487 Shares 5540 views

Te 13 rzeczy, które należy zrobić w ciągu 30 lat, aby żyć bez żalu!

Internet może być sieć, w której miliony są obcy, ale nawet ci obcy są w stanie dać dobrą radę.


Najbardziej popularne pytanie zadawane przez młodych ludzi, według Reddit AskReddit, – jest „Jak żyć bez żalu?”. To odpowiedzi na tysiące ludzi w różnym wieku iz różnych krajów. A oto kilka genialne wskazówki od osób powyżej 40 lat dla tych, którzy mają 30 lub więcej nie jest nawet 30 lat.

1. Doceń ważne punkty

clickclickfizzle użytkownik podzielony mądrości: „wielki cel – to punkty kontrolne, a ludzie są znacznie mniej prawdopodobne w przyszłości, niż może się wydawać na początku spotkania z przyjaciółmi, uściski, serdecznym śmiechem po zabawny żart – chociaż te chwile spalony w pamięci, są. zostawić ważnych wartości. osiągnięcia lub nieosiągnięcia celów, a wręcz przeciwnie, to nie ma nic wspólnego ze szczęściem. Patrząc wstecz na pozornie katastrofalne szkody, wiesz, że obecnie są one całkowicie pozbawione sensu. to tylko część historii. Nawet ludzie straciliśmy je przegapić, ale jest tylko człowiekiem. "

2. Zaangażowanie w działalność

Będziesz żałował, że tak wiele rzeczy całkiem znośne, zamiast zrobić jedną rzecz, ale bardzo dobre.

„Wielozadaniowość – oksymoron, a twój e-mail będzie zawsze być pakowane z wieloma niepotrzebnymi maili, nie ma ucieczki, ale wyraźna przewaga Kilku ważne dla Ciebie osobiście rzeczy (czy to grając na instrumentach muzycznych, nauki czy sportu) daje o wiele więcej niż to. satysfakcja niż można liczyć „- mówi mustlovecash.

3. Bądź zdrowy i wysportowany. Raz utracone, nie będzie mógł go zwrócić

Ozguy23 użytkownik napisał: „Ożeniłem się po 20 i doprowadził siedzący tryb życia w górę do 30. Nadwaga wszystkim wzrost i brak aktywności fizycznej i zdrowej diety tylko pogorszy sytuację mam dość poważne problemy zdrowotne, zanim jeszcze obracać. 45. jest bardzo łatwo stracić swoje zdrowie. Tak mówią, ale w rzeczywistości jest to dość długi proces, a my mamy w ostatnich latach nie zwracasz na to uwagi i nie dbać o siebie. ale raz utracone, nie można przywrócić zdrowie, jest to absolutna prawda. "

4. spędzać czas z dziećmi, doceniać je, póki możesz

perldivr Użytkownik mówi: „Jestem 42. Jestem szczęśliwy mąż, mieć dzieci, ale naprawdę bardzo ciężko pracował w jego 30. Teraz moja córka poszła na studia, a ja jestem bardzo przykro, że nie spędzają dużo czasu z nim, gdy było to możliwe. . ale wolę pracować Tak, stworzyliśmy dobrą kondycję finansową (dobrze, mam nadzieję), ale czas -…. to jest, gdy większość z ceną musiałem zapłacić wiem, że nie mogę cofnąć czasu spędzać czas z dziećmi Doceń je, póki możesz. "

5. Nie pozwól nikomu zastraszyć

„Nie pozwól nikomu straszyć każdy człowiek, który przychodzi do twojego życia, -. You nauczyciela, niezależnie od tego, czy on przyniósł mu sukces finansowy” – mówi breisleach.

