300 Shares 9374 views

Pełnia życia: Barcelona wycieczka morze

Barcelona! Barcelona! taneczne rytmy flamenco ruch od pięty, szalona dyskoteka dopingować. Gaudi i Miro, gór i burze w lipcu, zapach morza i paella, sangria odurzający słońce. Jasne kolory w dzień iw nocy grubych zapachów i morze, morze, morze. I oddech – Barcelona. Odpoczynek na morze. Tu wszystko jest w porządku, w tym mieście, który jest lekarstwem na smutek ponury gusto pełnego życia.


Barcelona – wakacje na morzu, wycieczka, że można zorganizować samemu, kupując bilety. Nawiasem mówiąc, prawdziwa cena wynosi 12 000 -13 000 rubli dla bezpośredniego lotu. Szukaj takich biletów powinna wynosić około trzech miesięcy do czterech na Aviasales lub Anywayanyday lub Onetwotrip. Bardzo łatwo dostać pokój w hotelu lub mieszkanie może być w internecie, aby zrozumieć skomplikowany system linii metra w Barcelonie, znalezione w internecie, jak dostać się z lotniska, wybrać miejsce, gdzie koniecznie musi przyjść w ciągu dnia, znajdują się bary i dyskoteki, gdzie powinno się iść w nocy.

Barcelona. Tutaj magia przeplata rytmy wolności i europejskiego ośrodka. Jeśli pobyt w mieście, aby upewnić się, że Barcelona – wakacje na morzu, procesja z plaż miejskich, przechodząc od jednego do drugiego, będą w swoich wspaniałych długich uścisków. Jeśli nie ma miłości do zgiełku miasta, to lepiej iść na przedmieścia do małych plaż, gdzie nie ma tłoku, który zdobią skały, morze i pluć piasku, wynająć samochód, jechać autobusem lub podmiejskim pociągu.

Barcelona jest pełna życia, przepełnione każdą swoją ziemię. Cokolwiek widzisz, gdzie udałem się, kto spotkał, najważniejsze tutaj – to pasja na całe życie! Barcelona jest bogaty i wyrafinowany: można przejść do Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie, Muzeum Picassa, spacer w parku Goel, zobacz Sograda Casa de Familia Balta Kaza Miglio, przejdź do Fundacji Miró, wspinaczka na Manzhuik. Można spojrzeć na Rambla w animowanych figur tutaj, aby przejść do najbardziej znanych w Hiszpanii Boqueria (zadbać o portfele i telefony), oglądać taniec. I można zobaczyć wszystko od flamenco do przewidywanej przerwy i capoeira. Natychmiast otrzymać zaproszenie na wieczór flamenco w jakimś barze. Jeść gorącego lub zimnego gazpacho paellę. Port w Barcelonie – jest również bardzo interesująca. Ogólnie rzecz biorąc, muszę powiedzieć, że Hiszpania – to wakacje na morzu, gdzie w połączeniu absurdalny. Tu przychodzą dzieci, młodzież, seniorzy, a nie bardzo szanowany parą.

W obszarze o cztery godziny zanim wszystko jest zamknięte, z wyjątkiem restauracji turystycznych na Rambla. Ciepło niesamowite, nie pomoże nawet powiew od morza. Tylko w pokoju, tylko prysznic i spać! Siesta Po około pięciu godzin, Barcelona powoli rozpoczyna przygotowania do nocy, jasne hałaśliwe. Kiedy staje się jasne, że to miejskie wakacje na morzu, ale to morze – żadne fale i surf, morze Barcelona – jest pełnia życia, trzeba uzyskać to wszystko.

Aksamitna ciemność spowija miasto, gdy wybuch światło i dźwięk pochodzi Montjuic fontanny piosenkę, wydajność zaczyna się około jedenastej, a kończy o godzinie pierwszej, to miasto jest wypełnione bardzo różnych rytmów: dyskoteki, głośne, jasne, gdzie można znaleźć żadnego stylu, gdzie można zgubić się w tłumie, wychodzić rano na pusty plaży miasta, weź jeszcze ciepły piasek, długi, długi czas, aby spojrzeć poza horyzont i poczuć i zapamiętać. Jakby zrobić napis na pocztówce: Hiszpania. Barcelona. Odpoczynek na morze. życie nieskończoność.