741 Shares 7758 views

Firma „Europlan”: Opinie pracowników. "Europlan", Moskwa

Dziś, aby dowiedzieć się, co dostaje informacje zwrotne od pracowników „Europlan” (Moskwa). Jakiej firmy jest to, że? Jakie usługi nie przewiduje? Czy szukać tu pracy? A może to lepiej, aby powstrzymać się od tej procedury? Jeśli chodzi o obietnice pracodawcy są prawdziwe? Jakie są plusy i minusy współpracy można odróżnić tej firmy?


opis

„Europlan” – instytucja finansowa. Dokładniej, jest to firma leasingowa, która oferuje usługi finansowe ludności na przejęcia leasingu samochodu. Nie jest to jednak jedyny cel firmy.

Zajmuje się także z usług ubezpieczeniowych, oceny i audytu. Dość przydatna organizacja. W „Europlan” zawsze potrzebują nowych pracowników. Ale warto współpracować z organizacją? Jakie są plusy i minusy można odróżnić od firmy, zanim ostatecznie ustalić z pracy?

adres

Na początek dobrze byłoby znać adres lokalizacji organizacji. Dokładniej, siedziba. Jest tam, że należy obchodzić się z niektórych poważnych skarg lub sugestie.

„Europlan Leasing” adres w Moskwie jest następujący: Boulevard Rocket, budynek 16 znajduje się na biuro w dzielnicy Otradnoe. Dostać się do organizacji nie będzie trudne. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że firma leasingowa ma nie tylko w Moskwie. Według rosyjskiego oddziału wspólnej instytucji finansowej. Dlatego można nie tylko znaleźć pracę w stolicy.

obietnice

Co obiecuje daje „Europlan”? I jak mogą uwierzyć? Po tym wszystkim, pierwsze wrażenie firmy tworzą pozytywny. Bardzo duży i udany firma leasingowa, która jest stale zyskuje nowych pracowników.

Obietnice pracodawcy nie są znacznie różni się od podobnych wniosków. Pojawiają się one w standardzie. Mianowicie, obiecał:

  • formalizacja zatrudnienia;
  • ubezpieczeń społecznych;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • przyjazny personel;
  • kariera perspektywy i samorozwoju;
  • elastyczne i wygodne harmonogramu pracy;
  • doświadczenie w pracy w stabilnej i pomyślnej spółki;
  • darmowe szkolenia.

W związku z tym wnioski te wielu ludzi przyciąga do niego. Ludzie mają nadzieję, że „Europlan Leasing” (Moskwa) spełni swoje obietnice w najszerszym. Ale to jest naprawdę?

o zatrudnienie

"Europlan" staff (Moskwa, Rocket Blvd. 16) miesza się jako całość. Rzadko, ale ludzie wciąż mówią o plakatach pracy. Na czym to polega?

Chodzi o to, że często do pracy w „Europlan” wymagane zwykły personel. Na przykład, menedżerów sprzedaży lub pracowników w biurze. Ale wysokie stanowiska nie są dostępne.

Wszystko to sprawia, pracowników i kandydatów do pracy więcej negatywnych emocji. Niektórzy wyrażają swoje podejrzenia o tym, co przewodnictwem stanowiskach przewidzianych dla ludzi albo jako znajomy lub ktoś „własny”. Chociaż czasami zdarzają pracę, do której każdy niewolnik śni się. Ale jest to wielka rzadkość. I „zabierają” miejsce bardzo szybko.

W związku z tym konieczne jest, aby pracować jako członek personelu. Nie powinno to odstraszyć – nie każdy może być liderami. Główne prace i „twarzą” firmy jest wciąż na pracowniku. Dlatego też, nawet menedżer sprzedaży jest istotne sceny.

oficjalne zatrudnienie

Informacje zwrotne od pracowników (Moskwa) odmiany „Europlan”. Często opinia wskazują, że organizacja ma formalnego zatrudnienia. Ale jest to możliwe tylko po szkoleniu, stażu, podczas którego wielu nie chce pracować. Okres ten nie będzie wypłacona.

