148 Shares 7188 views

Pytania do drugiego: co poprosić znajomego

Niewiele zauważyć moment, kiedy normalny komunikacji między dwojgiem ludzi przenosi się z kategorii „przyjaciół” do „przyjaciół”. Ale to najlepszy łączy ludzi? Większość powie, wspólne interesy. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat można wymyślić konkretnych pytań nowego przyjaciela.


kwestionariusz

Większość ludzi pamięta zwykłe odręcznych profile jego dzieciństwa. Dobrym przykładem doboru innych ciekawych pytań i otrzymywać odpowiedzi dla siebie. Po dano wszystkie te kwestionariusze głównie do wypełnienia swoich przyjaciół i ludzi, którzy byli tylko zainteresowani. Według tej zasady może pracować, a teraz, dzięki listę ręcznie lub drukowane, zgodnie z którym jest to możliwe i zapytać o wszystko swojego przyjaciela.

zwykłe pytania

Jakie byłyby odpowiednie kwestie dla innych? Zacznij zainteresowana osoba może, by tak rzec, od początku nauki datę i miejsce urodzenia, rodziców i ich zatrudnienie, najciekawsze chwile dzieciństwa. Wszyscy ludzie lubią mówić o sobie, więc odpowiedzi na pytania szybko ruszy w ciekawy i szczegółowym komunikacji, gdy rozproszony od głównego tematu, każdy opowie o wiele nowego i nieoczekiwanego.

interesy

Przy wyborze przedmiotów do znajomego, można zapytać, jak jego hobby. Tak, zawsze pozostają istotne pytania na temat swoich ulubionych książek, muzyki, filmów, audycji radiowych, aktor, aktorka, etc. A jeśli przyjaciel ma hobby, a nawet lepiej, można poprosić o maksymalnie wybranej działalności, a być może najbardziej zainteresowani nimi.

Work-Study

Często można poprosić znajomego o tym, jak w szkole lub w pracy. Po tym wszystkim, są to miejsca, gdzie atmosfera i działania często zmieniają tempo „wszystko jest dobrze” do „gorzej niż kiedykolwiek.” Stale informowany o takim boku towarzysza życia, zawsze można odgadnąć, gdy potrzebna jest pomoc, lub gdy jest to najlepiej, aby nie przeszkadzać.

Plany i marzenia

Co jeszcze można przygotować pytania dla drugiego? Dobrze zapytać drodzy osoba plany na przyszłość, może nawet sny. I choć akcja taka kameralna część jego dusza nie wszyscy chcą zadać jeszcze stoi. Czasem tylko ktoś pomóc zrealizować swoje marzenia i zrealizować nasze plany.

rada

Przygotowanie pytań do drugiego, można spróbować znaleźć odpowiedź w korzyści. Na przykład, można poprosić znajomego gdzie sprzedają wyśmienitą pizzę, w którym kino wygodne krzesła lub który klub jest najlepiej nadaje się do przyjemnego spędzania wolnego czasu.

pytanie Oferta

Można również zadać kolejne pytanie, co jest w tym samym wyglądzie czasu jak wyrok. Tak, pytając: „Jakie są twoje plany na wieczór, może iść do kina?” – przyjaciel wyjaśnia, że chce spędzić z przyjacielem swojego wolnego czasu. Według tej zasady może być zainteresowany w planach na weekend lub wakacje.

Pytanie-impas

Po zapytaniu 100 pytań mieć inny, można spróbować zrobić żart na niego. Tak, to jest mało prawdopodobne, ktoś od razu odpowiedzieć na pytanie „jak obliczyć powierzchnię pudełka” lub „dlaczego Karl Clara ukradł korale”. Ale jego odpowiedź, zwłaszcza jeśli jest on bardzo sprytny, możemy śmiać się razem i dopingować się nawzajem.