349 Shares 8177 views

Kalorii czarny chleb zagrażające figura?

Wiele z dzisiejszych lekarzy, dietetycy mówią, że najbardziej użyteczne dla człowieka są proste i tradycyjne produkty. Dla nas, jabłka i kapusta jest znacznie bardziej przydatna do owoców i warzyw za granicą. Orientalne przyprawy, na przykład, nie szkodzą zdrowiu tych, których przodkowie od wieków wykorzystywali je dla pożywienia. Jakiego rodzaju produktu można uznać native rosyjski, tradycyjny? Oczywiście, czarny chleb!


Takie zdrowe pieczywo

Przed mówimy o wszystkich przydatnych a nawet cudownych właściwości czarnego chleba, warto krótko na jakie składniki powinny być zawarte w niniejszym czarnego chleba. Tradycyjny chleb żytni nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków w składzie głównie z mąki żytniej, woda, sól i specjalny mlekowy Ferment. Jest przygotowany przy użyciu specjalnych składników technologii fermentacji. Technologia ta pomaga zachować najbardziej użyteczne właściwości ziarna.

Korzystanie z czarnego chleba jest niezaprzeczalna, ponieważ składa się z wielu witamin, takich jak witaminy z grupy A i E. Witaminy te są znane aż do witamin kosmetycznych, ponieważ wraz z jego innych funkcji utrzymać skórę i włosy w doskonałej kondycji. W ramach chleba żytniego i witaminy z grupy B, składników mineralnych, takich jak magnez, mangan, potas, żelazo, i wiele innych.

Struktura chleba żytniego obejmują włókna grube. Jeść ciemny chleb pozytywny wpływ na trawienie. Jednakże, osoby o wysokiej kwasowości, jak również przewlekłe choroby przewodu pokarmowego, takie jak wrzody żołądka i należy zachować ostrożność. Lepiej jest wybrać chleb z mieszanki mąki żytniej i pszennej.

Nic dziwnego, że nasi przodkowie, znaczny udział w diecie, która była dokładnie chleb żytni, miał znacznie lepsze zdrowie i miał znacznie mniej chorób przewlekłych.

Wiosna – czas na diety i niedoboru witaminy …

Nie jest tajemnicą, że wraz z nadejściem wiosny, wszyscy chcemy wyglądać lepiej, młodszy, szczuplejszy i świeższe. Jednocześnie, każdy lekarz powie nam, że ciało – Wiosna jest chyba najtrudniejszy czas. Po pierwsze, za mroźnej zimy, a po drugie, witamin w naszej żywności jest prawie całkowicie zniknął. Owoce i warzywa, przez zimę w pamięci podrasteryali większość swoich korzystnych właściwości, a produkty zagraniczne nie zawsze przynoszą oczekiwane korzyści dla naszego zdrowia. Sprężyna – czas zaostrzenia wielu chorób przewlekłych. A jeśli w naszych aspiracji do przemiany w oczekiwaniu na sezon letni, będziemy dręczyć diety organizm w kłopoty pobliżu.

Dlatego należy wybierać pokarmy dla zwyczajowo diety, tradycyjnej, zdrowej i niskokalorycznej …! Idealny produkt dla wzbogacenia diety wiosennej staje się czarny chleb. Wiele wątpliwości, kaloryczność chleba. Spójrzmy prawdzie w oczy.

Kalorii czarny chleb

Kalorii czarny chleb nie jest tak wysokie, jak zakładano. Wielu zwolenników diety, unikanie produktów skrobiowych, z przyzwyczajenia wyklucza ze swojego menu, a czarnego chleba. I na próżno. Est kalorii czarny chleb wynosi od 150 do 200 kcal na 100 g, w zależności od odmiany. Kalorii chleb Borodino, ukochany przez wielu, około 200 kalorii. Ale w przeciwieństwie do pieczywa pszennego, prawdziwy czarny chleb nie zawiera drożdży, ale jest bogaty w dużej ilości błonnika, węglowodanów czarny chleb są trawione dużo wolniej. Ze względu na tkanki występuje nawet czyszczenie jelita z toksyn. Tak więc postać nie jest zagrożone.

Lekarze mówią, że codzienne spożywanie chleba żytniego jest zapobieganie chorobom układu krążenia, ma korzystny wpływ na trawienie, stanu skóry, a nawet chronić przed rakiem. Jedyną ważną rzeczą, kupując w sklepie pachnący bochenek czarnego chleba, nie jest zbyt leniwy, aby studiować kompozycję. Nie należy stosować żadnych środków konserwujących, polepszacz, proszek do pieczenia i innych chemikaliów.