853 Shares 5780 views

Jak stare żelazko ślub? 6 lat małżeństwa: prezenty, życzenia świąteczne

Para wziął roku do pięciu-lecia. A ile lat – żelaza ślub? Tuż po 6! To wydarzenie z pewnością pary świętować i wymiany prezentów.


Jaka jest data?

6 lat małżeństwa – przyzwoite życie. Data oznacza przejście od kruchy Strong. Ponieważ żelazo jest stały i stabilny metali. Sześć lat mieszka razem pokazują, że para jest już dość stabilny związek. złamać tylko jego uczucia ohladevshie partnerów. Rodzina już dzieci, prace domowe wciągnąć w ich sieciach kobietę i mężczyznę, ciężko pracuje w pracy. Co ważne, nie należy zapominać o festiwalu i jak należy zauważyć, żyć przez wiele szczęśliwych lat. Nawet jeśli mąż i żona problemy w związkach, świętuje 6 lat małżeństwa pomoże im złotówki i dostać dawne uczucia.

Należy pamiętać, że jest to dopiero początek małżeństwa, wciąż jest wiele rocznic i jubileuszy. Po „black metal” poczekać kilka „srebro” i „złoto”. Więc jeśli naprawdę kochasz swojego małżonka, ale początek choroby, a następnie natychmiast przystąpić do przywrócenia harmonii. Pokaż jak bardzo kochasz siebie, nauczyć się wybaczać.

Tradycje i zwyczaje

Do 6 lat małżeństwa nie były ostatnim dniem, wielu szuka pomocy u dawnych zwyczajów i tradycji. W przeszłości, taki niezwykły dzień, kobieta musiała wypolerować całą naczyń żeliwnych w domu i pokazać się sąsiadom. Że mogą zobaczyć, co to jest oszczędny i pracowity. W dzisiejszych czasach bardzo niewiele osób będzie to zrobić, więc może ona po prostu przygotować potrawy na święta rozpoczęły się w żeliwnego naczynia. Aby pokazać swoje umiejętności kulinarne – jako jeden z dawnych zwyczajów.

W tym dniu, teściowa musi pochodzić z białą rękawiczką lub szmatą. Jego celem jest sprawdzenie czystości domu na obecność kurzu i brudu. Jeśli kobieta nie przeszedł inspekcji, teściowa karze za męża nie stworzywszy środowisko do domu na zamówienie. Po tym, jego żona, bo ona ma, mimo wszystko, aby przywrócić porządek w domu. I dopiero wtedy wszystko może siedzieć przy stole.

Podczas posiłku, niech gości na torby, które mają położyć monetę. To przyniesie pomyślność i dobrobyt małżonków.

świąteczny stół

Po ilu lat – żelaza ślubu? Tuż po 6 latach małżeństwa. Data nieokrągłych, więc często para powiedzieć to razem.

Najlepsze dania na romantyczną kolację – te, w których oznaczał rodzaj kontynuacji. To jest afrodyzjakiem. Jak wiesz, to grzyby, owoce, winogrona, truskawki, imbir, gałka muszkatołowa, chili, jajka, szparagi, seler, awokado, papryka, ciemna czekolada. Nie gotować w dużej ilości oleju, jedzenie powinno być lekkie. W przeciwnym razie, dyskomfort w żołądku może zniszczyć wieczór. Jest również zbyt skomplikowane przepisy mogą zmęczyć i przejąć władzę. Idealnie nadaje się:

 • warzyw;
 • trufle;
 • zupa;
 • Sałatka z owoców morza;
 • placek;
 • lodów z dodatkami;
 • owoce.

Ciasto „6 lat małżeństwa” musi być, bo to przez kilka niezapomniane wakacje, które należy odnotować z godnością. Jeżeli przepis bardzo proste, można zwrócić uwagę na zdobienia ciast. Według starożytnej tradycji, gotowanie powinny być zaangażowane żonę, zamówił w kuchni lub restauracji jest przeciwwskazane. Nie ma jasnych wytycznych, najważniejsze, że okazało się pyszne. Przygotuj co pewne eksperymenty kulinarne lepiej wydać później.

