653 Shares 8371 views

Spirala z komarami – najlepszy sposób na zwalczanie owadów wysysających krew zewnątrz

Lato – czas pikniki, spotkania w plenerze, turystyka w charakterze i ogólnej aktywności na świeżym powietrzu. I byłoby dużo zabawy i to wielki, jeśli nie irytujące owady – niezastąpiony towarzyszy sezonu letniego. Czasami wydaje się, że są wszędzie, a ja im zaoszczędzić żadnych otwartych przestrzeni lub w pomieszczeniach. W takich momentach, zdajesz sobie sprawę, jak dobrze, że inteligentni ludzie wymyślić środków do walki przeciw komarom i innych owadów. Do chwili obecnej asortyment jest bardzo szeroki: spraye, kremy, płyny, talerze, ołówki, emulsje, środki odstraszające komary, cewki dźwiękowe. Cena dla wszystkich tych różnych urządzeń, ale co ważniejsze – ich skuteczność.

Cewki komarów: Najlepszym sposobem ochrony przed owadami plenerze

Cewka Mosquito – środek-fumigant, która w przeciwieństwie do repelenty, środek odstraszający owady, krwiopijców, nie tylko przyznać się do ciebie brzydkie komary i muszki i zabija je, umożliwiając korzystanie z niezawodnej ochrony i komfortu przez długi czas. Jest to najlepszy sposób, aby pozbyć się komarów, gdzie nie ma elektryczności źródło: turystyka czy rybołówstwo, piknik w altanie na świeżym powietrzu.

cewka komar: Mechanizm działania

Po zapaleniu spirala zaczyna wydzielać się dym, a wraz z nim – cząstki substancji czynnej – aletryna. Insektycyd zabija nie tylko komary, ale również w sąsiedztwie innych owadów latających: wszy, komary, gryzących muszek, osy i dymu – odpycha insekty, zapobiegając nowych lecieć do środka strefy działania. A działa cewki komara od 7 do 10 godzin, przy czym większość z bloodsucking umiera w ciągu pierwszych 15-20 minut adaptacji.

dozowanie

Do cewki komara, „Raptor”, na przykład, rozpoczął pracę, trzeba wykonać następujące czynności:

  1. Złożyć stojak na specjalną metalową podstawą. Następnie konieczne jest ustalenie go na spirali.
  2. Stojak umieszczony na niepalnym podłożu. Następnie konieczne jest, aby spalić środki i zdmuchnąć płomień tak, że cewka komar nadal tlić.

Tak więc, jeśli siedział do późna przy stoliku na świeżym powietrzu, wystarczające do ustalenia na spirali w rogach stołu – i problem zostanie rozwiązany brzydkie owady.

Środki ostrożności i przeciwwskazania

Oczywiście, spirala – jest skutecznym narzędziem do zwalczania owadów wysysających krew, zapewniając ochronę przez długi czas, ale trzeba go używać z ostrożnością:

  • Dym zawiera toksyczne substancje, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie. Jeżeli cewka jest stosowany w pomieszczeniach, ten ostatni musi mieć dobrą wentylację.
  • spirala efekt działania można znacznie zmniejszyć, jeśli jest wietrznie na zewnątrz.
  • Spirala powinny być umieszczone co najmniej 1 metr od ludzi, zwierząt i żywności, w kontakcie ze skórą natychmiast przemyć ciepłą wodą z mydłem.
  • Nie zaleca się stosowania spirali w obecności ludzi, którzy mają skłonność do reakcji alergicznych i chorób układu oddechowego, a zakazane – jeżeli zasięg urządzenia to małe dzieci, kobiety ciężarne i karmiące piersią.
  • Należy dołożyć starań, aby zapewnić, że spirala pobliżu dymiących nie są łatwopalne materiały, rzeczy i przedmiotów.