596 Shares 4207 views

Sprzęt narciarski narty

Narciarstwo alpejskie jest to sport zimowy. Istnieje kilka rodzajów sportów zimowych, takich jak New School, Giant Slalom, Slalom górskiej jazdy na nartach, narty akrobatyki i Mogul. Istnieją również różne rodzaje narciarstwa, ale na początek jest, aby nauczyć się jeździć tylko dla nich.


Sprzęt narciarski narty zazwyczaj zaczyna się od licznika. To jest to, co jest konieczne, przede wszystkim. Z prawej waga stojak być rozłożone równomiernie, stóp należy umieścić na różnych stronach i zegnij w kolanach, ręce, i odpocząć trochę zgięte w łokciach, z tyłu powinny być proste i głowa lekko uniesiona. Również sądzisz powinien iść do przodu. W tym miejscu pojawi się kontrolować swoje ciało podczas jazdy.

Również wyposażenie obejmuje łyżwiarstwo narty za chwilę. Kiedy już nauczył się stanąć na nartach, konieczne jest, aby nauczyć się spadać. Pamiętaj, że nikt nie jest wolny od tego. Ale będzie lepiej, jeśli nauczysz się robić to dobrze. Poprzez uczenie się tego, będzie można ostrzec się z różnych urazów. W przypadku, gdy czujesz, że nieuchronnie spadnie, to lepiej, aby spaść na drogę, którą chcesz, a nie jak to się dzieje. Jeśli spadnie, należy rozciągnąć mięśnie, to nie będzie pałaszować. Najlepszym rozwiązaniem będzie upadek sytuacji, gdy leżysz na klatce piersiowej z wyprostowanymi nogami. Więc można chronić siebie z powodu kontuzji kolana. I pamiętaj, aby pamiętać, że chociaż nie można dostać się rolki w każdym przypadku. Nie przestrzeganie tej rady ludzie często otrzymują dużą liczbę urazów. Również dbać o swoje ręce podczas upadku. Nie ciągnąć je na bok, gdzie incydent. Nie jest konieczne rastopyrivat palców, inaczej zarobić złamania lub zwichnięcia. Byłoby lepiej, jeśli skompresować pięścią. Jeśli nie można natychmiast wykonać spadek prawo nie martw się, w czasie dowiesz się tego.

narty wyciąg nart i składa się z umiejętności w górach. Idąc w górę, powinien być umieszczony prostopadle do linii spadku swoje narty i wsparty na kiju zrobić boczne kroki. Jeśli umieścisz w całej narty, będzie w stanie zatrzymać.

Wspina się po stromym zboczu, nie zapomnij o linii spadku. W tej linii, jednej z największych slajdów. Jeśli umieścisz narty w poprzek, mogą zatrzymać się w miejscu, umieścić wzdłuż narty, natychmiast udać. Oczywiście, w końcu poczujesz tę linię na każdym stoku.

Po włączeniu potrzebę pomóc sobie za pomocą pałeczek. Toczenie, trzeba zacząć oszczędzać na nartach fotosy, a za lekko zmodyfikowane jedną nogę do boku, a następnie trzeba przenieść ciężar ciała na nogę i dostarczona, aby zmienić inny.

Więcej sprzęt narciarski obejmuje również hamowanie recepcji. Podczas hamowania, wciśnij pięty siebie i mocno naciskać narty w śniegu. Nie zapomnij, aby równomiernie rozłożyć ciężar ciała na nartach.

Pamiętaj, że jeśli jesteś początkujący, to najlepiej najpierw spróbować jazdy na łagodnych stokach.

Jak wybrać narty? Trzeba mieć świadomość, że narty są z następujących typów:

– narty biegi (stosowane w konkursach);

– narty turystyczny

-Special narty

Dla początkujących, oczywiście, lepiej jest użyć nartach turystycznych.

Jak wybrać długość narciarstwa zjazdowego? Najprostszym sposobem, aby wybrać narty długości będzie szukał aby zobaczyć, czy oni cię do nosa. Jeśli waga jest mniejsza niż normalny – trochę krótsze, powyżej – trochę trudniejsze. Również mieć pewność, że pomagają wybrać długość narty, pomożecie konsultant w sklepie.

Sprzęt narciarski narty nie jest tak skomplikowane. Z codziennego treningu i będzie bardzo szybko nauczyć się i zrozumieć wszystkie tajniki tego sportu zimowego. skialpinizm przyniesie Tobie i Twojej rodzinie wiele radości i przyjemnych chwil.