439 Shares 3198 views

Jak wywołać biegunkę?

Biegunka (Powoduje ono, mogą mieć różne pochodzenie) występuje w przypadku przyspieszonego przepływu pożywienia i płynów w obrębie jelita grubego. Pojawienie płynnego stolca może prowadzić do zużycia cukru i fruktozy, a także niektóre rodzaje leków. I różne pasożyty chorobotwórcze uwięzione w trawieniu posiłku mogą powodować biegunkę. Czasami biegunka występuje z powodu indywidualnej nietolerancji laktozy zawartej w produktach mlecznych.


Dość często zdarzają się sytuacje, gdy jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu oczyszczania organizmu. Dla tych celów, zaleca się, aby powodować biegunkę. Że jest on w stanie oczyścić niektóre narządy.

Jeśli sytuacja wymaga luźny stolec do celów leczniczych, musimy najpierw rozwiązać problem, aby powodować biegunkę. Wiele problemów związanych ze zdrowiem, spowodowane przez problem żużlowania jelita. Zgodnie z jej cech funkcjonalnych jest to ciało gromadzi się resztki jedzenia. Punktacja kosmków znaleźć w jelitach, toksyny zapobiec wchłanianie składników odżywczych, bez których normalne funkcjonowanie wszystkich systemów organizmu człowieka staje się niemożliwe. resztki żywności są fermentacji i gnicie, co sprzyja tworzeniu się toksyny, która po uwolnieniu do krwiobiegu spowodować obniżenie wydajności, bóle głowy i osłabienie.

Aby zachować zdrowie ciała należy okresowo czyścić zmiękczający stolec. Procedura ta jest wykonywana przy wykorzystaniu środków przeczyszczających. Są to substancje, które przyczyniają się do promocji stolca i przyspiesza proces defekacji. W tym przypadku środki nie powodują negatywnych skutków dla pozostałych organów i pomaga nam w podejmowaniu decyzji, jak spowodować biegunkę. Stosowanie substancji przeczyszczających zalecane przed rozpoczęciem zabiegu, jak i po leczeniu anthelminthic narkotyków.

Nie zaleca się przyjmowanie środków mogących cienką krzesło, wrzodziejące patologii i krwawienie z narządów wewnętrznych. Ze szczególną ostrożnością ich stosowanie jest przypisany do kobiet w ciąży. Przeczyszczające dzieli się na grupy o organicznych (roślinnych) i nieorganicznego.

Jak wywołać biegunkę w stosowaniu leków powinna zalecić specjalisty. przemysł farmakologiczny produkuje cztery rodzaje środków przeczyszczających. Należą do nich:

– preparaty zmiękczające działanie (wazelinę, olej migdałowy, świece gliceryną) ;

– leki stymulujące funkcje jelit ( „bisakodylu”, „Stadalaks”);

– probiotyki (lactobacilli i bifidobakterii);

– Preparaty działanie osmotyczne ( "Forlaks", "Prelaks").

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak spowodować biegunkę, pomogą nam i tradycyjnej medycyny. Najpopularniejszą metodą jest lewatywa. To może być wykonane przy użyciu octu wykonane z jabłek, sok z cytryny i napary z różnych ziół. Również skuteczne wprowadzenie ciepłej wody wcześniej poddawane wrzenia. Spośród wielu istniejących metod, które są używane do powodować biegunkę, można wyróżnić stosowanie osolonej rozwiązania. W celu określenia ilości soli w jednostce wody wstępnie Konsultacja ze specjalistą do.

Biegunka może nastąpić po posiłku, w przypadku zjedzenia śliwek lub proszku przetworzonego suchego grochu. Niezwykły środek przeczyszczający i służyć sałatka tarty marchew, buraki i seler dodając małe kawałki kapusty posiekane. Połączenie tych warzyw można skutecznie oczyścić jelita. Będzie ona służyć jako doskonałe narzędzie i przeczyszczający zbierania ziół leczniczych, które można kupić w aptece.