148 Shares 5942 views

Który model wybrać Multivarki: recenzje. Multivarka „Polaris 0517”: specyfikacje techniczne i opinie

Dziś oferuje wiele różnych technik w celu poprawy ludzkiego życia. Dla gospodyni niezastąpiony asystent – multivarka. Gotuje inny posiłek. Firma Polaris produkuje wspaniałe urządzenie, można piec ciasta, ziemniaki gulasz, ugotować zupę, zrobić niesamowite risotto i desery. Główną zaletą urządzenia jest fakt, że nie jest to konieczne w celu monitorowania gotowania. Gotuje, piecze i wyłącza na końcu.

Jak wybrać multivarku?

Aby poprawnie odebrać urządzenia, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na wysokości puli. Jeśli rodzina składa się z 4 osób i więcej, wtedy najlepszym rozwiązaniem – 5-6 litrów nakarmić wszystkich. Można wybrać i mniejsza objętość, to wszystko zależy od Twoich potrzeb. Zasilanie jest również ważne przy wyborze Multivarki. Wszystko zależy od tego, czego oczekują od niej. Co sprawia, że jest mocniejszy, tym bardziej siła nabywcza, ale gotuje się szybciej. Multivarki żądać pojemności od 900 do 1500 watów. Programy też są różne: w jednym urządzeniu, istnieją dwie, aw innym 40. W związku z tym wpływa na cenę. Miski mogą się różnić w multivarka ceramiczna, ze stali nierdzewnej, antyadhezyjną. Można je kupić oddzielnie. Do tej pory popyt multivarka „Polaris 0517”. Opinie, wady, zalety teraz rozważyć.

Polaris PMC 0517: Opis

Jest to powszechny i wielofunkcyjne środki przetwarzania doskonały wygląd (górna składa się z czarnego tworzywa sztucznego i na dole – okucia). Przyciski sterujące na ekranie dotykowym, a obok nich pokazuje ile czasu pozostało aż do gotowanej żywności.

Świetnym rozwiązaniem – multivarka "Polaris 0517". Opinie prawie wszystkie pozytywne, negatywne, bardzo małe. Jedzenie w tym multivarka okazuje się bardzo smaczne, a co najważniejsze – przydatny. Jedzenie jest przygotowane pod zamkniętą pokrywą, dzięki czemu składniki odżywcze nie odparować. To ma pojemność 860 watów. Misa Multivarki „Polaris 0517” przeznaczony do 5 litrów, zaopatrzonej w powłokę przeciwbakteryjnego. Patelnia posiada wyświetlacz LCD tricolor. Dołączony opis w języku rosyjskim. Oferuje on 16 programów gotowania. Ma 3D ciepła, przy czym ciepło jest równomiernie na wszystkie strony. To był recenzje napisane. Multivarka „Polaris 0517” kontroluje sam proces gotowania. Nie trzeba stać godzinami w pobliżu niej. Posiada funkcję opóźnionego startu, dzięki czemu można przygotowywać posiłki w pewnym momencie. Model ten utrzymuje temperaturę przez cały dzień.

Opcje Multivarki "Polaris 0517"

Pakiet urządzenie obejmuje:

 • miska (przeciwbakteryjne powłoką ceramiczną) – 1 pc,.
 • pojemnik do warzenia dla pary – 1 szt.;
 • Pojemnik do gotowania jogurtu – 6 szt.;
 • płaska łyżka z tworzywa sztucznego (do układania zboża) – 1 szt;.
 • głęboka łyżka z tworzywa sztucznego (do nalewania zupy) – 1 szt;.
 • Uchwyt na łyżkę – 1 szt.;
 • puchar pomiaru – 1 szt;.
 • zdejmowany pojemnik, który ma zamiar kondensatu – 1 szt.;
 • Przewód zasilający – 1 szt;.
 • rezerwacji zwojami.

