162 Shares 1324 views

Cypr: Hotele 3-gwiazdkowe w Protaras, Paphos

W przytulnych hotelach trzygwiazdkowych z eleganckimi wnętrzami na Cyprze turyści wolą pozostać, zmuszeni do pieniędzy, rodziny z dziećmi, młodzi ludzie, którzy polegają jedynie na odpoczynku budżetowym oraz tych, którzy potrzebują ciszy, samotności i pokoju.


Tanie hotele, mimo że ich zakres usług jest niewielki, zapewniają niezaprzeczalnym turystom przyzwoite wakacje na wyspie Cypr. 3-gwiazdkowe hotele ze skromnym funduszem pokojowym obsługują usługę na wysokim szczeblu europejskim. Większość kompleksów hotelowych została odnowiona, wyposażona w funkcjonalne meble, sprzęt sanitarny i sprzęt AGD, który ma nowoczesny wygląd.

Infrastruktura

Na wyspie Cypr hotele trzygwiazdkowe są w większości wyposażone w basen i strzeżony parking. Pracują z fryzjerami, kantorami, sklepami, salami konferencyjnymi i centrami biznesowymi. Hotele wyposażone są w centra fitness i salony SPA.

Opis apartamentów na terenie kompleksu hotelowego Cypr 3 *

Apartamenty w trzygwiazdkowych hotelach to pokoje jednoosobowe o powierzchni 12 m 2 . Są one wyposażone w oddzielną wannę i toaletę. Łazienki w większości hoteli wyposażone są w prysznic, są ręczniki i przedmioty higieny, a nie ma suszarki do włosów.

Pokoje wyposażone są w jedno lub dwa łóżka, telewizor, szafę (oddzielne lub wbudowane), krzesła lub fotele. Lodówki są częściej wynajmowane, ich pierwotna obecność w pomieszczeniach jest rzadka. Żelazko jest za dodatkową opłatą. Pokoje wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizję satelitarną. Meble, hydraulikę i urządzenia mają nowoczesny wygląd.

Kondycjonery w apartamentach mają dwa typy – indywidualne i scentralizowane (zarządzane w recepcji). Pokoje sprzątane są codziennie, a ręczniki są zmieniane. Łóżko jest zmieniane raz lub dwa razy w tygodniu.

Plaże

Chociaż "gwiazda" hoteli nie jest duża, część z nich znajduje się na 1. wybrzeżu. Bliskość wybrzeża morskiego, otoczona plażami, wpływa na cenę zakwaterowania na wyspie Cypr. Hotele 3 gwiazdki, z własną plażą, zwiększają koszty utrzymania. Hotele 5 *, daleko od przyzwoitej odległości od morza, może być znacznie tańsze niż skromne "treshkas".

Jeśli hotel kompleksu 3 gwiazdki nie ma własnej plaży, zwolennicy zalecają najbliższe hotele z dostępem do morza. Za dodatkową opłatą można zrelaksować się przy każdej plaży.

Zasilanie

W większości hoteli tylko śniadanie, zwane "kontynentalnym", jest wliczone w cenę zakwaterowania. Goście otrzymują tradycyjne kanapki (chleb, kiełbasa, sery), soki, jajka na twardo, omlety, jogurty, muesli, wypieki z kawą i herbatą.

Oczywiście są trzygwiazdkowe hotele na wyspie Cypr oferujące wyżywienie i pełne wyżywienie. Kompleksy hotelowe działające w systemie "all inclusive" są niezwykle rzadkie. W razie potrzeby Goście mogą zamówić stolik w restauracji, zapłacić za zamówioną potrawę lub przekąskę w barze.

Jednak nie wszystkie hotele mają własne restauracje. W przypadku "treshek" zawartość restauracji nie jest warunkiem wstępnym. Restauracje na Cyprze są zazwyczaj wyposażone w najlepsze trzygwiazdkowe hotele. Wybierając hotel, turyści preferują hotele z restauracjami, choć mieszkają w nich trochę droższe. Zdając sobie sprawę z tego, że właściciele starają się wyposażyć kompleksową kawiarnię lub restaurację.

Protaras: hotele 3 *

Wygodne hotele w Cypr (Protaras) 3-gwiazdkowy posiada zaplecze rekreacyjne z basenami, leżakami i parasolami, kortami tenisowymi, boiskiem do squasha i siatkówki. Goście mogą zrelaksować się w doskonale wyposażonych siłowni, saunach, zrelaksować się w jacuzzi. Działania wodne są dostępne dla nich.

Hotele 3 * są wyposażone w restauracje, bary i kawiarnie na plaży, gdzie serwowane jest śniadanie (bufet). Elegancko urządzone apartamenty wyposażone są w minibar, balkon i telewizor. Plac zabaw i baseny dla dzieci są przeznaczone dla dzieci na ich terytorium. Dla gości organizują animacje i występy taneczne, festiwale folklorystyczne.

Hotele Pafos 3 *

Cypr, Pafos, hotele trzygwiazdkowe – wszystko to są elementami wspaniałego wypoczynku. Hotele 3 * w elitarnym kurorcie Pafos, sąsiednie restauracje, tawerny, sklepy z pamiątkami. Te hotele, które znajdują się w pobliżu centralnej dzielnicy są otoczone butikami, supermarketami, klubami nocnymi i lokalami rozrywkowymi.

Wszystkie hotele w Pafos są przeznaczone dla Brytyjczyków i wymagających Europejczyków, którzy preferują baseny plażowe. Dlatego nawet na terenie kompleksu trzygwiazdkowego zbudowano kilka basenów. Wiele kompleksów hotelowych w Pafos graniczy z 1. linią brzegową, która styka się z piaszczystymi plażami Morza Śródziemnego.

Hotele z oryginalną architekturą wyposażone są w siłownie, boiska sportowe, saloniki spa, pokoje dla dzieci. Oferują one wynajem samochodów i wycieczki. Rodziny z dziećmi starają się zajmować apartamentami z mini-kuchnią, gdzie znajdują się kuchenki mikrofalowe i pokoje dzienne.

Koszt pobytu w hotelach na Cyprze 3 *

Koszt życia w hotelach trzygwiazdkowych na Cyprze jest bardzo zróżnicowany. Są trzy hotele na Cyprze, ceny zakwaterowania są wyższe niż w przypadku "pięciu". Ceny w hotelowych kompleksach kurortu Larnaca są o 15-25 procent niższe w porównaniu z Ayia Napa lub w Pafos, gdzie trzyosobowe hotele przylegają do linii brzegowej, przygraniczonej piaszczystymi rozlewiskami.

Ogólnie rzecz biorąc, hotele cypryjskie 3 * przyjemne niskie koszty, za które zapewniają tradycyjny zestaw usług, które pozwalają na przyzwoity wypoczynek, spędzając co najmniej fundusze.