221 Shares 8599 views

Klara Nowikowa: biografia i życiu osobistym yumoristka

Nasza dzisiejsza bohaterka jest Klara Nowikowa, którego biografia interesy tysięcy swoich fanów. Będziesz także chcą wiedzieć, gdzie się urodziła i wykształcony? Ile lat Klara Nowikowa? Jak wygląda życie osobiste od słynnej aktorki? Jesteśmy gotowi do udzielenia wyczerpujących informacji na jej osobę. Zapraszamy do lektury!


Klara Nowikowa: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodziła się 12 grudnia 1946 roku w stolicy Ukrainy – Kijowie. Jej nazwisko panieńskie – Herzer. W jaki rodzina została wychowana przyszłego artystę pop? Matka Clara, Polina Semenovna, była gospodynią domową. Jej tata, Boris Herzer, udział w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej. W czasie pokoju, pełnił funkcję kierownika sklepu obuwniczego. Nasza bohaterka ma brata, Leonid. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Rodzice doted w jego ukochanej córki. Ojciec starał się zachować Clara nasileniu. Więc wiedziała od najmłodszych lat co dyscyplina.

Nasza bohaterka wzrosła uległego i mądrego dziecka. W szkole była dobrą uczennicą. Ulubiona tematyka Klary są muzykę, rysunek (rysunek) i literaturę. Kilka razy w tygodniu dziewczynka udział różne środowiska – szycie, taniec i tak dalej.

W liceum, Clara był zafascynowany teatrem. Grała w teatrze szkolnym. Dziewczyna pobiera z powodzeniem stosowane w każdej roli, czy to Baba Jaga lub księżniczką. Nauczyciele przewidział świetlaną przyszłość dla niej. I nie byli w błędzie.

student

Jeżeli po ukończeniu szkoły weszła Klara Nowikowa? Biografia mówi, że wybrała różnorodne studio sztuki cyrkowej, znajdujący się w mieście Kijowie.

Nasza bohaterka udał się do Moskwy kilka lat później. W Moskwie udało się jej po raz pierwszy, aby wprowadzić GITIS. Kobieta została uznana za jedną z najlepszych studentów na kursie.

działania twórcze

Dziś wielu z nas nie wie, kim jest Klara Nowikowa. Monologi aktorka śmiech przyczyna i łatwy do zapamiętania. Ale musiała przejść długą drogę do sławy.

W 1974 roku przeprowadzono pierwszy Clara jako artysta pop. Brała udział w konkurencji artystów All-unijnych. Jej poczucie humoru i umiejętność stanąć na scenie docenili profesjonalne jury. W końcu, Clara uznany za zwycięzcę konkursu. I wręczyła nagrodę sam Arkady Raikin.

W 1976 Novikov wziął trupę Moskwa koncert, który był prowadzony przez Pavel Leonidov. W murach tej uczelni, zdobyła bezcenne doświadczenie na scenie.

W 1992 Clara B. zaczął występować w Teatrze miniatur odmiany. dyrektor artystyczny Mihail Zhvanetsky chwali aktorkę do ciężkiej pracy i odpowiedzialnego podejścia do każdej firmy. Novikov później poszedł do pracy w izraelskim teatrze „Gesher”. Nie była w stanie objawić się jako aktorki dramatycznej gatunku.

All-Russian sława przyszła do Klara Novikova po to zaczęły pojawiać się w programie "Full House". Nasza bohaterka poszedł na trasie z Regina Dubovitskaya Siergiej Drobotenko, Lenoy Vorobey i innych komików.

Podczas swojego udziału w „Full House” Novikov stworzył wiele zabawnych i realistycznych obrazów. Weźmy, na przykład, ciociu Sonia. Aktorka powiedziała wiele zabawnych historii z jej twarzy.

Życie osobiste Klara Novikova

Nasza bohaterka zawsze był popularny wśród płci przeciwnej. W liceum dla zabawy i ładna dziewczyna zadbana facetów. Ale odwzajemnić Clara nie spieszył. Czekała na wielkiej i czystej miłości. I wkrótce, los dał jej możliwość poznania tego wspaniałego uczucia.

W murach różnych Kijów i cyrku studiach poznała z Wiktor Nowikow. Uczą się od jednego kursu i dużo czasu razem. Wkrótce kochankowie byli małżeństwem. Jednak ich małżeństwo nie trwało długo. Clara Victor sobie sprawę, że chłodzi się od siebie nawzajem. Udało im się cicho i spokojnie rozwód. Nasza bohaterka postanowiła pozostawić nazwisko męża. I do tej pory jest znany jako Novikov Clara.

Drugi mąż aktorki stała się dziennikarz sportowy Yuri Zerchaninov. W 1976 roku, córka Maria urodziła się w pary. Od dawna uprawianych i poszedł w ślady ojca – ukończyła z dyplomem „dziennikarz”. Maria ma troje dzieci (Andrzej, Anna i Leo). Klara Novikova uwielbia swoje wnuki. Aktorka stara się je pieścić i zobaczyć je tak często, jak to możliwe.

W 2009 roku nastąpił szczyt w rodzinie aktorki. Życie zostawiła ukochanego męża Yuri. Clara B. nie tolerować kogoś bliskiego. I tylko praca uratował kobietę z głębokiej depresji.

wygląd

Ile lat Klara Novikova dzisiaj? Była 69. W tym niemożliwe, aby uwierzyć. Aktorka wygląda aż do 45-50 lat. Jaki jest sekret młodości? Po pierwsze, Clara B. przylegają do prawidłowego odżywiania. Po drugie, to dba o twarzy, włosów i ciała, przy użyciu tradycyjnych receptur. Po trzecie, Novikov nie zapomina o sporcie. Rano, kobieta sprawia pobiegać. W domu, ona jest zaangażowana na rowerze stacjonarnym.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, którą drogą popularności zrobiła Klara Nowikowa. Biografia artysty jest dobrym przykładem tego, jak utalentowany człowiek pokonuje przeszkody i osiągnąć swoje cele. Życzymy jej samych sukcesów i dobre zdrowie!