92 Shares 3742 views

Słowo „Pindos”, gdzie poszedł? Dlaczego Amerykanie nazywa Pindos

To niesamowite, jak szybko nowo utworzone słowa zajmują miejsce w naszym języku. Nawet nie bardzo przenikliwy w ich prawdziwym znaczeniu, ludzie „Samoprzyczepne” dla zabawy „termin” trzymać go wszędzie tam, gdzie spada. Tutaj Amerykanie nazwie „Pindos”. Poszło z wątpliwą pseudonim? Gdzie są jego korzenie? Tak, i co to znaczy? Spójrzmy prawdzie w oczy.

różne wersje

Kiedy ludzie są skłonni do czynienia z nazwą „Pindos” (gdzie sprawa rodzi), utrudnione przez dużą ilością wystarczająco wiarygodnych informacji. Rozważyć wszystkie wersję zalecaną. Fakt, że nick jest obraźliwe – wiesz. Dobry człowiek, więc jest mało prawdopodobne, aby być nazywany. Jest bardzo unpresentable dźwięki. I używać go w przeważającej części w sieci. Autorzy publikacji i komentarze nie są szczególnie zainteresowani, dlaczego Amerykanie nazywa Pindos. Można je rozumieć. To było zbyt wiele złego zrobić wojskowy wyznaczony słowo danych. Ludzie są bardziej zainteresowani dlaczego Pindos zachowują się tak, jakby właścicielem planety? To klątwa „międzynarodowego” słowa. Jej prawie wszystkie narody zrozumieć bez tłumaczenia.

wersja Serbski

Dużo ziemi deptane buty tych, którzy są nazywane „Pindos”. To poszło od pseudonimu, dobrze znanych Serbów. One upewnić się, że są jego „przodkowie”. Fakt, że armia USA ma ścisłych reguł. Ale w przeciwieństwie do innych struktur wojskowych jest bardziej przywiązany do pieniędzy. Żołnierz nie dostać ubezpieczenie, gdy jest ranny (chyba zabił, krewni odmówili), jeśli nie będzie wszystko położył amunicji. Zestaw ten jest ogromny! Jego waga – czterdzieści kilogramów. Tam i amunicji z różnych przedmiotów, baterie i broni z części zbiorów, wszelkiego rodzaju suhpayki i latarki, woda i specjalny sprzęt. Ty na to wszystko! Serbowie stał się ciekawy, dlaczego Pindos to wszystko sam ciągnięcia? W jasny słoneczny dzień – i z latarką. To jest śmieszne! Dopiero wtedy zrozumiał, że pieniądze, które szkoda. Rana, na przykład, żołnierza, a gdy to nie będzie nakolanniki albo noktowizor – i nie zobaczyć go ubezpieczenia. Skąpiec, jednym słowem. Iz waddle ciężkości amerykańskich chłopców na „demokratycznie” zajętych gruntów, pingwiny na lodzie. Bardzo dużo chodzenia stają skromny …

Pindos – pingwiny

Zauważono, a Serbowie, ma wielkie poczucie humoru. Faktem jest, że w ich języku słowo „Pindos” po prostu oznacza „Pingwin”. To nie jest to, że nazwa przetargu. A obraża grozy. Dla „plomb”, które na serbskiej ziemi deptane, oni uważali się za bohaterów, bojowników przeciw terroryzmowi. I tu jest nazwa, pokazując ich niezgrabne, głupie ptaki.

Dlatego Amerykanie nazywa Pindos. one znacznie dotknął ludzi – choć niewielki, ale dumny. Może odpalenie US dzielnego żołnierza tam, a nie mógł, ale cały świat potępił tak unpresentable pseudonim.

wersja łacińska

Jest jeszcze inna teoria o pochodzeniu pseudonimu „Pindos”. Udał się od słowa, zdecydowaliśmy się wyjaśnić mieszkańcom Ameryki Łacińskiej. Mają coś w solidarności ze światem w ogólnej niechęci kutych buty samozwańczy „sił pokojowych”. Nie faworyzować amerykańskich baz zarówno w Europie czy w Azji lub na innych kontynentach. Taka jest rzeczywistość życia. Według łacińskiego amerykańskiej wersji, nazwa ta pochodzi od ofensywnych pendejos. Do naszych uszu brzmi jak słowo „pendehos”. Języku rosyjskim – idiota. Również nic radosnego dla „Lew morski” i innych amerykańskich żołnierzy. Ale nie może być szkoda dla nich. Dużo ich drażnić świat, tak bardzo, że ludzie walczą o prawo do nadania im obraźliwy nick.

