159 Shares 4644 views

Kolor włosów: podstawowe zalecenia w kwestii wyboru

Jeśli podjąłeś jednoznaczną decyzję o zmianie obrazu, ale nie masz jeszcze wystarczająco dużo doświadczenia w wyborze własnego koloru włosów, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego przeniesienia się do nowego obrazu. Otrzymasz użyteczne informacje, które pomogą Ci uniknąć najczęstszych błędów.


Krok 1

Dla początkujących w kwestii malowania zaleca się stosowanie niestabilnej farby. Ta opcja będzie zmywana po trzecim umyciu głowy, a długotrwałe leczenie pozostanie z tobą przez długi czas. Tymczasowa opcja nie zaszkodzi włosom i pozwoli podjąć ostateczną decyzję w sprawie określonego tonu.

Krok 2

Przy zakupie farby nie poruszaj jasnymi zdjęciami na opakowaniu. Zobacz odcienie kolorów z katalogu. Zazwyczaj informacje na pudełku oferują kolor włosów, taki jak blond, kasztan, a także czarno- czerwony. Kolory są wyposażone w trzy rodzaje odcieni: jasny, średni, ciemny. Czasami wskazany jest dźwięk: bezszwowy lub złoty.

Krok 3

Następnie należy zwrócić uwagę na odcień skóry. Może być ciepły lub zimny. Kobiety o ciepłych kolorach mają ciemne oczy i skórę, która ma oliwkowy lub złoty odcień. Właściciele zimnych dźwięków szybko dostają oparzenia słoneczne, a żyły w okolicy nadgarstków mają zielonkawą barwę. Zdecydowaliśmy się na odcień skóry, przejdźmy do pytania, jak poznać twój kolor włosów.

Krok 4

Dla właścicieli ciepłych odcieni skóry zaleca się stosowanie karmelu, a raczej złote wersje. Nie mniej luksusowe będą wyglądać na brąz. Nie zapominaj jednak, że kolor włosów w każdej sytuacji powinien być nieco ciemniejszy niż kolor skóry. Unikaj czarnych kwiatów, przynoszą domową i matową. Przy zimnym odcieniu skóry warto używać jasnych i chwytliwych odmian kolorów.

Krok 5

Aby dowiedzieć się, czy pójdziesz blondynkę, wystarczy pamiętać, jakie dziecko było. Jeśli w młodym wieku byłeś właścicielem lekkich włosów, wyglądają świetnie w dorosłym życiu.

Krok 6

Jak wiesz, blondynka ma miejsce w kilku odcieniach. Wersja miedziowa działa agresywnie na kobiety o ciepłych odcieniach skóry. Tutaj wolisz ciepłe kolory. Jeśli na tym etapie masz brązowe włosy, a następnie malowanie w kolorze białym zabierze ci rodzynków, warto rozważyć ciemniejsze opcje. Jedynym wyjściem może być melirovanie, które w połączeniu z brązowymi lub zielonymi oczami będą wyglądać oszałamiająco.

Krok 7

Jeśli zacząłeś myśleć o tym, co oznacza farba kolorowa, wtedy rudowłosy będzie najbardziej wszechstronną opcją, która nadaje się do określonej i jasnej osobowości. Jedyne co trzeba zrobić, to wybrać odpowiedni odcień. Ta opcja będzie korzystna dla kobiet o skórze zimnych lub różowawych odcieni.

Krok 8

Występują duże problemy, gdy szarą farbę wyładowuje się. Przy małej ilości szarych włosów bardziej racjonalna jest używanie niestabilnej farby. Powinien być tonem poniżej naturalnego koloru. Kiedy szarzy się w obfitości, doskonały odcień jest uważany za doskonały odcień, który łatwo zmienia szare włosy w wyrafinowany blondynka.

Krok 9.

W przypadku awarii konieczne jest bezzwłoczne uciekanie się do pomocy profesjonalistów. Malowanie włosów na pewien kolor, proces wymagający wiedzy i wysiłku mistrza. Nie zapominaj o wysokim ryzyku uszkodzenia włosów.

Krok 10

Jeśli zdecydujesz się zmienić kolor kategorycznie, nie powinieneś robić tego samodzielnie. W domu można zmienić tylko cień, a następnie kilka dźwięków. Ciemny blond zawsze wygląda niepowtarzalny i ekstrawagancki, ale jeśli jest wykonany ze wszystkimi zasadami i normami. Adres do ekspertów.