546 Shares 4779 views

ITunes – czym jest ten program? Instalowanie i korzystanie z iTunes

Wielu z nas słyszało o programie iTunes. Co to jest program, a co to jest? Jest dziełem Apple. Iw jakim celu jest stosowany omówimy w tym artykule.

prehistoria

ITunes rok urodzenia jest uważany za 2003, dwa lata po wydaniu legendarnego odtwarzacza iPod firmy Apple z fantastyczny w momencie pamięci – aż 5 GB. Był tylko jeden problem, który nie podoba się Steve Jobs. Właściciele iPodów energicznie potrząsnął ich treści ze stron internetowych piratów, aby ich pokonać swoich zawodników. Praca, zagorzałym przeciwnikiem piractwa, takie podejście zdecydowanie nie lubił. A w 2003 roku stworzył swój własny sklep zawartości mediów internetowych, gdzie użytkownicy mogą kupić swoje ulubione piosenki.

Widać to Jabłko ideologię: jak najwięcej zysku za wszelką cenę. Oczywiście strategia Jobsa działa świetnie w «porządnych» krajach takich jak Stany Zjednoczone. Tam do pobierania pirackich treści można umieścić za kratkami, a takich przypadkach całkowicie. Ale dla Rosji, a Apple nie powiodło się. Rosjanie, jak korzystać z pirackich treści, i cieszyć się. Brak prawa pracy w zakresie pirackiej muzyki i filmów, a także wysokie koszty treści prawnej wykonują swoją pracę. Kilka ludzie płacą za to, co można dostać za darmo.

ewolucja iTunes

Od tego czasu wiele wody upłynęło. iTunes nie zmieniło się wiele. Z usługi zakupu utworów Wychowywał się pełnoprawnym sklepu internetowego z opcją zakupu aplikacji, filmów, książek i muzyki. Był też oddzielny iTunes. Czym jest ten program? Ten odtwarzacz multimedialny, który może odtwarzać prawie wszystkie pliki muzyczne i wideo. Odtwarzacz jest standardowy odtwarzacz domyślnie w systemach MacOS zainstalowanych na komputerach Apple. Wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, jeśli iTunes był tylko graczem, ale nie ma. Ta symbioza sklepie internetowym Apple i odtwarzacz multimedialny. Oznacza to, że użytkownik może dokonywać zakupów na miejscu.

To, co program iTunes. montaż komputerowy dostępne są również pod Windows. Są łatwe do znalezienia na oficjalnej stronie Apple. Można to uznać za osiągnięcie, ponieważ Apple nie jest szczególnie skłonny do dzielenia się swoimi doświadczeniami z konkurentów. To prawda, nie znaleziono specjalny popularność iTunes dla Windows. A istnieją powody, ale później w tej sprawie.

iTunes i AppStore

Kiedy Jobs stał przed emisją sprzedaży aplikacji w sieci, to musiały być poprawione i funkcje iTunes. Po początkowo ustawione jako usługa portal multimedialny. Sprzedawaj aplikacje dzięki niej będzie brzydkie. Specjaliści z firmy Apple nie muszą zmagać się z, i wkrótce przedstawiony AppStore – iTunes odpowiednika, ale z możliwością zakupu tylko aplikacje i gry pod MacOS.

Aby zainstalować iTunes w połączeniu z AppStore może i użytkowników systemu Windows, choć nie jest jasne, dlaczego należy to zrobić. Aplikacje pod MacOS nie mogą być instalowane w systemie operacyjnym firmy Microsoft. Jest możliwe, że dlatego, że Apple chce przyciągnąć więcej ludzi w swoich szeregach.

iTunes na platformach mobilnych

Wraz z wydaniem pierwszego iPhone'a przed Apple było pytanie o wydaniu iTunes w wersji mobilnej. Premiera została przeprowadzona w najkrótszym możliwym czasie. Muszę powiedzieć, że jest to obecnie najbardziej popularna aplikacja dla iPhone'ów. iTunes jest prototypem znanego Android Market. Dlatego zastanawiam się jego popularność wśród użytkowników, „jabłko” smartphone nie jest konieczne. Bez iTunes na smartfonie nie można zrobić praktycznie nic. Instalowanie aplikacji, synchronizacja danych, AppStore praca – wszystkie iTunes.

