842 Shares 6575 views

Najlepsza fryzura Rihanny

Każdego dnia na ulicach spotykamy ludzi z szerokiej gamy wygląd. Niektóre z nich są eksperymenty z kolorem włosów, fryzurę, a inni – z możliwością wyboru dorywczo strój i inne rzeczy. Ale co do zasady, wszystkie wyszukane rzeczy, maniery społeczeństwo przyjmuje gwiazdy skali światowej. Na przykład, młoda piosenkarka próbuje wyrazić siebie i pokazać swoją indywidualność, a ich fani są jak gąbki, pochłaniające obrazów. Rihanna fryzura, na przykład, stał się jednym z najbardziej popularnych fryzur w 2012 roku. W ogóle, piosenkarka w całej swojej karierze radykalnie zmienił wizerunek, i były wielkim sukcesem. Ona na pewno nie może żyć spokojne życie i ciągle zaskakuje widzów czymś nowym.


Fryzura Rihanna stać każdego roku bardziej wymagająca i krótsza. Niektórzy fani nawet zidentyfikowano siedem z najbardziej udanych eksperymentów z włosami wykonawcy. Pierwszym wyzwaniem dla świata był przypadek, kiedy barwione na szaro, ale to się nazywa „lód”. Po że gwiazda chciała ogolić głowę, a drugi w lewo, jak to było. W tym przypadku korzenie włosy są ciemne, a długość – „na blondynkę” malowane Eksperci uważają, że włosy Rihanny w potrzebie interwencji przez stylistów: od regenerować korzenie były zaniedbane końcówki włosów – posechennymi i loki – rozczochrany.

W 2011 roku piosenkarka poszła w ruch, że nikt nie oczekuje od niej: wybrała najjaśniejszy odcień czerwony, a farbowane włosy szyk w nim. I przez długi okres dziewczynka fryzjer stworzył jej loki w stylu retro. Nie widzę gwiazdą było po prostu niemożliwe. W zasadzie, każdy chce zobaczyć, jak wyglądała fryzura Rihanny, zdjęcia można znaleźć na łamach czasopism w 2011 roku. W tym czasie gwiazda hit społeczeństwo i jak wiele powiedzieć, to było piekło obrazu niezłomnego tajemniczej kobiety. Jakiś czas po tym, piosenkarka wykonane grzywkę i farbowane blond. Rzucam to whisky, lewy huk na białym czarnej nici i ponownie zakwestionował cały świat. wielu fanów obok chłopięcą fryzurę Rihanny rozczarowany. Singer przemalowany w Smolny-czarnym kolorze i wykonana asymetryczne grzywki. W wieku 25 lat, wyglądała jak bezczelny chłopiec.

Tak więc, gwiazda zmieniła obraz, posłuchać reakcji publiczności i ostatecznie zdecydował się powrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Rihanny Fryzura 2013 jest przycięty falujące czarne włosy. Dziewczyna jest bardzo podobny do bieżącego obrazu, obecnie coraz częściej ubiera się w klasycznym, prostym stylu i wygląda świetnie na wszystkich działań: Nie dziewczynkę, jak również dojrzałą i piękną kobietę. Jeszcze do niego przyzwyczaić trochę sposób możliwe jest, wszyscy fani są pewni, 99%, który w ciągu kilku miesięcy zmieni wizerunek Rihanny na coś wybuchowego, a wszystko będzie się układać.

Kiedy piosenkarz był młody i nie psuje popularności, miała wspaniałe długie, czarne włosy, piękne włosy opadały na ramiona. Obecnie preferuje się przez długi czas, aby przejść z krótką fryzurę. Ale jak można oskarżać piosenkarza, że dąży do doskonałości?