715 Shares 4519 views

Gdzie jechać na wakacje w czerwcu na wakacje i weekendy

W zagrodzie – koniec wiosny, gorętsze słońce było gorąco i graliśmy bardziej Walizka nastrój. Zacząć robić plany, gdzie wybrać się na wakacje w czerwcu, jeśli nie na wakacjach, więc przynajmniej w weekendy, biorąc je w piątek lub poniedziałek, a może on i inny dzień tygodnia. Wakacje na plaży – być może pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy. Ale w naszych szerokościach geograficznych, powietrze nagrzewa się szybko, ale woda w pierwszym miesiącu lata jest przeznaczony tylko dla osób hartowanych. Shore opuścić swoje rodzime wody dla tych, którzy chcą medytować z wędką lub romantyczny wieczór przy ognisku. Tu wrócić w gorącym lipcu.


Gdzie udać się na urlop w czerwcu, aby opalać się i pływać? W krajach równikowego pasa – Tajlandia, Bali, Dominikana – już pora deszczowa. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Egipcie i termometrem już przewyższa 40. Ale lato w pełni weszła w monoterapii w strefie podzwrotnikowej. Delikatna ciepła i wody w temperaturze 23 czeka na turystów na śródziemnomorskich kurortach Turcji i Grecji. Rano i wieczorem nie było jeszcze świeże, a tym razem może być z pożytkiem wykorzystane dla turystyki edukacyjnej.

gorętsze Miłośnicy klimatyczne nie będą puzzle na pytanie, gdzie pojechać na wakacje w czerwcu. Izrael, Tunezja, Maroko, Jordania, Grecja kontynentalna – nie w tym miesiącu, promienie słoneczne uderzył w ziemię, jakby młotkiem na kowadle, a termometr stale utrzymywane w temperaturze około 37 ° C. Ale na Cyprze świeża morska bryza łagodzi upał bardzo wygodne 30. Nadszedł czas, aby rozcieńczyć anonimowa plaża wakacyjnego programu bogaty wycieczki. Jeśli masz tylko kilka dni wolnego, niezapomniany weekend można spędzić na brzegu Azowskiego i Morza Czarnego. Na krymskich kurortów oferują plażowy sezon, a płytkie Morza Azowskiego nagrzewa się bardzo szybko. Ale w Bułgarii i krajów Morza Adriatyckiego jest uważany za pierwszy miesiąc letnim deszczowej.

Jeśli wolisz ostre północną przyrodę, kwestia gdzie pójść w czerwcu na wakacje, odpowiedź brzmi: rejs na krajach skandynawskich. Białe slajdy liner na powierzchni jeziora majestatyczne norweskich fiordów, krzyki mew, Glaciated gór … Nie zapominaj, że dwudziestego dnia tego miesiąca pripadaet przesilenia letniego, i cieszyć się słońce o północy w Skandynawii turyści pochodzą z całego świata. W weekendy można dostać się do Finlandii i krajach bałtyckich.

Gdzie wybrać się na wakacje w Europie Zachodniej w czerwcu? Gulf Stream zmiękcza europejskiej zimy, ale dużo chłodnego powietrza w lecie. Częste deszcze w Holandii, Wielkiej Brytanii, na północy Niemiec i Francji. Ale w Belgia, Antwerpia, June 26-28 przechodzi festiwal piwa, a w Anglii ludzie na wielką skalę obchodzi urodziny królowej. Na południu Europy jest już dość letnie króluje. Włochy i Hiszpania, słoneczny Provence zwabić nie tylko uroki starych miast, ale także plaże.

Po zakończeniu roku szkolnego dzieci w wieku szkoły wymagają rehabilitacji rodzicielską cierpiał egzaminów cierpiących. Gdzie można odpocząć w czerwcu dziecko rozproszona, orzeźwienie, zdobyć nowe doświadczenia i siły? Uczniów czeka uzdrowisk Evpatoria i Anapa, obozy dla dzieci w Bułgarii, aw rzeczywistości nadal istnieje i odpoczynek w górach słowackich Tatrach, Karpatach ukraińskich. W weekendy można wyjść z dzieckiem do miasta Złotego Pierścienia, przejdź do jeziora w Karelii, lub przejechać na statku wycieczkowym nad Wołgą.