492 Shares 2426 views

Woblery „Jackson” – różne modele do połowu szczupaków

Pike rybackiej na przędzenia szczególnie fascynujące. Od wyboru skuteczną przynętę zależy od ogólnego sukcesu połowu. Uważane za idealne woblery „Jackson”, dokładnie naśladować wygląd ryb. Gwarantowana skuteczność połowów na jesieni, kiedy ryby są przygotowania do okresu zimowego, zaczyna aktywnie dokarmiać tłuszczu. W wodzie morskiej w trzcinach przybrzeżnych, gdzie wiatr i prądy przynoszą jedzenie, chodzenie do szkoły małe ryby, co polowanie na drapieżniki. W tym czasie, będzie to szczególnie skuteczne do stosowania przynęt na szczupaki. Jesienią głodnego drapieżnika jest ostrożny, gryzienie wzrasta.

O firmie

Japońska firma Jackson, założony w 1975 roku przez pana Kato Masao, koncentruje się na produkcji akcesoriów do przędzenia ryby. Jasne akcesoria i genialna kolorystyka stała się znakiem rozpoznawczym najstarszego japońskiego producenta. Prostota konstrukcji, doskonałej wydajności połowów, doskonała wydajność modelu umieszczono szeroką popularność wśród przynęt. Sukces produktów i duży rynek wywołały pytania o rozpoczęciu produkcji. W 1998 roku Jackson założył własną fabrykę, która gwarantuje deklarowaną narzędzi jakości. Firma produkuje głównie kolekcje przeznaczone do połowów morskich, ale istnieje szereg woblerów, z powodzeniem stosowany w zbiornikach słodkowodnych naszego kraju.

Taktyka łowienia szczupaków na przynęty

Głównym zadaniem – aby znaleźć ustronne miejsce, w którym czai się drapieżnik w oczekiwaniu na ofiarę. Zhiruyuschaya szczupaki często leży na skraju trzcin. Konkretne zasadzki wysepki są również wodne roślinność wisi nad drzewami wodnych, zapadnięte zaczepów. Wszystkie możliwe parkowanie powinno być starannie połowów. Dwa główne taktyka szczupaki – jednolite okablowanie i drganie (metoda szarpnięć). Nie bój się eksperymentować. Każdy zbiornik jest inny. Być może trzeba stracić trochę czasu, aby znaleźć odpowiedni model i doskonałą wiring przynęty.

Różnorodność woblerów „Jackson”

Woblery „Jackson” może zmieniać się wielkość, kolor, typ obecności wyporu komór dźwiękowych, ruchomego elementu. Różnice wydajności wpływa na ogólny wynik połowów upadku.

Przy wyborze kolorów ważne jest, aby wiedzieć:

  • przynęta jasny widoczny z daleka optymalnej aktywności wody w wysokiej szczupaki, nadają się do połowu na złe oświetlenia lub w mętną wodę na głębokościach;
  • blisko barwach pasza dla ryb przynęty kolorze z niską aktywnością.

Nawet w warunkach słabego ukąszenia mogą znaleźć odpowiednich przynęt na szczupaki. Na jesieni powinny również uwzględniać zmiany w cechach behawioralnych ryb. Z pomocą różnych rodzajów wyporu jest konieczne, aby spróbować zmienić głębię połowowego. Obecność kamer hałasu wydawniczych atrakcyjnych dźwięki pomogą przynętę z ukrycia ostrożne drapieżniki. Być animowany ruchomych części zapewnia nierówne szanse przynęty, przyciągając jeszcze więcej uwagi szczupaka.

Woblery „Jackson” dla rybołówstwa śródlądowego

arsenal jest dość zróżnicowany zakres wyboru dla rybołówstwa. Wśród szerokiej gamy odpowiedniej przynęty dla znajdą się plusy i początkujących entuzjastów. Woblery „Jackson” – to cały arsenał, zaprojektowany dla udanego połowu.

Najbardziej znanym spośród modeli jest Minnow Martwe Float, przeznaczony do połowu szczupaków na płyciznach. Jest to również popularny ze szczupaka rybackiej artyście – klasyczne przynęty z eleganckiej obudowie, która ma doskonałe dane lotu. Jest świetny w dowolnej technice animacji, to gra dobrze nawet w silnych prądach.

Stikbeyt Nyoro z wydłużonym korpusem symuluje naturalny grę na różnych okablowania – pauzy, kołysząc się i wibrujące, opuszczane do dołu. Koncentruje się ona na okonie, szczupaki, klenie i okonie.

Przynęta RP Pop jest niezwykłe, zakrzywiony korpus z ogonem ważonej, tak, że woda jest w położeniu, które naśladuje powierzchnię ryb karmienia.

W realistycznym wobler sportowca kształt opływowy ciała oraz wyraźne szczegóły, jest w stanie obracać się w trakcie gry. Z powodzeniem stosować do głębszych częściach, vymanivaya duży okoń, szczupak i walleye.

Linijka Trout Tune dobre dla pstrąga połowów na małych rzekach o szybkim prądzie.

Najlepsza przynęta na szarpnięć prowadzących

Sprowokowany ugryźć możliwe, specjalnego sprzętu – systemu kierowania szarpnięć lub skurcze. Dla tvichingovoy okablowania musi specyficzne rozwiązania. Jednym z najbardziej popularnych woblerów jerky – Floating Jackson Martwe pływak, używaną do połowu na mieliźnie. Ten model ma schludny formę klasyczną minnow imitującym naturalne kontury artykułu żywnościowego ciała. Czytelne i opieczętowane elementów zewnętrznych – waga oczy. Kątowe ostrza przynęty z przezroczystego lub nieprzezroczystego tworzywa sztucznego, w zależności od wykonania łopatki koloru przynęty.

Wysokiej jakości trójniki zapewnienia jakości połowu. Unikalny rozwiązanie techniczne – waga powierzchnię ogona – zapewnia wysoką jakość działania. Ze względu na zwiększoną masę tylnej części staje się możliwe realistyczny wobler gra w wodzie. Funkcja ta może być stosowana w małych pudełkach zarośniętych płytkich wodach. Pomimo faktu, że wobler szarpnięcie korzystnie stosuje się do skurcze, jest on w stanie grać na jednolitą gładką okablowania.

Wśród modeli Jackson wybrać odpowiedni bieg może nawet początkujący, tylko mistrzów przędzenia na ryby. Inżynierowie firmy starają się znaleźć oryginalne rozwiązania do projektowania wabik w każdych warunkach. Woblery „Jackson” stale potwierdzają korzyści wynikające z zastosowania przy dużych międzynarodowych konkursach.