200 Shares 5647 views

Czy lot jest niebezpieczne w czasie ciąży

Ciąża – to szczęśliwy czas, kiedy kobieta jest oczekiwanie na jej dziecko. Większość kobiet w ciąży już zaczęły chronić owoce przed wszelkimi rodzajami niebezpieczeństw i zagrożeń, tyle trzeba zaprzeczyć samemu. Na przykład, na wakacje w innym kraju, ponieważ wiele osób uważa, że aby latać samolot jest bardzo niebezpieczne.


W rzeczywistości, lot w czasie ciąży nie zagraża prawidłowy rozwój zarodka, ale tylko wtedy, gdy występuje konsekwentnie dobra, bez wykazywania konkretnych niekorzystnych czynników lub przeciwwskazań. Problemy mogą pojawić się, na przykład, ze względu na strach przed lataniem w ciąży, bo wtedy jest to poważna sytuacja stresująca, a kobiety w ciekawym położeniu, jak wiadomo, nie jest możliwe, aby być nerwowy. Co do zasady, linie lotnicze podlegają regule, że ciąża lot na okres 32 tygodni nie może zostać rozwiązany.

Loty we wczesnej ciąży są monitorowane przez linie wystarczająco trudne. Kobieta za bilet zakupu należy przedstawić zaświadczenie od lekarza, co jest potwierdzone przez brak szkodliwych skutków dla płodu. Ponadto, dokument ten musi być wystawiony nie wcześniej niż dnia tygodnia przed lotem. Choć kobieta użyć takiego transportu we wczesnych stadiach, istnieje większa ochrona niż dobrej drodze lub transportu morskiego. Ostatnio niektóre firmy odmawiają hop kobieta czeka na podwójną radość w rodzinie, czyli bliźnięta.

Sama mucha w czasie ciąży nie jest zagrożeniem, ale kobieta powinna trzeźwo ocenić sytuację. Najlepszy jest dobrze rozważyć wszystkie plusy i minusy takiej podróży i zrozumienia dla siebie, czy nie jest tak konieczne. Po wszystkich stresu i sytuacji nerwowego nie może powstać tylko w płaszczyźnie, ale na przykład na lotnisku lub w jakimkolwiek innym kraju, w którym kultura nie rozumie człowieka całkowicie, którzy mieszkali tam wcześniej. Równie ważna jest dieta i jak to będzie możliwe, aby utrzymać go na niezmienionym poziomie.

Jeśli zdecydowano, że podróż będzie, należy zrobić to tak bezpieczne, jak to możliwe. Samolot kobiety w ciąży zaleca się usiąść blisko ołtarza, jak każda godzina powinna wstać i chodzić kabinie zaledwie kilka minut. Warto również zaopatrzyć się w czystej wodzie jak picie dużo do uzupełnienia płynu, ponieważ proces odwodnienia w takich warunkach szybciej.

pani w ciąży powinna zorganizować wszystko w trakcie lotu, czyli stan komfortu jest ważnym czynnikiem udanej podróży. W związku z tym należy wziąć pod uwagę wszystkie małe rzeczy, na przykład, wziąć wygodne buty na niskich obrotach lub zaopatrzyć się w ciepłe skarpety. Ponieważ przyszła mama będzie miała dużo czasu, aby usiąść prawie bez ruchu, wybrany strój w żadnym wypadku nie należy ściskać lub utrudniać jej ruchy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest odzież specjalna wolny orientacja. Lot w czasie ciąży wymaga podstawowej normy bezpieczeństwa, w szczególności konieczność, aby zablokować pas niektórych zagadek. Zapięcie na taśmie powinny być umieszczone na brzuchu, jak do mocowania pasa od dołu, może naciskać na płód, powodując niekorzystne efekty. Fotelik należy dostosować przed rozpoczęciem lotu tak, że kobieta w ciąży siedziała tak wygodnie, jak to możliwe.

Lot w czasie ciąży powinno koniecznie towarzyszyć porady lekarza. Jeśli ekspert powinni odłożyć podróż do lepszych czasów, należy uważnie słuchać rad i nie ryzykować zdrowia nienarodzonego dziecka. Po tym wszystkim, jest jeszcze czas do latania, a życie dziecka powinno być chronione bardziej niż ich własne.