I, oczywiście, nie zapomnij o alkoholu, doda romantyczny wieczór.

Dla zwiedzających jest to możliwe, aby przygotować wszystkie rzeczy, które zostały użyte do zrobienia na święta. Najważniejsze jest to, że proces odbył się w garnku żeliwnym. Przygotuj naleśniki i podawać je bezpośrednio na patelni. Rowan udekorować stół.

Prezenty od przyjaciół i krewnych

ślub prezent na żeliwie muszą być symboliczne.

 • Najlepszym rozwiązaniem – jest wykonana z żeliwa naczynia kuchenne: garnki, patelnie, naczynia, pieczenia chleba, Roaster.
 • W połączeniu z poczuciem humoru jak kolej zabawka, która odzwierciedla perspektywę życia rodzinnego.
 • Jeśli dasz coś odległego od żelazka, wystarczy umieścić w małej torbie prezent typu rzeczy żelazny pierścień lub monety.
 • Hantle – symboliczny i jednocześnie odpowiedniego prezentu.
 • Mężczyzna palaczy jako dar odpowiedni metal popielniczki.
 • Zamówić tort w kształcie żelazka żeliwnego.

Ponadto, są one idealne jako prezenty:

 • Metalowy stojak na urząd;
 • żeliwa ruszt do ognia, stojak na opał;
 • Grill na zamówienie wygrawerowane na nim inicjały pary;
 • oświetlenie uliczne;
 • zablokować;
 • świeczniki żelaza, garnki, wazy;
 • ramka na zdjęcie z kamienia;
 • żelazo lub kocioł z laser;
 • jeśli dajesz pieniądze, a następnie kupić piękne pudełko i złóż go w ilości monet.

Inna nazwa

Jak stare żelazko ślub, więc wiele Rowan. Jest to drugi tytułowy sukces. Dlatego dary mogą być nie tylko metalu, ale również z jagód.

 • Męskie miło dostać nalewkę lub wino z jarzębina. Lepiej wykonany własnymi rękami. W Rosji, jarzębina napój jest uzdrowienie, więc są one stosowane tylko w szczególnych przypadkach: gdy coś się dzieje, zaczynają czuć zmęczenie lub depresja.
 • Kobieta garnitur jam jarzębina lub marmolada.
 • Koraliki z jarzębina, z dodatkiem kulek lub naturalnych materiałów, będzie dobrym elementem dekoracji, symbolizujących 6 latach małżeństwa lub dekoracji dla pań.

Odpowiadał również:

 • jarzębina drzewo z koralików;
 • Skład materiału ziemnego;
 • Topiary.

Rowan – wojującym drzewo, według legendy, ma sens, aby zapalić płomień na małżonków i chronić je od kłopotów. Aby obsługiwać zdolność owocu, konieczne jest, aby Rowan Ward. Chociaż jagody amulet nie traci koloru w domu nie przychodzą kłopoty.

w europejskim

Nie wiem, co dać, gdy jest rocznicę ślubu przyjaciół żelaza? 6 lat – co ślub w Europie? W Europie nazywa się to cukierek lub karmel. Łatwiej jest zdecydować się na prezent, prawda? Po prostu dał postać cukierków dla słodkich partnera życiowego. Lub wypełnić kosz różne słodycze.

sparowane prezenty

Jeśli nie możesz zdecydować, co dać, z żelaza, jarzębiny i cukierków, a następnie dał coś non-symboliczne, ale w temacie. Na przykład, T-Shirt, kubek, talerz pary obrazu. Atrakcja zgromadzi dwa bardzo partnerów. Odwiedź studiu fotograficznym. Nie ma zapewnić szeroką gamę usług, aby stworzyć pamiątkę obrazów: kamień ze zdjęciem poduszce, breloki, fotopazly, karty do gry, podkładka pod mysz komputerowa, magnes, kalendarza, wisiorek. Lub obejrzeć parę zdjęć i dolną z podpisem: „Jaka jest różnica? Happy hours nie oglądają!”.