6. Jeśli chcesz coś zrobić w przyszłości, zrób to teraz!

„Co chcesz robić w przyszłości – czy to teraz, czy to w ogóle możliwe – w saurellia użytkownik pisze. – Jeśli to jest twój cel w dłuższej perspektywie, a następnie usiąść i napisać plan i zacząć nosić go stąd teraz po dziesięciu latach. będzie to tylko fantazje. Jeśli chcesz, to jest fantazja. Jeśli go zaplanować, że to sen. Ale tylko wtedy, gdy coś zrobić, staje się rzeczywistością. "

7. Nie bądź niewolnikiem firm

„Nie myślcie, że pracując w jakiejś firmie, robisz to dla większego dobra i zostaną nagrodzone w przyszłości. Jeśli nie wiesz dokładnie, co można dostać za swoją pracę, nie dostaniesz nic. W końcu nikt nie będzie nawet dziękuję ty, więc po prostu spalić. Jeśli robisz coś z rzeczywistej potrzeby i / lub mieć przy tym szczególnie korzystne, to jest w porządku. Jeśli nie, rzucać. Put tej energii w firmie i być dobry w tym co robisz ”.

8. Zaznacz swoje 33 urodziny i 1/3

Ciekawym pomysłem złożony SmartassStrongNThis1: „Ty żył trzydzieści lat, zaznaczyć go i sprawdź co udało się zrobić w tym czasie, kiedy tak wiele zapukał, jakoś nie myśleć o tym, że teraz żałuję Masz tylko jedną szansę, aby zrobić … -To podoba. to znaczy, będzie oczywiście nadal 66 i 2/3, ale nie fakt, że otaczają ten sam tłum, jak w 33”.

9. Naucz się pić mniej

Cephaloman pisze: „Jesteśmy cierpi na kaca następnego dnia po imprezie i przysięgam, nie będę już tak spragniony, a potem wszystko dzieje się nowa W rzeczywistości, nie biorą pod uwagę faktu, że nawet gdy kac minął, skutki picia alkoholu pozostanie .. z nas – przynajmniej w postaci kalorii ".

10. Zacznij myśleć o strategii wyjścia

„Co robisz, kiedy się starzeją? Co zrobisz z pieniędzmi, które trzeba? Nie daj się powiesił na to, ale przemyślany plan. Nie wystarczy ustalić, jaki będzie twój dochód (emerytura, inwestycje), ale myślę o tym, co będzie wartość a W chwili, gdy przestanie działać „- mówi canarchist.

11. Rozumieć, że nigdy nie będą mieli wystarczająco dużo pieniędzy, aby po prostu emeryturę

twistedwhitty Użytkownik mówi: „Ty nigdy nie będzie wystarczająco dużo pieniędzy na emeryturę, co najmniej, to jak pojawi się, ale naprawdę nie trzeba fantazyjny dom i piękny samochód nie trzeba wszystkich taka sama jak twoja … . sąsiedzi i znajomi Mój ojciec zmarł, gdy miałem 15 lat, a on był -.. 42 i pół to nauczyło mnie, aby zwolnić i cieszyć się każdą chwilą i fakt, że mam, bo to może zniknąć w każdej chwili "

12. Nigdy nie rozstrzygać, bo „w razie potrzeby”

Rada, zainspirowana gorzkiego doświadczenia, daje atypicalgamergirl: „Kiedy mówią:” Mam trzydzieści i jestem samotny”, wiedzą, że to nie jest usprawiedliwienie, aby ożenić się / wyjść za mąż, kupić dom, dostać psa i dzieci pozostało ponad od tego momentu 10. 15 lat w przyszłość – i będzie jeszcze bardziej nieszczęśliwy niż oni sobie wyobrazić, i zrozumieć, że dusza stajesz się starszy, ale spędził część swego życia na fakt, że w tym czasie nie było konieczne, z osobą będzie stać. nienawidzą i którzy zaczną cię nienawidzić … Tak, mówię z własnego doświadczenia. "

13. Jest bardzo nudny rada, ale uważaj na zęby. prawda

Minuta mądrości od Gumbeaux247: „To może wydawać się nudne, ale ja naprawdę żałuję, że nie poszedłem do dentysty częściej wszystko jeszcze mam zrobić :. Podróżuję, spędzać czas ze swoimi dziećmi i zaoszczędzić pieniądze, nie stara się być jak ich sąsiadów. .. podobał mi 30! Ale ignorowane takich prostych, codziennych czynności. dla mnie to było po prostu nudne iść do dentysty (i to pomimo faktu, że mam ubezpieczenie), nie byłem u lekarza 8 lat! Och, to jest wielki błąd ”.