614 Shares 8022 views

. Moscow University S. Yu Vitte: oddziałów, zdalne szkolenia i informacje zwrotne

Dawno chwili uniwersytety publiczne były pod wieloma względami lepiej niż komercyjne. Obecnie te i inne instytucje edukacyjne mogą dać swoim absolwentom umiejętności niezbędne do udanej kariery i dyplomu państwowego. Jednym z najlepszych prywatnych uczelni w Rosji jest Uniwersytet Moskwa S. Yu. Vitte.

Historia uczelni

Uniwersytet w Moskwie. Witte jest stosunkowo młody. Powstał w 1993 roku. Uniwersytet jest jednym z pierwszych komercyjnych instytucji szkolnictwa wyższego w Rosji. W ciągu 20 lat uczelnia przygotowuje specjalistów ekonomii, zarządzania i prawa.

Nie przez przypadek uczelnia nosi imię słynnego rosyjskiego ekonomista i reformator Sergeya Yulevicha Vitte. Jak tego wielkiego człowieka, studenci i absolwenci uczelni są gotowe, aby zmienić świat finansów, aby zrobić to lepiej, aby umieścić swój kraj na nowy poziom. A do tego są one w stanie uzyskać w liceum całą niezbędną wiedzę.

Obszary szkolenia. Ekonomii i Zarządzania

Na moskiewskim Uniwersytecie S. Yu. Vitte może zrobić ci, którzy starają się zdobyć dobre wykształcenie. Istnieje wiele obszarów szkolenia.

Bardzo popularny wśród studentów cieszył rachunkowości, analizy i badania. Przeszkolony w tym zakresie, młodzi profesjonaliści mogą znaleźć pracy w całym kraju i za granicą w małych i dużych firmach, administracji i ministerstw.

Wszystko jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy są marketingu. Przeszkolony w tym zakresie może być również w Uniwersytecie. Witte. Firmy, które chcą odnieść sukces, opłaca się sprzedawać swoje produkty, będą zainteresowani w tym, że pracował w marketingu z doskonałą edukacji.

Uniwersytet w Moskwie. Witte oferuje badania w „Zarządzanie organizacją”. Żadna firma nie może obyć się bez specjalisty, który może rozwijać życie wewnętrzne, zastosowano wiedzę każdego pracownika. To nie jest łatwe, ale ciekawy zawód.

Uczniowie są zachęcani do odkrywania wszystkich podatków i opodatkowania odpowiednich programów edukacyjnych.

Miłośnicy nauk ścisłych i tych, którzy są dobrze zorientowani w komputerach lub chcą nauczyć się tego, będą zainteresowani kierunkowskazy – stosowana informatyka w gospodarce. Technologia zajmują coraz bardziej poczesne miejsce w życiu każdej firmy. Bo to jest po prostu niemożliwe do zrobienia bez specjalistów, którzy wiedzą, jak pracować z technologią.

Nie mniej popularny jest kierunek „Finanse i Kredyt”. Absolwenci, którzy otrzymali wykształcenie mogą dostać pracę w sektorze bankowym, aby pracować z ludźmi. Wnioskodawcy, którzy są zainteresowani w tym kierunku, warto również zwrócić uwagę na program „Bankowej”.

Nie mniej interesujące studiować ekonomię i zarządzanie przedsiębiorstwem. Trend ten cieszył się niemal tak popularne jak Financial Management.

Podczas gdy świat jest oszałamiająca kryzysy finansowe są coraz bardziej zwracać uwagę zarządzania kryzysowego skarżących”. Specjaliści z wykształceniem w naszych trudnych czasach nie pozostanie bez pracy.

A dla tych, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, powinno się zwrócić uwagę na „Przedsiębiorczość”. To tu mówić o podstawowe prawa prowadzenia działalności gospodarczej, jak odnieść sukces.

Ludzie, którzy są zainteresowani twórczych zawodów związanych z ekonomii lub zarządzania, należy zwrócić uwagę na „Project Management”. Tendencja ta jest stosunkowo młoda, ale już przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Kierunek kształcenia. jurysprudencja

Tendencja ta jest interesująca, ponieważ faceci, którzy chcą zrozumieć zawiłości prawa. Najbardziej popularne uniwersytet – orzecznictwo. Czy tu nie jest łatwe, trzeba dokładnie przygotować do wytrzymania wysoki poziom konkurencji. Ale z wykształcenia, który daje Moscow University of S. Yu. Vitte, będzie po ukończeniu studiów mogą łatwo znaleźć wysokiej płatną pracę.

Nie mniej interesująca jest tendencja jako „Public Law”. Studenci, którzy wybrali go za dużo, aby zbadać, zrozumieć i zapamiętać. Ale po ukończeniu studiów mogą pracować w różnych organizacji, w tym gmin.

Bardzo popularny jest kierunek „prawo karne”. Równie zasłużone chwały i wydziału „Prawo cywilne”.

Inne obszary szkoleń

Bardzo często kandydaci wprowadzić Uniwersytecie Moskiewskim S. Yu. Vitte, aby dowiedzieć się, jak skomplikowana jest sprawa państwa i gospodarki komunalnej. Nieco mniej popularne „Cła”.

Ci, którzy chcą pracować z ludźmi, którzy byliby bardzo zainteresowani, aby dowiedzieć się z takim kierunku jak „Public Relations”. Studenci, którzy otrzymali wykształcenie, szeroki wachlarz organizacji, gdzie mogą znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę.

Fani geografii i ludzie, którzy kochają podróżować, może być skuteczne, jeśli wybiorą „turystyka” kierunek. Licencjata absolwenci tego kierunku mogą być pewni, że ich praca nie będzie się nudzić i będzie zabawa, podobnie jak dzieci, które przeszły przeszkolenie w tym kierunku, jak „Hospitality Industry”.

Jak wejść na Uniwersytecie Witten

Aby wejść trzeba być przygotowane z wyprzedzeniem. Najczęściej, wnioskodawcy wnieść do wyników egzaminów uniwersyteckich. 1-2 lat, zanim stanie się to konieczne egzamin końcowy, aby dowiedzieć się, jakie przedmioty są wymagane dla dopuszczenia do wybranego wydziału, a następnie dostać gotowy, aby zdobyć wystarczającą ilość punktów i zająć wysokie miejsce w rankingu.

Jako Uniwersytecie Moskiewskim. S. Yu. Vitte posiada egzaminów w ich ścianach. Data są one wykonane, a wyniki można również obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej.

schronisko

Wielu studentów są przyciągane University. Witte. Moskwa w przeważającej jego części nie jest rodzinnym, dlatego trzeba szukać schronienia.

Uniwersytet oferuje również jego uczniowie mieszkają w akademiku. Ale warto pamiętać, że każdego roku, którzy chcą zająć dużo miejsca, więc trzeba jak najszybciej, aby ubiegać się o miejsce. Nie należy również zapominać, że zakwaterowanie będzie warta pewna kwota pieniędzy.

opinie

Przed wyjazdem do uczelni, Witte, opinie powinny być odczytywane wnioskodawcy. Studenci, którzy są już zapisani na Uniwersytecie, chwalił nauczycieli i jakość kształcenia. Ale także ostrzec wnioskodawców, że uniwersytet nie będzie tolerować próżniaków, którzy grają wagary, prace pobrać z Internetu.

Uniwersytet w Moskwie. . S. Yu Vitte – jedna z najlepszych prywatnych uczelni w kraju. Dowiedz się interesujące tutaj, a zdobyta wiedza będzie przydatna budować karierę.