558 Shares 5669 views

Charakterystyczny znak Gemini, kompatybilność z innymi znakami

znak powietrza pod ochroną Mercury – jest Gemini. Zgodność z innymi znakami zróżnicowane. Z jednego idealnego związku, az drugiej relacji powstają z wielkim trudem. Ale zanim mówimy o relacji z resztą zodiakalnego koła, powinien zapoznać się z charakterystyką samych Twins.


Są inteligentne i mają bardzo szerokie zainteresowania, czasem mało ciekawy. Firma i sposoby one są urocze, kontaktowy, przyciągnąć ludzi. Ale zdarza się, że są jak fala wyrzuci drażliwość, Gemini stają się agresywne, pęknięcia, może nawet przerwać z powodu drobiazgu.

Pod znakiem Bliźnięta urodzone wielu utalentowanych i naprawdę wspaniałych ludzi w różnych dziedzinach. Są w stanie nauce, sztuce, mieć powodzenie w każdej działalności zawodowej.

Wielu uważa je śliskie. Bliźniacy często starają się wykręcić od rozmowy, kwestionuje wszelkie sytuacje. I to nie odnosi się tylko do przyjaciół, kolegów i współpracowników, a nawet rodziny. Nikt nie może być pewien z nich w stu procentach.

Są w stanie kochać, lecz przejaw uczucia nie są skłonni. Ale mają wielką potrzebę bycia kochanym, aby otrzymywać czułość, miłość i ciepło. Boją się samotności, jest nawet w stanie doprowadzić ich do samobójstwa.

Praca nie zawsze może działać niezależnie, więc pomimo zdolności często potrzebują wsparcia i akceptacji wyższego szczebla. Choć w ich umysł ciągle pojawiają się różne pomysły, przełożyć je na rzeczywistość niezależnie Gemini jest zbyt rzadkie. często znaleźć pracę związaną z wytwarzaniem pomysłów. W rezultacie, z planem, a wykonanie go całkowicie różnych ludzi. Jest to idealne rozwiązanie znak Gemini.

Zgodność z innymi znakami. Gemini i znaki przeciwpożarowe

Baran. Mając to znak jak Gemini czują wzajemne przyciąganie, są rysowane do siebie, że są szczęśliwi i wygodne ze sobą. Zawsze jest o czym rozmawiać.

Lev. Dość harmonijny związek. Ale, biorąc pod uwagę charakter zarówno, kombinacji raczej nudny.

Streltsov najlepiej unikać. Oni są zbyt różne, a cele w życiu te postacie są całkiem różne.

Bliźnięta. Zgodność z innymi znakami. znaki powietrzne

Libra. To znaki są bardzo podobne, są zainteresowani razem, więc Unia będzie bardzo dobry.

Wodnik. Relacje harmonijne, ale Wodnik może stłumić swój umysł i jeszcze więcej zabawy drażnić Bliźnięta.

Bliźnięta. Związku z tym samym znakiem są uważane za najbardziej idealny. Ogólnie rzecz biorąc, ta kombinacja jest uważana za jedną z najlepszych wśród wszystkich absolutnie kombinacji znaków zodiaku okręgu.

Relacja ze znakami Wodzie

Bliźnięta i Rak jest kompatybilny? Jest, ale to bliźniaki mogą się nudzić w tej unii.

Skorpion. Mimo tego znaku i charakterystycznym temperamencie, ale w połączeniu z bliźniakami może uzyskać dobry związek. Bliźniaki mają skłonność do posłuszeństwa i będą rosnąć skromnie nad grzbietem Skorpiona.

Unia Ryby i Gemini będą nieskuteczne. Spokój Ryby po prostu nie cierpi energiczny Bliźnięta. To bardzo różny charakter. Trzeba w społeczności, podczas gdy inne stara się go unikać, preferując spokojne życie rodzinne.

Bliźnięta. Zgodność z innymi znakami. znaki Ziemi

Koziorożec. Nie można nazwać idealnym związku, ale też nie można nazwać złym. Jedynymi bliźniaki ominie uwagę i uczucia, jak Capricorns nie wydają się przejawiać uczucia. Co do reszty, że wzajemnie się uzupełniają.

Taurus. Choć testowany wzajemne przyciąganie, ale zbyt wiele różnic w parze. Częste kłótnie i skandale.

Panna. Pechowy związek. Bliźniacy po prostu nie wytrzyma sztywność Dziewicy, która w poszukiwaniu idealnego partnera.