551 Shares 1002 views

Jak zrobić dżinsy noszone przez siebie?

Jeans pierwszy pojawił się na półkach sklepów radzieckich w latach 70-tych ubiegłego wieku. I nawet wtedy zdecydowano się zmodyfikować klasyczne niebieskie spodnie improwizowanych sposobów wśród stylowej młodzieży. Jeansy gotowane, barwione, wybielane i cięcia. Minęło ponad pół wieku, a nic się nie zmieniło. Jeśli jesteś zainteresowany, jak zrobić dżinsy noszone i obdarty, przeczytaj nasz artykuł.

Co dżinsy w modzie?

Spodnie głęboko niebieski kolor jest nadal w trendzie. Jednak model ten jest bardziej odpowiedni dla osób starszych. Ale młodzi mogą wydawać się nudny i banalny. W sklepach dla młodych dżinsy biodrówki częściej z bardzo nietypowym rodzaju. Niektóre modele wyglądają tak, jakby były noszone przez kilka lat. Inne wybielone w szczególny sposób, a inni – są łamane.

Nasze matki i babki nowoczesne trendy mody czasami przerażony. Ale młodzi ludzie wiedzą, że to było postrzępione i podarte dżinsy, który jest trudny do określenia ich prawdziwy wiek, a to prawdziwy trend od kilku sezonów. Co więcej, te spodnie mogą być łączone także z klasycznym marynarki lub koszulkę ścisłym. Rezultatem jest bardzo stylowy sposób.

Jak zrobić dżinsy noszone?

Wariant № 1

Jeśli chcesz uzyskać złudzenie wyblakłe farby i bardzo lekkie pocieranie, następnie gotować, co następuje:

 • Płyta z tektury lub sklejka małe rozmiary;
 • biały;
 • szczotka albo gąbka;
 • mała ilość;
 • wody.

Biały mieszają się z wodą w równych proporcjach. Dalsze wkłada płytę lub tektury wewnątrz nogi, tak aby nie zepsuć powierzchni tylnej dżinsy. Staranne ruchy gąbka Zastosuj roztworem wybielacza na miejscach, które chcesz rozjaśnić. Zaleca się, aby zrobić pionowy pasek na całej długości nogi, to będzie ciągnąć kawałek wizualnie. Powtórz tę czynność dla drugiej nogi podobnym działaniu. Teraz można przemyć dżinsy. Nierozcieńczony biały suwak cienki pasek od spodni, aby uzyskać płynne przejście kolorów. Po umyciu dżinsy zostaną zaktualizowane, aby zadowolić stylowy wygląd.

Wariant № 2

Jeśli jesteś zainteresowany, jak zrobić dżinsy noszone z minimalnym czasie, oto do was w ten sposób. Uzyskać następujące narzędzia:

 • pumeks;
 • z papierem ściernym powierzchni ściernej;
 • wyżywienie lub tektury.

Mokre dżinsy, aby lekko wilgotnej ściereczki. Teraz włóż płytę lub płytę wewnątrz nogawką. Pumeksu lub papierem ściernym traktować miejsca, gdzie chcesz uzyskać ścieranie sztuki. Nie zaleca się pocierając kolano, ponieważ tkanina szybko złamane. Ponadto, nie przesadzaj, bo dostać się dziura jest bardzo prosta. Po zabiegu umyć dżinsy.

Wariant № 3

Być może, ta opcja będzie najtrudniejsze. Jednakże, w wyniku można uzyskać bardzo stylowe rzeczy, podobny do tych, które pojawiają się w oknach markowych butików. Więc jak te dżinsy noszone trudniejszą drogę?

Trzeba będzie grubą igłę szycia i dużo cierpliwości. Ostrożnie zaczepowe, usunąć przekroju nici igły. W rezultacie, obskurne miejsce powinno być tylko włókna wzdłużne.

Jak zrobić zgrane dżinsy w domu?

Stylowe chłopcy i dziewczęta uwielbiają podarte dżinsy, w szczelinach, które są seksualnie widział nagie ciało. Jednakże prawo zerwać dżinsy też powinien być w stanie. Nie chcesz mieć niechlujny wygląd? Wtedy cierpliwości i nożyce (korzystnie manikjurnymi) ostrza i papierem ściernym.

 1. Kreda oznaczyć lokalizację przyszłych cięć. Lepiej zwrócić w czasie, gdy dżinsy, aby jasno zrozumieć przyszłego arcydzieło.
 2. Ostrze przeciąć tkankę linii powlekanych.
 3. Nożyczkami ostrożnie rozszerzenia otworu, odcięcie nadmiaru materiału.
 4. Papier ścierny sekcje krawędziowe leczenia, w celu nadania im zużyty wygląd.
 5. Test pralka położy kres transformacji dżinsy.