Ogólnie, „Europlan” – jest to duże i dość udany organizacja. Ona stara się działać we wszystkich sytuacjach ustalonych przepisów. Dlatego każdy czerpie z jego podwładnego oficjalnie.

Niewielka wada – jest zatrudnienie kobiet w ciąży. Lub kobiety, które planują mieć dzieci / małych dzieci. Te pracownice są traktowane ze strachu. W praktyce – nie starają się zaprosić na rozmowę. Lub odmawia pracy dla jednej lub innego powodu. To jest zupełnie normalne dla większości pracodawców.

wywiad

Spółka Akcyjna „Europlan” (Moskwa) jest najlepsze oceny są często otrzymała za rozmowę. Proces ten wiele opisać jako „głupie czat i wypełnić wzór testów psychologicznych”. Nic specjalnego. Niektórzy pracownicy oszukują na wywiad lub wcale kulturowo komunikować się z potencjalnymi współpracownikami.

Wraz z tym, istnieją opinie, które wskazują, że pierwsze spotkanie z pracodawcą odbywa się w przyjaznej atmosferze, w przytulnym biurze. Zatrudnianie menedżerów wyjaśni wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia, a następnie odpowiedzieć na wszystkie zadawane pytania. Tak, wzór wypełnienia formularza zgłoszeniowego ma miejsce, ale to część wynajmu.

W co wierzyć? Niektórzy wskazują na fakt, że rozmowa w firmie „Europlan” (Moskwa), która odbyła się na zasadzie „jak szczęście”. Nikt nie jest bezpieczny od chropowatości, wulgarności i czynnika ludzkiego. Ale lepiej jest mieć nadzieję na najlepsze. Wywiady często odbywają się bez żadnych skarg. Co będzie dalej?

szkolenie

„Europlan” (Moskwa) Opinie o firma otrzymuje wiele. Niezbyt pochlebne do powiedzenia na temat szkolenia personelu. W każdym razie wydaje się, że proces ten jest bezużyteczny we wczesnych stadiach. A nawet do pewnego stopnia niesprawiedliwe.

Chodzi o to, że przeciętny „Evroplane” pociąg około 2 tygodnie. W tym czasie będzie musiał faktycznie działa, ale pod ścisłym nadzorem opiekuna. Taka praca nie zostanie wypłacona. Co jeszcze robi się „Europlan leasingowe” staff? Moskwa – miasto, w którym w danej firmie. Co czeka nowy zespół?

Po szkoleniu muszą być testowane pod kątem znajomości zasad. Dopiero po jego sukces pisanie dostanie firma oficjalnie łatwo. W przeciwnym wypadku, pracownik będzie musiał inną pracę.

Informacje zwrotne od pracowników „Europlan” (Moskwa) wskazują, że okres szkolenia – to prawdziwe wyzwanie. Nie myśl, że będzie łatwo. Ale wraz z tym, można zwrócić uwagę na to, co nauczyciele starają się pomóc osobom poszukującym pracy przystosować się do nowych warunków pracy. Chociaż Spółka „Europlan” (Moskwa, Rocket Blvd., budynek 16) często otrzymuje takie opinie, które mówią, że szkolenie odbywa się, w zależności od indywidualnego nauczyciela, jak ktoś szczęście. Rzeczy może pójść dobrze, ale może nie. Moralnie lepiej przygotowany na to, że nawet na etapie szkolenia będzie musiał udowodnić sobie.

warunki pracy

Warunki pracy w zasadzie wiele zachęcające. W biurach organizacji jest wszystko, co może być wymagane tylko dla komfortowej pracy. Stanąć na nogach przez cały dzień nie jest to konieczne, możliwe jest, aby korzystać z przerwy na lunch.

Pomimo tego, w miejscu pracy nie zawsze jest przyjazna atmosfera. To właśnie z powodu jej „Europlan” (Moscow) otrzymanych opinii są nie najlepsze. W niektórych przypadkach, praca pod presją nie jest tak proste jak się wydaje.