rękawice na prezent dla dwóch, miotły, ozdobione kwiatami. Można kupić taki, który jest nieco bardziej wyszukane, a następnie przejdź do florystycznym salonie. Okazuje się bardzo interesujące, zabawne i przydatne w życiu codziennym. Nadaje się również jako prezent zestaw z powiązanym tabeli grawerowania o zawieszenie Pensjonat które połączyły się, tworząc jeden obraz.

karta

Czego życzyć 6 lat ślubie? Pocztówki z księgarń zawierają gratulacyjne wiersze. Ale to banalne tradycja – dają sklepie karty, nie będą przynieść szczególną radość do odbiorcy. Lepiej jest zrobić pocztówkę z rąk:

 • krotnie pół kartonem i pozostawić rzemiosła wyciąć prostokątny lub serca;
 • dekoracji, można wyciąć z czasopisma róż zdjęć, parę łabędzie, gołębie, lwy;
 • zrobić ciasto z kamieni ozdobnych. Są one sprzedawane w sklepach papierniczych i kosztuje około 30 rubli;
 • obkleyte krawędzie kolorowe taśmy, kamienie, taśmy czy koronki;
 • wydrukować piękny napis lub napisać sobie genialny żelu;
 • wkleić go do pary obrazów, dla których karta została sporządzona;
 • znaleźć godnego powitania. Lepiej jest pisać od serca, nawet jeśli nie w wersie;
 • Można również wkleić walentynkę.

album

Jeśli od dawna znane z pary, wówczas złożoność kwestii, co dać na wesele żeliwnego, nie vozniknet.Ochen przyjemnych małżonków będzie album z ich historie miłosne. Najważniejsze jest to, aby mieć więcej wspólnego fotografie parę.

Sprawa trafi do wszelkich materiałów: kamieni, naklejek, tkaniny, koraliki, taśmy, arkusze wycięte z tła, kolorowy papier. techniką scrapbooking pomoże. Spójrz na starych folderów ze zdjęciami, na pewno nie są zdjęcia z po raz pierwszy związek między partnerami, z małżeństwa, z wspólnych imprez, spotkań i wypoczynku. Zmieścić się nawet telefonu. Bez względu na to ile stron będzie, co najważniejsze, zrobić dokładnie i szczerze pracę. Można się spotkać z innymi wspólnych przyjaciół. Oprócz fotografii i biżuterii, będzie musiał budowy papieru, klej i nożyczki, a może wątek z igłą. Kilka arkuszy wyginać, tworząc książkę. Na okładce kleju najlepiej zastrzelił parę. A wewnątrz wszystko wykazać swoją kreatywność. Jeśli pamiętasz, a następnie napisać datę i miłe chwile związane ze zdjęciem. Dodaje się do zabawy, oryginalne życzenia.

wideo

Dowiedz się, jak zrobić pokaz zdjęć lub wideo jest łatwe. Są darmowe programy w języku rosyjskim z jasnego interfejsu. trzeba wszystkie te same zdjęcia plus film. Muzyka może być po prostu przyjemne, tło, klasyczny, czy wiąże się z pewnymi wydarzeniami. Użyj kolaże, w których konieczne jest, aby wstawić własne obrazy. Dodaj ciekawych przejść i efektów. Zapytaj swoich krewnych i znajomych życzenia dla pary mówią aparatu.

Opcje takie jak album i wideo, pomoże zachować pamięć o początku związku para ma od wielu lat. Wystarczy wyobrazić sobie, jak ciekawe będą poddane przeglądowi w ciągu kilku lat.

Proponowane prezenty może dać nie tylko krewnych i przyjaciół, ale także samych małżonków do siebie.

Po ilu lat – żelaza ślubu? Jedynie 6 lat po ślubie. To dopiero początek, ale relacja para stała się silniejsza, oni przeszli przez wiele razem. Aby nie stracić swoją dawną pasję i poczucie oznaczyć każdy rocznicę! W tym – 6 latach małżeństwa. Obchody podniecenie pomoże ogrzać serce i tokeny chronić dom od walki.