Szczęśliwy jest ten, kto posiada taką maszynę jak multivarka „Polaris 0517 AD”. Recenzje zbierając tylko pozytywne, jak tam jest wszystko, co niezbędne do wygodnej pracy.

instrukcja obsługi

Przed badaniem multivarku, kubek powinien być gruntownie przemyto wodą z mydłem i miękkiej gąbki przemyć i osuszyć. Nie pocierać ją ze szczotkami i twardymi przedmiotami. Jeśli nie chcesz, aby naprawić multivarku często, dno miski musi być całkowicie sucha. Po tym, rondel można umieścić w komputerze i podłączyć go. wskaźnik „Start” będzie migać na panelu. Następnie można wybrać program, ustawić temperaturę i czas. Jeśli potrzebujesz rozgrzewki, a następnie naciśnij „ogrzewanie-cancel” na czujniku „Multipovar”, przytrzymaj przez 2-3 sekund. Gdy jedzenie jest gotowane, funkcja ogrzewania jest aktywowany automatycznie, z wyjątkiem programu „jogurt”.

Ludzie piszą o pozytywnych instrukcji sprzężenia zwrotnego. Multivarka „Polaris 0517” nie jest tak trudne w użyciu, ale w celu uczynienia go pracy przez dłuższy czas, należy go używać prawidłowo, że jest łatwe dzięki jasnych instrukcji.

Charakterystyka Multivarki Polaris 0517

Zarządzanie tym urządzeniem elektronicznym, wyświetlacz, 16 programów. Może gotowania zbóż, zupy, ryż, makaron, pizza, płatki owsiane, jogurt, dżem, rośliny strączkowe, mleko owsiane, gotowane na parze, a także pieczenie, duszenie, smażenie, ogrzewanie, pieczenia. Całkowity ciężar Multivarki – 4,1 kg. Powiesić tam wygodne uchwyty, które nie nagrzewają się podczas gotowania, a to duży plus. Automatyczne ogrzewanie mogą być anulowane przez naciśnięcie przycisku. Dogodnie, istnieje funkcja „Opóźnienie startu”, zwłaszcza dla młodych matek. Dziecko będzie zawsze jeść smaczne i zdrowe jedzenie. Objętość producenta filiżanki oznacza całkowitą. Nie wolno nam zapominać, że dodanie wody i produktów IT jest zmniejszona o około 0,5-1 litra. Należy o tym pamiętać.

Wspaniały i wygodny w obsłudze urządzenie – multivarka „Polaris 0517”. Zdjęcia dając jej reprezentacji wizualnej.

programy

Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, ponieważ można umieścić zarówno automatyczne i manualne. „Multipovar” – program, który przygotowuje różnorodne dania. Jej obejmują ręcznie ustawić niezależnie temperatury (od 35 ° do 160 °) i czasu (od 5 minut do 12 godzin). W trybie „pieczenia” można gotować pyszne ciasta, babeczki, zapiekanek, a nawet warzywa. W „zupa” gotowanie buliony i zupy. Czas może być ustawiony zgodnie z produktu, z którego potrawa jest gotowa.

W trybie „chłodzenia bezprzeponowego”, możliwe jest, aby dusić mięsa, ryb, warzyw, drób. W zależności od produktu, należy umieścić odpowiedni czas i temperaturę. Przykładowo, mięso przerwano przez 1 godzinę i ryby – 10-15 minut. „Pieczenie” Program daje możliwość do smażenia potraw. istnieją negatywne opinie o tej funkcji. Multivarka „Polaris 0517” w tym trybie nie działa sam, konieczne jest, aby upewnić się, że produkty nie są wypalone. W „pieczenia” można gotować mięso, warzywa, ryby, itp Najważniejsze w tym przypadku – .. Prawo do odsłonięcia temperaturę i czas, do wyrobu w końcu nie było rozgotowane lub spalone.

Program „Pilaf” pozwala gotować wspaniałe risotto. W tym trybie, ryż nie trzymać się razem i nie wiotki. Danie okazało się bardzo smaczne i zdrowe. W multivarka „Polaris” to bardzo wygodny program „Wklej”. Uzyskał makaron z soczyste, smaczne i nie klei. Tryb „Pizza” pomaga gotować pizzę cienki i nie spalone. „Jogurt” – program, który zastąpi specjalne urządzenie dla tej potrawy. Dla dzieci jest to tryb nieodzowne. W „Owsianka” szybko przygotować pyszną owsiankę, a zatem nie jest on spali. Na śniadanie jest najbardziej użyteczny i zdrowe danie. W celu przygotowania dżemu, jest specjalny tryb o tej samej nazwie. Ci, którzy lubią użytecznych żywności, można gotować w programie „kilka”. Aby jakościowo zrobić zupę z grochu lub fasoli naczynia bocznego, trzeba będzie tryb „Fasola”. Program „Mleko owsianka” jest potrzebna w szczególności dla tych, którzy mają dzieci. Pyszne i zdrowe owsianka gotowane w „zboża”. W celu rozgrzania potraw, jest idealny program „Ogrzewanie”. Tryby Multivarki „Polaris 0517” bardzo dogodne do gotowania różnych potraw.

