527 Shares 8921 views

Jak szybko zdobyć przyjaciół „VKontakte”? Jak zdobyć przyjaciół „VKontakte”?

Krąg przyjaciół każdej osoby jest ograniczona, zwykle dwa lub trzy sto osób, choć są wyjątki. Jeszcze z tym wszystkim publiczności trudno jest skontaktować się zwykłymi metodami codziennych, a mianowicie: na spotkanie, zadzwoń do góry, chodzić w gości. Mimo wszystko, jeśli każdy przyjaciel zobaczyć przynajmniej raz w roku, w zależności od dostępności 300 znajomych prawie codziennie będzie zajęty to. W tym przypadku z pomocą portali społecznościowych, gdzie można dodać wszystkich swoich znajomych i rozmawiać z nimi, że nie zajmuje dużo czasu.


Jednak nie wszyscy ludzie liczba użytkowników w „Friends” określa krąg znajomych. Często obcy mogą być świadczone tam. Dla niektórych jest to przeszkodą, i starają się pozbyć obcych, podczas gdy inni odwrotnie, nauczyli się czerpać korzyści. Co więcej, obecnie wiele osób zaangażowanych w promocję social media, próbując uzupełnić przyjaciel listy „VKontakte”. Aby dowiedzieć się jak wybrać 10 000 znajomych w tej sieci społecznej, i zostaną omówione w tym artykule.

Dlaczego potrzebujemy dużej liczby znajomych

Jak wspomniano powyżej, wiele osób zajmujących się reklamą, znaleźć podatny grunt do promowania swoich towarów lub usług w sieciach społecznościowych. W celu zapoznania się z produktem, należy najpierw rozwiązać problem, jak szybko zdobyć przyjaciół „VKontakte”. Innymi słowy, aktualizacja pojawiające się na Sprzedawcę ścianę, dublowane w dziale aktualności ze swoich przyjaciół, gdzie kilka tysięcy na pewno ktoś będzie zwrócić uwagę na reklamy i zainteresowany.

Niektórzy odśwież być postrzegany przez swoich przyjaciół, i tak dalej. Tak więc, aby skutecznie sprzedać swój produkt, trzeba wiedzieć, jak szybko zdobyć przyjaciół na swojej stronie „VKontakte”.

Metody oszukiwania przyjaciół

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka sposobów, aby zwiększyć swoją listę przyjaciel. Niemniej jednak należy zauważyć od razu, że administracja „VC” w każdy możliwy sposób stara się owinąć. W związku z tym, że jest to ograniczenie liczby wniosków wychodzących, czyli maksymalnie 50 dziennie. Jednak warto zauważyć małą sztuczkę: granica odbiega co 8 godzin, co czwarty dzień, można wysyłać ludzi do 50 aplikacji. A w nocy jest 200. Znając ten moment, łatwiej jest odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób „VKontakte” szybko wiatr dużo przyjaciół.

Najprostsze sposoby

Aż już domyślić, najbardziej przystępny sposób, aby zwiększyć liczbę znajomych jest to aplikacje self-mailing do innych użytkowników. Jak wspomniano powyżej, w ciągu dnia można wysłać maksymalnie 200 osób. Nawet jeśli ktoś odpowie na 100, to będzie bardzo dobre.

Ponadto, istnieją różne grupy dla siebie pochwały, które są takie same użytkownicy proszeni są o dodanie ich jako przyjaciela. Nie można stawiać żądania. Jednak dla uzyskania lepszych rezultatów konieczne jest, aby to zrobić wielokrotnie. Ponieważ wiadomości publikowanych w komentarzach, które są bardzo szybko zaktualizowane. Dzieje się tak dlatego, że wielu próbuje rozwiązać problem, jak szybko zdobyć przyjaciół „VKontakte”. Nawiasem mówiąc, ta metoda pozwala na zwiększenie przyjaciel listy swój dziennie kilka razy.

oszukiwanie wymiana

To wszechstronne narzędzie pozwala znacząco zwiększyć swój krąg przyjaciół i subskrybentów. Oprócz pakowania lubi, odśwież, abonentów w grupach, wymiany zapewnić możliwość dodawania znajomych. Wymaga to w walucie lokalnej na wszystkich usług jest to zwane inaczej: „Punkty”, „serca” i tak dalej. Zarobić można używać tego samego działania – mianowicie laykat i odśwież zadań zapisu, dołącz do grupy i dodać jako przyjaciela. Podczas otrzymanej waluty można zamówić oszukiwać swojego przyjaciela arkuszy. Takie wymiany jak Turboliker, Olike, VKTarget drugiej rozwiązać kwestię jak zdobyć przyjaciół, „VKontakte”. Nawiasem mówiąc, dla wielu usług są roboty, umożliwiając automatyczne punkty zarobkach łatwością. Jednak ich stosowanie należy podchodzić bardzo ostrożnie. Ponieważ automatyczny zarobki „serce” z konta mogą być traktowane jako oszustwo, które może prowadzić do zamrażania strony.

Kto dodać do znajomych

Dodanie obcego jako przyjaciela, trzeba być ostrożnym. Po pierwsze, dlatego, że użytkownik, którego celem nie jest odpowiedzią oszustwo może odrzucić wniosek. Oznacza to, że kwota niewykorzystanych wniosku wychodzącego do cięcia, co nie jest pożądane, aby umożliwić pojawienie się bez rezultatu.

Z tego powodu, pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na tych, którzy są zaangażowani we wzajemnych stosunkach publicznych i ich przyjaciół, którzy także są bardziej prawdopodobne, aby zrobić to samo. Umieszczanie reklam w grupach poświęconych falsificating znajomych, pozwolić sobie odpowiednich ludzi znaleźć. Poniższe wskazówki mogą pomóc uniknąć typowych błędów i nauczyć się szybko zdobyć przyjaciół „VKontakte”.

małe sekrety

Istnieje kilka wskazówek, jak zwiększyć efektywność ładowania listy znajomych. Pierwszy odnosi się do pełnej strony. „WE” nadal istnieje tzw ocena, ale nie widać nikogo z wyjątkiem posiadacza rachunku. Więc co to jest? Niewiele osób wie, że pozwala, aby wyświetlić stronę w najlepszych przyjaciół użytkownika. Na przykład, można natknąć się na stronie do kogoś innego, a sześć przyjaciół, którzy pojawiają się w bloku tekstu, – osoby o najwyższym ratingu.

Dial można wypełnić dane osobowe. „VC” on poproszony. Nie ma potrzeby, aby zignorować napełnianie, jeśli chcesz oszukać przyjaciół. Drugi punkt ma do czynienia z reklamą w grupach wzajemnej PR. Znacznie bardziej efektywne komunikat „duży”. Oznacza to, że w komentarzu z obrazem graffiti lub zwrócić uwagę większej liczby osób niż tekst w jednej linii długiej. Korzystanie z tych tajemnic, będziesz wiedzieć, jak szybko zdobyć przyjaciół „VKontakte”.

wniosek

Faktycznie zyskać dużą liczbę przyjaciół i abonentów „BK” nie jest trudne, ponieważ publiczność projektu jest ogromna. Tysiące lub nawet dziesiątki tysięcy – to nie jest limit. Po tym wszystkim, na przykład, na stronach gwiazdy, setki tysięcy abonentów – potencjalnych przyjaciół. Wymaga to tylko poprawnie zbudować strategię zwiększenia przyjaciela arkuszy. I wszystkie podstawowe sposoby, w jaki sposób wybierać przyjaciół „VKontakte”, zostały zaprezentowane w tym artykule.