są zwykle umieścić kobiet po 30 lat, sprawdzone klinicznie w leczeniu nadpotliwości, procedura może być przeprowadzona w ciągu 16 lat. Ale za to najpierw trzeba skonsultować się z lekarzem-kosmetolog, dopiero wtedy zrobić Botox pod pachami. Cena jest wart taki wynik jest pozbyć się nadmiernej potliwości. Zwłaszcza, jeśli efekt jest wystarczająco przez prawie rok.