Po aktualizacji opublikowany iOS (iPhone platformy mobilnej), starsze wersje iTunes odmówić pracy na urządzeniach z systemem poprzedniej wersji. Na przykład, problem obserwuje się w iPhone 4S. Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, a następnie, oprogramowanie iTunes dla iPhone 4S w potrzebie odnowienia. I aktualizuje go po prostu nie będzie działać: trzeba pobrać plik instalacyjny z Apple i zainstalować ręcznie.

iTunes jest również dostępny na tablet Apple. Specjaliści z firmy próbowały uczynić wszystko moja technika zależy od sklepu internetowego, i to jest ich wielka praca na zewnątrz. Teraz użytkownicy urządzeń Apple są zobowiązani do zapłaty za praktycznie wszystkiego. Nawet zmiana systemu operacyjnego może latać dużo pieniędzy, nie wspominając o aplikacje firm trzecich. W przeciwieństwie do Android Market, darmowe aplikacje w iTunes i AppStore – jedno, dwu i przeliczył. Teraz życie współczesnego użytkownika „jabłko” jest nie do pomyślenia bez iTunes. Co to jest program, który wymusza pieniądze od użytkownika?

odtwarzacz iTunes

Ale błądzić. Istnieje również odtwarzacz iTunes dla Mac OS i Windows. Co to jest? Jest to procesor multimedialny, który może nagrywać płyty CD i odtwarzać pliki muzyczne. Niestety, iTunes «zjada” zbyt dużo pamięci, co jest szczególnie widoczne na laptopy. Jeśli na MacOS Dzięki doskonałej optymalizacji przyciąga uwagę, Windows zacznie hamować strasznie.

Ponadto, gracz odgrywa Nie wszystkie formaty audio. Na przykład, nie może czytać takie bezstratne-formaty jak APE (Monkey w Audio) i FLAC (Free Audio Lossless Codec), aby obsłużyć nawet niż konwencjonalny Winampa. Z bezstratną ALAC potrafi tylko ciągnąć. I to tylko dlatego, że jest zastrzeżony format firmy Apple. Jak wszystkich graczy, obsługuje ustawienia korektora , a nawet posiada szereg ustawień. Ale podczas odtwarzania muzyki na Windows Sound brzydkie. Może biblioteki odtwarzacza nie masz skrypt poprawnie pracować ze sterownikami dźwięku Windows.

Nie ma sensu, aby zainstalować system Windows na odtwarzaczu iTunes. Czym jest ten program, jak wynika z opisu. Strata RAM i miejsca na dysku twardym. Można go pobrać z ciekawości, żeby zobaczyć, co to jest.

Użytkownicy Apple może twierdzić, że odtwarzacz nie działa dobrze, bo od samego systemu Windows, a na IOS nim, mówią, jest idealny. To może być dobrze.

wniosek

polityka firmy Apple jest dość jasny: zdobyć jak najwięcej zysku, jak to możliwe. Ze względu na wysoką jakość produktów z jabłkiem, firma może być wybaczone wszystko. I AppStore, i zapłacił uaktualnić system operacyjny i iTunes. To prawda, że produkt ponieważ nie wszystkie. Użytkownicy mobilnego systemu operacyjnego „Android” naprawdę nie rozumiem, co motywuje ludzi do płacenia więcej za produkty Apple.

Czym jest ten program, w końcu zorientowali się. Wszystko byłoby dobrze, nawet gracz ma swoje zalety, ale błąd w obliczeniach firmy jest, aby zwolnić z systemem Windows w wersji iTunes. Prawdopodobnie eksperci Apple po prostu nie zostały uznane za słaba optymalizacja systemu operacyjnego i dostępności bardziej wygodnych i funkcjonalnych analogów.

W każdym razie, zorientowaliśmy się, co iTunes, recenzja aplikacji, znaleźć to, co ona utworzona.