Pozytywne opinie klientów

Często można usłyszeć zdanie. „Ilu ludzi, tyle opinii” sprzęt gospodarstwa domowego jest również problemem. Po zakupie ludzi towary opuszczają komentarzy na ten temat. Multivarka „Polaris 0517” otrzymuje najbardziej pozytywne niż negatywne. Co klienci mówią o tym? Jest bardzo łatwy w użyciu. Matki z małymi dziećmi trudna do opanowania, konieczne jest, aby mieć czas, aby zrobić dużo pracy w domu, więc multivarka dla niej – oszczędza mnóstwo czasu. Można nawet pójść z dzieckiem na ulicy, a urządzenie przygotuje się samoczynnie. Kobiety w ciąży powinny jeść tylko zdrową żywność. Z funkcji, takich jak „pieczenia” i „para”, to jest to możliwe. Wiele osób chwalić multivarku dla trybów „Multipovar” i „Opóźniony start”. Jedzenie okazuje się o wiele smaczniejsze niż na kuchence. Plus, woda nie zawsze jest konieczne, aby wlać. Na przykład, gulasz jest gotowane we własnym sosie. Cena tego wspaniałego Multivarki dość łatwo dostępne. Duże oszczędności czasu dla tych, którzy pracują. Wracasz do domu, a jedzenie jest już ciepło. Czy to nie wspaniałe?

Według użytkowników, to taki wielki multivarka „Polaris 0517 AD”. Opinie pomogą Państwu dokonać wyboru. Dziś nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego.

Multivarka Polaris 0517: opinie, wady

Kupujący często dokonać wyboru w oparciu o zaletach i wadach towaru. Ze względu konsumentom zidentyfikować pozytywne i negatywne strony Multivarki Polaris. W sprawie zasadności napisany bardzo dużo. Tylko przygotowuje pyszne Multvarka "Polaris 0517 AD". Opinie, jednak nie zawsze pochlebne. A jakie są wady, które należy rozważyć przy wyborze? Oto one:

1. Przez długi czas nie zniknie zapach gumy i tworzyw sztucznych.

2. Jak długi jest ogrzewany (w tym czasie na płycie woda wrze).

3. Żadna szybkowaru.

4. W „smażenie” nie, aby ustawić czas.

5. Nie wyświetlaj światła.

6. książeczka receptur.

Wielu konsumentów braki te nie zwracają uwagi.

Jak zrobić jogurt w multivarka „Polaris 0517”?

Ta piękna maszyna jest gotowa nie tylko do różnych potraw, ale także znanego fermentowany produkt mleczny. Co? Oczywiście, jogurt. Ważne! Przed przygotowaniem jogurt musi być całkowicie czysta i sucha. W przeciwnym razie nie uda. Składniki muszą być bardzo świeże. Do przygotowania trzeba będzie mleko domu grubszy (3,2% i powyżej) – 1 litr. Czasami używany krem. Cukier w jogurcie, aby dodać nie jest konieczne, ponieważ naturalnym laktozy obecnej w mleku, to będzie go zastąpić. Wciąż potrzebujemy 1 opakowanie drożdży, które można kupić w każdym sklepie spożywczym. Jeśli nie było, to można dodać jogurt zamiast jej „aktywa” bez dodatków (100 gramów).

Przygotowanie:

1. Mleko ogrzania do 35-40 ° C. Temperatura nie może stać bardziej, że surowe przegrzania niekorzystnie wpływa na bakterie.

