619 Shares 5313 views

Yamaha R6 – charakterystyka urodzony wygrana

W pierwszym dniu podróży na tej stalowej konia poczujesz, że on urodził się latać, jak model Yamaha R6 specyfikacji, wyposażenia i projekt tych samych cechach jak profesjonalnych motocykli wyścigowych uczestniczących w MotoGP.

Jego główną zaletą jest różnica i obecność systemu sterowania mikroprocesora na wlocie i przepustnicy, co czyni go niezwykle pojętny i opanowania.

W motocyklu Yamaha specyfikacje R6 skupić się na idealnej pozycji do obrotu oraz pełną integrację z kierowcą. Podwozie modelu wyposażonego w regulowaną widełek, co pozwala na zoptymalizowanie parametrów poszczególnych przedniej powierzchni.

Należy również zauważyć, że lider Pucharu Świata w klasie „Supersport” Brytyjski kolarz Cal Kratchlou zdołał wspiąć się tak wysoko, wyprzedza wszystkich swoich rywali, ale dzięki Yamaha R6. Charakterystykę tego roweru doskonale nadaje się do zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. I udowodnił to w uczciwej walce z wszystkich innych konkurencyjnych producentów na świecie profesjonalnych wyścigów. Ten motocykl jest prawdziwym królem toru.

Jest popularny nie tylko wśród sportowców. Zbyt wielu miłośników idealnego postępowania na drodze i prędkości wybrać dokładnie motocykl Yamaha R6. Charakterystyka tego modelu są następujące:

  • Silnik: 599 cc 4-cylindrowy, 4-suwowy cieczą.
  • Sprzęgło: poślizg, wielotarczowe, olej.
  • zapłonu i uruchamiania systemu tranzystor elektryczne
  • Układ wydechowy wyposażony jest w zawór specjalnie zaprojektowane kontrolowany, który otwiera się i zamyka w zależności od prędkości obrotowej silnika, sterując w ten sposób w kierunku przepływu gazu.
  • Skrzynia biegów: sześciobiegowa stałej siatki.
  • Minimalny prześwit – 13 cm.
  • Waga – 189 kg.
  • Maksymalna prędkość paszport – 260 km / h.

Oddzielnie powinny pozostać na ramie i ciało Yamaha R6 2012 uwolnienia. Pierwszym z nich jest światło. Obsada aluminiowa rama z ukośnym wahadła zapewnia niezwykłą wrażliwość i agresywną ciało aerodynamiczny pozwoli Ci czuć się pewnie na wszystkich prędkościach. Racing przednie zawieszenie z odwróconym widelcem teleskopowym zapewni Ci maksymalny komfort podczas jazdy.

Na motocyklu Yamaha R6 tylko pozytywne opinie. Po tym wszystkim, na pierwszy rzut oka można zauważyć, minimalizm i bilans tego modelu, to nie ma nic więcej. Jego niezwykła zwinność i posłuszeństwo pozwoli Ci nie tylko przezwyciężyć ogromne odległości zwykłych tras drogowych, ale także łatwe do zygzaka zygzakiem ulice. Po tym wszystkim, na torze, że łatwo przyspiesza do prędkości maksymalnej i idealnego układu hamulcowego, precyzyjny rozkład masy i chipovat silnik czyni go idealnym w środowiskach miejskich. Jeśli zdecydujesz się pouchastvoat w amatorskich wyścigach, to powinniście wiedzieć, że Yamaha oficjalnie wydany zestawów wahają YEC części wyścigi, które mogą przekształcić swój rower do prawdziwego samochodu wyścigowego.