Należy również zauważyć, że wykonanie obowiązków – to wydajność pracy powtarzalnej. Często praca jest siedzący tryb życia, to towarzyszy słuchaczowi, że i tak wiele osób nie lubi. Ale ogólnie nie ma żadnych skarg. Pracodawca zrobił wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że pracownicy komfortu i przytulności.

zbiorowy

Spółka Akcyjna „Europlan” (Moskwa) jest jedną z organizacji, których wspólne etyki korporacyjnej. Zespół tutaj są naprawdę przyjazny. Jest to sygnalizowane przez wielu pracowników. Niektórzy nie są najbardziej przyjazne osoby również dostępna. Tylko co do zasady, nie są one zbyt wiele. Często muszą pracować tylko z otwartych i przyjaznych kolegów, którzy są skłonni powiedzieć, pomoc i przyjść na ratunek. „Europlan” – to idealne miejsce do poznania nowych ludzi.

Ponadto, jak zostało powiedziane, firma posiada etyki korporacyjnej. Dość często organizowane działań zbiorowych w celu łączenia pracowników. Ale w tym samym zarządzanie czasem nigdy nie zmieścić w sporach pomiędzy podwładnymi. Jest to zarówno dobre i nie tak dobre. W każdym razie, ludzie uczą się współdziałać ze sobą tutaj. I, jak już zostało powiedziane, można naprawdę znaleźć dobre nowe kontakty.

przywództwo

Oczywiste jest, co zwykle robi się „Europlan” opinii personel (Moskwa). Ale to nie wszystko. Wielu twierdzi wyrażona przeciwko władzom. I niekoniecznie liderami. Często, nawet nauczyciele nie są zachęcające dla początkujących.

Co oświadczenia można znaleźć? zarząd spółki nazywany jest niegrzeczny i niesprawiedliwy. Dla podwładnych, zwłaszcza dla nowych postaw trochę okrutne, nie jak ludzie. Recenzje pracowników spółki „Europlan” (Moskwa) wykazała, że porozumienie z władzami czegokolwiek jest niemożliwe. Podręcznik – jest arogancki ludzie, którzy nie biorą pod uwagę rangę i plik ludzi. Normalne pracownicy stale pracują obciążenia, bez podania jakichkolwiek ustępstw.

Mentorzy dla początkujących podczas szkolenia nie zawsze jest zachęcające. Istnieją, oczywiście, jest naprawdę mili i pomocni ludzie. Ale co do zasady, większość nauczycieli po prostu ładuje nową pracę ramki i różne zadania, tylko wskazuje, co zrobić, prawie bez wyjaśnienia co i jak działać.

Nie ma w tym nic dziwnego – sytuacja jest typowa dla większości pracodawców. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma dowodów na to, że z wyjątkiem bez negatywnych komentarzy. Dlatego możemy mieć nadzieję na najlepsze, ale przygotować się na najgorsze. Jeśli sumienny stosunek do swojej pracy, nie występują znaczne problemy z zarządzaniem i nauczycieli nie pojawi.

zarobek

Spółka Akcyjna „Europlan” (Moskwa) personel dostaje mieszane opinie według proponowanego wynagrodzenia. Należy zauważyć, że wszyscy kandydaci początkowo oferować wyższą pensję. W rzeczywistości, wszystko jest nieco inna.

Oficjalna pensja jest niewielka. Stąd nie jest najwyższe Urlopy i zwolnienia lekarskie płatności. To popycha niektórych pracowników. Po początkowo obiecujących wysokie zyski. Dla niej, wiele są gotowi pogodzić się z trudnymi godzin pracy i nieuczciwych szefów.

