509 Shares 4104 views

Dlaczego nie może gryźć paznokcie i zadziory? Jakie są konsekwencje?

Aby wyjaśnić, dlaczego ludzie zaczynają obgryzanie paznokci niemożliwe. Ale można powiedzieć, że ci, którzy dopuszczają się tych aktów, przeżywa pewien dyskomfort, niepokój.


Zdarza się, że osoba, która przeżyła ten zły nawyk w dzieciństwie, może znów powrócić do niego w chwilach stresu, silnych wstrząsów. Z punktu widzenia psychologii, gryząc paznokcie, ludzie lubią „przekąski” na siebie, zważywszy sobie bezwartościowe przegrany, ganiąc dla wielu gafy, błędy, awarie, itp Ten nawyk sugeruje wysoki niepokój. Poprzez te działania osoba znajdzie swoje negatywne emocje i doświadczenia. Takie obsesyjne obkusyvaniya paznokcie nazywa onychofagia.

Dlaczego nie może gryźć paznokcie i zadziory? Ten, kto ma tyle rannych z ręki, odsłaniając łożyska paznokcia. To z kolei może prowadzić do stanu zapalnego. Aby pozbyć się tego nawyku, można ubiegać się o specjalny lakier do paznokci, które są sprzedawane w aptekach. Ten lakier jest bardzo nieprzyjemny smak, a ostatecznie chęć obgryzanie paznokci może zniknąć. Kobiety mogą być wskazane, aby zwiększyć paznokcie akrylowe. Obgryzać paznokci być problematyczne, a psuć coś, dla których zostały one zapłacone dużo pieniędzy też nie chcą.

Na pytanie: „Dlaczego nie może gryźć paznokcie i zadziory?” – Można odpowiedzieć w inny sposób: „Taki nieprzyjemny widok, jak ugryziony paznokci, mogą wejść osoby w jeszcze głębszą depresję i środowiska wygląd paznokci zostaną zniszczone nieprzyjemne, i można pomyśleć, jak dziwak.”.

Dlaczego nie może gryźć paznokcie i opiłkami dzieci? Dziecko często robi te działania, ponieważ doświadczanie agresji i gniewu. Oboje rodzice mają obowiązek wyjaśnić mu, że jego problemy mogą być rozwiązane za pomocą innych środków, a obgryzanie paznokci może wchodzić w dorosłość, co prowadzi do nieprzyjemnych konsekwencji i, jak wspomniano powyżej, mogą powodować różne procesy zapalne. Ale rodzice nie powinni obwiniać swoje dziecko za to, co gryzie paznokcie. Tutaj musimy starać się zrozumieć dziecko, dowiedzieć się o przyczyny tego nawyku i po prostu wyjaśnić wszystko do niego.

Szwy: przyczyny

Bardzo nieprzyjemna sprawa – zadziory. Pojawiają się, gdy masz suchą skórę wokół paznokci. Wchodzenia w kontakt z innymi elementami odzieży, skóra zaczyna pękać, a tam są zadziory. Pozbyć się ich w jeden z następujących sposobów: nawilżają naskórek (cienka skóra pod koniec paznokcia) ze śmietaną, umieszczenie go w nocy. Ponadto, od czasu do czasu zaleca się odwiedzić salon piękności. Według współczesnej kosmetologii, skórka w żadnym wypadku nie mogą być cięte, ponieważ wtedy staje się szorstka i zaczyna pękać. Teraz wielu specjalistów idą do tzw suchego paznokci, w których skóra wokół paznokci leczonych emolientów.

Ten artykuł – próba odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego nie może gryźć paznokcie i zadziory?”. Oczywiście, psychologiczne przyczyny takich nawyków, może więcej, są uważane jedynie najbardziej powszechne.