Jako „terminu” dotarł do Rosji

Opowiadanie się podczas incydentu w Kosowie w 1999 roku. Rosyjscy spadochroniarze następnie wszedł na lotnisko Slatina pobliżu Prisztiny tym. Stało się to tak nagle dla członków NATO, to był szok. Pierwszy przybył na lotnisko przez Brytyjczyków. Widząc, rosyjski, szybko wycofał się z dala od grzechu. Potem Amerykanie zorganizowali obóz w przedniej części lotniska. Więc na chwilę i były częścią siebie. Miejscowa ludność popiera rosyjsku. Wyjaśniono także spadochroniarzy i dlaczego Amerykanie – Pindos. Ale najśmieszniejsze było dalej. Po tym wszystkim, słowo sto spadochroniarze są mało prawdopodobne, aby być wprowadzone tak szybko, w języku rosyjskim. To dosłownie „reklamowana” na telewizorze.

Termin otrzymał nieoczekiwaną popularność

Skandal wtedy w kręgach międzyrządowych wybuchł poważny. stopni polityczne poza skalę. Musieliśmy wyjść z sytuacji, tak długo, jak broń nuklearna w przebiegu nie ma znaczenia. Aby wygładzić wrażenie, trzeba było uspokoić kraje publicznych. Raporty z Kosowem regularnie pojawiał się na niebieskie ekrany. W jednym z rosyjskiego chłopca, który był w centrum wydarzeń, powiedział swoim współobywatelom o tym, jak lokalna nazwa tak zwanych sił pokojowych. To, oczywiście, Amerykanie nie lubią. Dlatego ogólna Yevtukhovich, dowódca rosyjskich sił pokojowych jednocześnie zaapelował do oficerów i żołnierzy dzwoniących w którym brzmiał następującą frazę: „Nie nazywaj Pindos Pindos”. Jest oczywiste, że w ten sposób dosłownie szczelnie wlutowane obraźliwy nick w armii USA. Teraz jest zatrzymany i do wszystkich mieszkańców kraju.

Czy wszystkie nazwy Amerykanie Pindos?

W sprawiedliwości należy zauważyć, że obraźliwe przezwisko zasługuje każdy mieszkaniec Stanów Zjednoczonych. Po tym wszystkim, co jest jego znaczenie? Zostali nagrodę „sił pokojowych” do arogancji, braku elastyczności, braku szacunku dla miejscowej ludności. Czy różni się wszyscy ludzie z Ameryki? Nie, oczywiście. O nich mówią tak tylko wtedy, gdy chęć podkreślenia poglądy tego imperialnego mocarstwa. W dyskusji na temat orientacji politycznej, dyskusja o problemach gospodarczych, odbywające się w sieci, jest akceptowana. Można powiedzieć, że stało się tradycją. W ten prosty sposób osoba patrzy i podkreśla swój punkt widzenia w tej chwili. Nie jest to ocena wszystkich ludzi, ale tylko wyraźna demonstracja krytycznego stosunku do metod politycznych elit amerykańskich. Napisz ludzi „Pindos” uwagi – i każdy rozumie dokładnie, jak to odnosi się do tego problemu.

Jeśli na początku nazwy Pindos tylko wojskowej, którzy są nieuprzejmi włamał się do cudzego kraju, deptane tradycji i wierzeń miejscowej ludności, ale teraz takie zachowanie jest postrzegane w innych dziedzinach amerykańskim stanie. W pierwotnym znaczeniu tego słowa – chciwy, niezdarny, głupi, nie szanować inne poglądy – dodaj następujące: agresywny, arogancki, okrutny, chytry i tak dalej. Prawie wszędzie pseudonim „Pindos” postrzegana jest jako synonim tyrana, najeźdźcy, tyran, bezwzględnego agresora. Chociaż nie wszyscy Amerykanie są tacy. W przeważającej części, żyją z ich problemami i radościami, autentycznie się zastanawiać, dlaczego nie lubią.