Ale są szanse na dodatkowe zarobki. I praktykować „szary” płace. Jest to możliwe w przypadku niektórych osiągnięć i ponad-spełnienia ustalonego planu uzyskania dodatki i premie. płace „szary” i przyciąga i odpycha. Ale z nim są często wyrażane w negatywnym świetle. Nikt tak naprawdę nie wie, na koniec miesiąca, jeżeli pracownik otrzyma wymaganych funduszy. Albo będzie musiał nie tylko oficjalne wynagrodzenie, którego wysokość niewiele osób jest zadowolonych? Po wszystkich gwarancji „szary” dochód nie daje. Fakt ten musi być brany pod uwagę. Ale nie trzeba się obawiać – w większości organizacji jest to system wynagrodzeń odbywa. Znajdź teraz pracodawcy, którzy będą płacić wysoką „białe” pensji jest niezwykle trudne. Dlatego konieczne jest, aby zgodzić się na każdej propozycji.

harmonogram

Recenzje „Europlan” spółka (Moskwa) rezerwy niejednoznaczne harmonogram. Mówi się, że oryginalny obiecują stabilną pracę z elastycznego harmonogramu. Ale to jest naprawdę?

Nie bardzo. Początkowo wszystkie warunki współpracy są określone w umowie o pracę. Jednak w praktyce okazuje się, że wyjście dostarczone zgodnie z zasadami, ale dni tygodnia mają dużo pracy. To oznacza, że wiele pozostaje na dobrowolne-obowiązkowe nadgodziny. I to często nie płacą.

W ogóle, harmonogram pracy, jeśli masz klientów stresujące. I rachunków pracy przez 12-14 godzin. To nie wiele zadowolony. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że produkcja jest niewielka. A reszta jest po prostu niemożliwe.

Pracownicy muszą pozostawać w niewytłumaczalny sposób późno w miejscu pracy. Dość często wykonanie obowiązków trwa nawet poza biurem. Na przykład, prywatnie po godzinach może wezwać pracownika z tych lub innych problemów. Będzie odpowiedzialny i pracy. Są to pracownicy otrzymujący komentarzy „Europlan” (Moskwa).

wzrost kariera

rozwój kariery jest często przedmiotem zainteresowania wielu ludzi. Mimo wszystko, niektórzy idą do pracy nie tylko dla zespołu lub dochodów, ważne do rozwoju zawodowego i osobistego jest. Co robi „Europlan” staff (Moskwa, Rocket Blvd. 16 – adres siedziby spółki) w tej dziedzinie?

Są one niejednoznaczne. Niektórzy wskazują na fakt, że organizacja jest naprawdę możliwe, aby rozwijać i rosnąć na stanowiskach kierowniczych. Ale to nie jest tak łatwo. Będzie mieć długo i ciężko, aby pokazać swoje najlepsze strony.

I tam są opinie, które są sprzeczne z całą wcześniej powiedział. Należy zauważyć, że realne perspektywy zawodowe nie są tutaj. W każdym razie są one bardzo małe. Korzystania z nich nie jest podana dla każdego.

Jest na drugim wyrównanie trzeba obliczyć nowych pracowników. Po tym wszystkim, aby osiągnąć wzrost „Evroplane” praktycznie niemożliwe. Często na zwykłych pracowników po prostu nikt nie zwraca uwagi. I osiągnąć pewien wzrost kariery jest możliwe tylko wtedy, gdy dana osoba jest w jakiś sposób oczywisty sama.

wyniki

Niektóre zastanawiał się, co bank „Europlan” w Moskwie otrzymał odpowiedzi. Jeśli weźmiemy pod uwagę firma wspomniano wcześniej (co zwykle jest wystawiona przez bank), widoki pozostają niejednoznaczne.

„Europlan” jest duża i bardzo udany firma. Ale to nie jest najlepszy pracodawca. Oferuje dobre warunki pracy, podczas gdy jeszcze we wczesnym stadium nie jest do końca szczery wobec kandydatów. Niektóre komentarze służył jako sygnał do umieszczania organizację na czarnej liście pracodawców.

Jeśli spojrzeć na negatywną opinię o organizacji „Europlan”, można stwierdzić, że większość skarg wydają się banalne. Mówią przed praktycznie każdym pracodawcy. W związku z tym należy stwierdzić, że praca w „Europlan” i wtedy można zarobić. Najważniejsze, aby mieć odporność na stres i starzenie.