752 Shares 1788 views

Co jeśli jestem brzydka?

Jednym z najważniejszych w samoświadomości jest pytanie, „co jeśli jestem brzydka.” Oczywiście, w większości przypadków, piękno wydaje coś bardzo odległe, nie dlatego, że nie mogę patrzeć na powodu deformacji, ale ponieważ nasza samoocena jest znacznie zmniejszona. Z jakiegoś powodu, ludzie zapominają prostą prawdę, która stwierdza, że choć nie lubiła siebie, a inni będą cię traktować jako nieokreślonego zwykłego kobiety. Więc spróbuj spojrzeć na siebie z zewnątrz, może być pytanie: „Co należy zrobić, jeśli mam brzydki” tracą swoje znaczenie.


Jednakże, jeśli jesteś w stanie mocno przekonać się o jego przytulności, to pilna potrzeba podjęcia działań. Nie trać dodatkowej energii, aby zgotować sobie z różnymi problemami. Lepiej jest znaleźć coś lepszego – sport, hobby, krąg zainteresowań. Jeśli to nie zadziała, a oprócz ciebie o swój wygląd i myśli środowiska, to jest niezbędne do podjęcia działań.

„Co jeśli jestem brzydka?” To pytanie dręczy wielu uczennice, studenci, a nawet dla dorosłych kobiet. Jak dla uczennic, opinia ta są one zbyt często nakładane wokół nastolatków, którzy są czasami zbyt gwałtowna i nie są w stanie docenić piękno. W tym przypadku, dorośli powinni określić dziewcząt na ich godności i porozmawiać o tym, jak dzieci czasami zamieniają się w niekorzystnej sytuacji ogromnych zalet w innym, „dorosły” świat. Trzeba powiedzieć historie przyjaciół, którzy, na przykład, zaskoczył wszystkich na imprezie absolwentów 10 lat po ukończeniu studiów, fakt, że mieli doskonałą figurę, a druga wielka odzyskane. I powiedz mi jak dziecko kobieta dokuczał gruba.

Jako student, dziewczyny zwykle pozbyć się większości kompleksów. Gdy przyszedł do Uniwersytetu, można uzyskać zupełnie nowy świat, gdzie jesteś otoczony przez innych ludzi. I nie muszą wiedzieć, jak dokuczał w szkole, na przykład, „mopa” lub „pulchna”. Dobrze, jeśli są przyjmowane za brzydkie stworzenia, i brzydki, że nadszedł czas, aby przywrócić porządek w wyglądzie, ale przede wszystkim w głowie. Musimy patrzeć na własnych niedociągnięć jak cnót.

Niewielki wzrost i małe piersi może przyciągnąć ludzi, którzy zajmie Ci krucha i bezbronna. Trądzik można wyleczyć za pomocą współczesnej kosmetologii, okulary zastąpić soczewki, duże piersi umieścić godność, krzywego kształt ukryty pod ubraniem. Zmień obraz, to daje pewność i powodować inne osoby spojrzeć inaczej na siebie.

Bardzo często na pytanie „co jeśli jestem brzydki” czy „co jeśli jestem gruby” zaczynają się martwić o kobiecej połowy globu w dniach predmenstruatsionnye. To kiedy zaczynamy patrzeć na siebie oczami sceptyka, znalezienie fatalny wady. Przeczekać kilka dni, a życie wróci do normy.

Bardzo często słyszymy „co jeśli jestem brzydki” z pań w średnim wieku. Nie jest to jednak do końca prawda, bo starsza kobieta, więc jest mądrzejszy i bardziej piękne. Wygląda winią fakt, że nie jest już zwracać uwagę na młodych ludzi. Jednak panie, rozejrzyj się dookoła. Może nie brak uwagi, po prostu zapłacić mężczyznę swojego życia? Z pewnością tak jest.

Cóż, jeśli nie te wskazówki nie pomóc, i pomyślałem: „Co jeśli jestem brzydki” nadal pobudzają was, to oto kilka wskazówek.

Na początek, trzeba dowiedzieć się, jak zaprezentować się. Zrobić tak, że trzeba jeszcze trochę tajemnicy, wiedzą, jak być cicho. Dowiedz się, jak zrobić dobry makijaż, wybrać odpowiednie ubrania, naprawić zęby i przejść dla sportu. Ponadto, aby inni doceniają cechy, które cenisz w sobie: wywiad, życzliwość, poczucie humoru , etc.

Pamiętaj, że bez względu na to, czego nie mają wygląd, jeśli dana osoba nie jest brzydki na zewnątrz, ale w środku, to nie pomaga żadnych środków.

Snus: co to jest?
876 shares 5741 views
202 shares 3386 views