638 Shares 2888 views

Shores Amphoras Holiday Resort 5 – niezapomniane wakacje

Opis: Shores Amphoras Holiday Resort 5 hotel, który ma piękną zieleń. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla firm wypoczynku młodzieży i rodzin. Jest wspaniała rafa koralowa. Ponadto, to miejsce zostało wybrane przez miłośników nurkowania. Hotel położony jest w malowniczej zatoce amfor, która otrzymała swoją nazwę na cześć greckiego statku, który zatonął 200 lat temu. To również dało nazwę kompleksu Shores Amphoras Wypoczynkowy 5. W związku z tym legenda, w tej dziedzinie nie jest duchem tajemniczości i romantyzmu.

Nie daleko, zaledwie 8 km od hotelu znajduje się zatoka Naama Bay oraz 4 km oddalony Old Town. W miejscowości Sharm El-Sheikh od hotelu oddziela odległości 4 km, a dostać się do lotniska, trzeba pokonać dystans 20 km.

Kompleks hotelowy posiada główny budynek 2-piętrowy, budynek 1 piętrze oraz szereg dwupiętrowym domku.

Pokoje: Fundacja Shores Amphoras Holiday Resort 5 obejmuje 486 pokoi, noclegów, wśród których sala 310 Standardowy 35 metrów kwadratowych. Są one zaprojektowane, aby pomieścić 4 osoby. Nieco mniejszy obszar liczba Emerald Klub 12 pokoi (dla 4 osób). Istnieje 10 pokój rodzinny i 78 pokoje jednoosobowe w domku. Ten przestronny i jasny apartament dla maksymalnie 4 wczasowiczów. Największe są 46 pokoje dwuosobowe w domkach. Istnieje 16 Deluxe Sea View Suite, a 11 w tym samym widoku i 3 Junior Suite.

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w prysznic z gorącą wodą (w ciągu dnia), balkon lub taras z pięknym widokiem, sejf żyć. Jest telefon, plazma TV, mini-bar (uzupełniany raz dziennie), suszarka do włosów.

Moc: Jego rozrywka Shores Amphoras Holiday Resort oferuje 5 rodzajów żywności "all inclusive". Nie ma żadnych ograniczeń w żywności nie jest. W hotelu znajduje się wiele innych restauracji i barów. Amfory Main Restaurant – wspaniała włoska restauracja dla 540 gości. Duży wybór dań z owoców morza oferuje Mermaid Beach Restaurant. Aby spróbować lokalnej kuchni, zaleca się, aby odwiedzić Oriental Restaurant. Ogromna popularność bar Cabana bar przekąskowy, który oferuje piękne widoki na morze. Istnieje Panorama Café i Pool taras przy basenie.

Plaża: Shores Amphoras Holiday Resort Posiada własną piaszczystą plażę rozciągania 200 metrów. Parasole i przebieralnie. Istnieją różnego rodzaju gier i konkursów, które mogą wziąć udział każdy urlopowicz. Wielu wczasowiczów odbierać wrażenia ze spaceru na rafie, gdzie można zobaczyć wiele życia morskiego.

Na plaży znajduje się ponton długość 25 metrów.

Dodatkowe informacje: Dla naszych wczasowiczów hotel wyposażony jest 5 basenów, z czego 1 jest podgrzewana. Jest amfiteatr, sala do oglądania filmów, centrum handlowe, parking, centrum SPA (płatne). Wśród płatnych usług można zauważyć, lekarz, fryzjer, pralnia. Jest sauna, masaż terapeuta, squash, jacuzzi, szkoła od nurkowanie, bilard. Z zajęć sportowych powinny być przydzielane do siatkówki, rzutki, tenis stołowy. Mieć animację w języku rosyjskim. Pod warunkiem, że autobus do miasta. Można wziąć samochód.

Dzieci tutaj też nie będzie się nudzić. Jest rozrywka dla dzieci i mały klub.

Dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek z pracą, sali konferencyjnej.

Recenzje: piękna okolica, bliskość do plaży, piękna rafa koralowa, duża lista usług, wyśmienita kuchnia, możliwość wypoczynku z dziećmi – i to nie wszystkie zalety święto Shores Amphoras Resort 5. opinii powiedzieć, że można spędzić niezapomniane wakacje.

Goście zawsze spotkać przyjazny personel, który chętnie opowiada o wszystkich zawiłości życia w hotelu.

W hali odbywają organizację wycieczki indywidualne i grupowe, pozwalając, aby zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w tej okolicy.