2. Kultura rozpuścić w małej ilości mleka, mieszając.

3. Wlać mieszankę jogurtu i przykryć folią spożywczą.

4. Ustaw jogurt Multivarki zgrabnie do kubka i zalać wodą do poziomu, w którym mleko.

5. Zamknąć pokrywę i włączyć tryb Multivarki „Jogurt”. Czas powinien być ustawiony na około 8-12 godzin.

Jogurt w multivarka „Polaris 0517” jest gotowy. Po schłodzeniu, miejsce na więcej wlać do lodówki.

przepis wieprzowina

Mięso tego urządzenia okazuje się bardzo soczyste i smaczne. multivarka wieprzowina "Polaris 0517" wychodzi miękkie. To mięso nie jest uważany za przydatny produkt, ale są wyjątki. Spróbuj zrobić gulasz z mięsa wieprzowego. Gotować trzeba produkty:

 1. Wieprzowina – 600-800 gramów.
 2. Czosnek – 3-5 ząbki (w zależności od gustu).
 3. Wrzącej wody – 200 ml (patrz wody zaledwie obejmuje mięso).
 4. 0,5 kg pomidorów – średnie (3-4).
 5. Cebuli – 150 g
 6. Marchew – 150 g
 7. Pepper – 150-200 g (dodaje skórkę do naczynia, ale jest to możliwe, czy nie).
 8. olej słonecznikowy – około '50
 9. Sól i pieprz do smaku.

Mięso do cięcia kostek, w przybliżeniu 3×3 cm oleju słonecznikowego do smażenia swój złoty kolor okresowego mieszania. Nie trać czasu i jak długo wieprzowego w misce, drobno pokrojone warzywa: cebula, marchew i papryki. Wszystkie przygotowane potrawy zgłaszane do mięsa. Doprawić solą i pieprzem, dodać wrzącej wody (woda może trwać i zimno, ale wieprzowina będzie trwać dłużej, aby przygotować się i stają się trochę szorstkie). Teraz możesz zamknąć pokrywę i umieścić w trybie gaśniczego przez 2 godziny. 2-3 minut do gotowania w szalce wmieszać drobno posiekanego czosnku.

Po sygnał dźwiękowy jest wyłączony gulasz gotowy. Będzie to ulubiona potrawa z rodziną. Niech multivarka „Polaris PMC 0517” zawsze zadowoleni z doskonałych potraw.

ciasto gotowanie

Wziąć 200-250 g niskotłuszczowego sera i wymieszać wstępnie stopiony i ochłodzono margaryny (100 g). Istnieje również dodać jedno jajo i śmietana (2-3 p. L.) dowolnego zawartości tłuszczu, 0,5 filiżanki cukru, soli i Sporo 10-12 g waniliny. Wszystko to, aby szlifować w blenderze, aby pozostawić żadnych grudek. Następnie dodano 200 g mieszanki mąki z 5-7 g proszek do pieczenia, wymieszać i wylać do mieszaniny. Miska smarowane masłem lub słonecznika. Wlać ciasto do tyłu. Może być w tej samej patelni dodać dowolny owoc według własnego uznania. Piec przez 70 minut.

Co można zrobić w multivarka „Polaris” dla pary?

Gotować w tym trybie, trzeba mieć pewność, w misce wlać wodę, a następnie umieścić pojemnik na parę. Można zrobić hamburgery, okazują się one bardzo smaczne. Farsz tak samo jak na zwykłym. Tylko nie smażyć i umieścić w pojemniku i zamknąć pokrywę. Czas jest ustawiony w zależności od mięsa.

Jeśli wieprzowiny lub wołowiny, to trzeba stać na 40-50 minut, kurczaka – 20 minut, a Fish – 10 minut. Parze warzyw , również można przygotować :. marchew, pomidory, ziemniaki, etc. Ten sposób może być stosowany dla każdego wyrobu.

Właściwa pielęgnacja multivarka „Polaris”

Po każdym użyciem należy umyć multivarku z resztek potraw i zanieczyszczeń. Szczotka i metalowy przedmiot (nóż, śrubokręt, itp) nie można wyleczyć. W multivarka trzeba umyć pokrywę, kubek i zewnętrzną część miękkiego materiału. Pojemnik, który ma zamiar kondensatu oraz zawór dla pary po każdym użyciu należy również być myte. Wszystkie części mogą być gromadzone jedynie po całkowitym wysuszeniu. Jeśli po tych prostych wskazówek, multivarka będzie służyć przez długi czas.