310 Shares 2067 views

Liczba aplikacji – NASONEX

„NASONEX” – steroidy wziewne, inna nazwa leku – „pirośluzanu” Stosowany jest do leczenia zapalenia zatok i alergiczny nieżyt nosa. Efekt jego wprowadzania pokazano na kilka godzin, co odróżnia je od środka mniej skutecznych leków steroidowych grupy. Jednak ze względu na fakt, że to narzędzie jest używane w Rosji nie tak dawno temu, wszystkie informacje na temat działania leku „NASONEX” komentuje doświadczeń jej stosowania – odpowiednie. Brak efektów ogólnoustrojowych na organizm wykazuje wysokie bezpieczeństwo narzędzia. Dlatego lek ten stosowany jest dla dzieci w wieku od 2 lat i starszych. Jednak z powodów podanych powyżej, dane o doświadczenia powołania oznacza „NASONEX” dzieci, oceny skuteczności i bezpieczeństwa stosowania leku powinny być badane i analizowane. Materiał na temat jego stosowania, pomimo stosunkowo krótkiego okresu jego stosowania w Rosji, jest na tyle mały analizy. Ten artykuł zawiera informacje na temat składu, mechanizmu działania leku „NASONEX” instrukcji, informacji zwrotnej na temat jego stosowania.


składniki:

„NASONEX” jest częścią grupy kortykosteroidów. Główny składnik aktywny – pirośluzan mometazonu. Inne składniki: glicerol, alkohol fenetylowy, celuloza rozproszone, cytrynian sodu, kwas cytrynowy, woda oczyszczona, monohydrat, polisorbat 80, chlorek benzalkoniowy.

Mechanizm działania:

Farmakologiczne „NASONEX” jest to, że spowalnia uwalnianie mediatorów zapalnych, zmniejsza lub zapobiega gromadzeniu się wysięku zapalnego bezpośrednio w zapaleniu. Ten środek hamuje również objawem reakcji alergicznej. Układ krążenia nie wnika niż 0,1% głównej substancji preparatu. Metabolizm „NASONEX” występuje w wątrobie.

wskazania:

Wykorzystywane do zapobiegania zaostrzenia alergiczny nieżyt nosa (sezonowy) w okresie kwitnienia roślin, które są alergenami. Do leczenia ostrego zaostrzenia przewlekłego zapalenia zatok u pacjentów w wieku 12 lat. Może być również używany jako pomoc do podstawowego leczenia.

Forma produktu:

Dostępne „NASONEX” w postaci sprayu do nosa, zapakowane w plastikowe butelki strumieniem ma zdejmowaną pokrywę ochronną. Ilości preparatu w jednym butelka jest wystarczająca do 120 zabiegów.

Sposób użycia:

Kiedy leczenie alergicznego nieżytu nosa u młodzieży i dorosłych zrobić dwa zastrzyki do każdego otworu nosowego raz na dobę. Otrzymany dawka to 200 mikrogramów. Po osiągnięciu pozytywnego efektu klinicznego zaleca się zmniejszenie dawki o połowę i zrobić jedno wstrzyknięcie do każdego otworu nosowego raz na dobę. Dzieci w wieku 2-12 lat zrobić jedno wstrzyknięcie do każdego otworu nosowego raz na dobę.

Efekty uboczne:

Wraz z wprowadzeniem „NASONEX” mogą pojawić się takie objawy, jak chrypka głosu, krwawienie z nosa, uczucie pieczenia w nosie, kichanie, ból głowy.

Przeciwwskazania:

Nie wskazane dla dzieci poniżej dwóch lat. Po niedawno przeniesiony urazami nosa lub operacji na przegrodzie nosowej. Gruźlica układu oddechowego. W przypadkach zaawansowanych form choroby grzybowe i wirusowe dróg oddechowych, etiologii bakteryjnej. Gdy reakcja alergiczna na składniki „NASONEX”.

interakcja:

Podczas korzystania zarówno „NASONEX” i „loratadyna” niekorzystne efekty zaobserwowano. Użycie „NASONEX” z innymi lekami, nie badano.

przedawkowanie:

„NASONEX” słabo absorbowane przez układ krążenia nie jest określony w surowicy krwi, więc nie ma dozujące według instrukcji objawami układowymi.

Opinie o zastosowaniu leku:

W otwartym prasie i Internecie sporo opinii na temat wykorzystania funduszy „NASONEX”. W tym artykule, wszystkie opinie są podzielone na pozytywne, neutralne i negatywne. Pozytywne opinie obejmuje te przypadki, gdy stosowanie leku doprowadziła do znaczącej poprawy lub odzyskania, nie wykazując żadnych skutków ubocznych. Negatywne opinie obejmuje te, w których stosowanie leku nie przyniosła odzysk lub, wręcz przeciwnie, pogorszyła lub zaobserwowano negatywnych skutków ubocznych. Neutralne informacje zwrotne – gdy stosowanie leku przyniósł efekt tymczasowy lub poprawa były marginalnie. Nie analizowano 38 opinii, wyniki są przedstawione poniżej.

„NASONEX” – pozytywne oceny od 38 widok Opinie – 24 lub 63,2% były pozytywne. Ie pozytywnych opinii okazało się absolutną większość.

„NASONEX” – negatywne oceny z tej samej wysokości przeczytaj opinie -7 lub 18,4% były ujemne. Spośród tych negatywnych odpowiedzi – 4% lub 10,5 z 38 miało miejsce w przypadku braku jakichkolwiek dodatnich zmian stanu pacjenta i 3 lub 7,9% – pogorszenie wyraża się przede wszystkim w zwiększaniu obrzęk w nosogardzieli i odpowiednio, co prowadzi do dalszych trudności w oddychaniu.

„Nazoneks – neutralne oceny”: Opinie neutralne, jak i negatywne, było 7 lub 18,4% od 38. Ogólnie rzecz biorąc, dane zwrotne dotyczy przypadków, w których korzystanie z „NASONEX” miał pozytywny wpływ na pierwszym użyciem, a następnie każdy efekt zniknął.

Tak więc komentarze analizę na narkotyki „Nazoneks” w leczeniu alergicznego nieżytu nosa wykazały, że w większości przypadków – w 63,2% – wykorzystanie tego medium spowodowały całkowite uzdrowienie lub znacznej poprawy stanu pacjenta. Obecność dość dużej ilości i ujemne sprzężenie zwrotne, i obojętnym, oznacza, że produkt musi być brane: najpierw tylko na receptę; Po drugie, ściśle według instrukcji; Po trzecie, pojawienie się objawów niepożądanych lub nasilenie objawów lub nie korzyść przerwać leczenie i udać się do lekarza w celu konsultacji.