625 Shares 4730 views

W modzie kolorze grafitu: kto zbliży się ten odcień?

Dobór koloru włosów dla wielu kobiet – procedura jest długa i wymagająca. Po tym wszystkim, odcień włosów jest w stanie radykalnie zmienić obraz i wizerunek człowieka, czasami nie do poznania. Następujące tendencje mody, kobiety są skłonni do eksperymentowania z ich fryzury, być zmienna, tworząc swój własny niepowtarzalny styl, a przede wszystkim, to odnosi się w celu ustalenia odpowiedniego koloru włosów.


Grafitowy – to kolor, który przypomina barwę ołowiu w prosty ołówkiem, najlepiej z połyskiem, więc rodzajem połysku. Wiele osób, decydując się nadać włosom odcień grafitu, koncentrują się na fali stalowej o ciemnych włosach.

Najczęściej taki rezultat chcemy osiągnąć płonący brunetka, chociaż ciemno-brązowy piękności często marzą o takim odcieniu. Niektóre nazwać ciemny kolor ciemnoszary, podczas gdy inne są związane z mokry asfalt, światła lub ciemnym tonu ołówka.

To kolor grafitu?

W celu określenia i słusznie argumentować, który jest warte ryzyka z takim oryginalnym odcieniu, oferujemy podstawowe cechy typów dziewcząt, opiera się na systemie barw pór roku. Ta wiedza jest bardzo pomocna w wyborze kolorów kosmetyków, szafa i kolorów farb do włosów.

Znany z 4 głównych rysów twarzy kobiecego wizerunku. Symbolicznie, są one podzielone na tych rodzajów kolorów, takich jak:

  • Winter (jasne kontrastowych kolorach wygląd, ciemnych włosów, oczu – czarny, fioletowy, niebieski, szary, skóra jest białe lub kolor kości słoniowej);
  • Wiosna (blond włosy, jasne oczy, skóra jest w kolorze kości słoniowej, może być przezroczysty złoty z lekkim rumieńcem);
  • letni (ciemno lub jasno brązowy włosach blond z szary odcień na włosy, oczy – jasne, z oliwek, brązowe, odcieni skóry – kremowo białym, blado różowy, beżowy).
  • Spadek (włosów – czerwonawo-brązowy, brąz, złoto, miedź, żółtawy skóry odcieni ciepłych, oczy – szarawy stali, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, brązowy).

Opierając się na fakcie, jaki rodzaj chcesz przypisać swój wygląd, można ustalić, czy pasuje kolor grafitu. Warto zauważyć, że ciemne odcienie włosów bardzo dobrze kontrastuje z jasną skórę i oczy jasne i żywe kolory. Na przykład, czarne włosy z szaro-popielaty odcień Perfect Blue-i zielonooka dziewcząt. Ta kombinacja kolorów – jest to sposób, aby jasno wyrazić swoje rysy twarzy. Oczywiście, grafit fala będzie pasować do dziewczyny z czarnych lub ciemnych oczach.

kolor grafitowy będzie wyglądać nieodparty na włosach na właścicieli jasnej skórze z różowym. Zbudowany na kontrastujących chłodne kolory, taki typ jest najlepszy wybór wyświetlaczy brunetek.

Tak więc, możemy stwierdzić, że rysy twarzy zwane „zima” kolor grafitowy pasują idealnie.

Nie jest to łatwe, aby osiągnąć taki odcień, ponieważ może dominować czarny lub brązowy i ledwo widoczny kolor grafitowy. Zdjęcie ilustracjami produktów promocyjnych dla farb do włosów nie może pokrywać się z rzeczywistym wynikiem. Dlatego właśnie eksperymentowanie, można uzyskać odcień grafitu go na włosy, biorąc pod uwagę oryginalny kolor włosów. Nie uniwersalny przepis tutaj. I najpewniejszym sposobem, oczywiście, będzie konsultacja z mastera- fryzjera, który wybrać odpowiedni odcień i profesjonalne podejście do farbowania włosów w tak ekskluzywnym kolorze grafitowym.