414 Shares 2267 views

Jak zmniejszyć rozmiar plików: przegląd programów

Pytanie: „Jak zmniejszyć rozmiar pliku” definiuje się dość często. Jednocześnie ta informacja interesowały zarówno dla doświadczonych i początkujących użytkowników. W tym artykule opiszę kilka narzędzi, które pomagają zmniejszyć rozmiar grafiki. Programy te pozwalają zoptymalizować pliki do stosowania ich w rozwoju stron internetowych, lub po prostu do przechowywania w dużych ilościach. Następny dowiesz się, jak zmniejszyć rozmiar pliku.


AdvanceCOMP

To może wydawać się trudne do dzisiejszych użytkowników. Po tym wszystkim, brakuje cały zwykły graficzny interfejs użytkownika, a cała akcja odbywa się w linii poleceń. Ale nic trudnego w tym że nie ma kontroli. Podać wystarczającą lokalizację, która zawiera niezbędne obrazów, a program zrobi wszystko. Stare pliki zostaną usunięte i utworzone nowe wersje skompresowane.

cez

Edytor ten obecny jest wszystko, co jest niezbędne w celu zmniejszenia rozmiaru pliku. Ten program może zmniejszyć rozmiar zdjęcia do pracy z plikami JPEG, PNG, BMP. Mimo dwóch ostatnich typów plików, jest mało prawdopodobne, trzeba będzie. Interfejs jest bardzo prosty. Wystarczy tylko wybrać żądany obraz za pomocą przycisku «» i dodać folder, aby zapisać. Możesz cieszyć się wynik w zaledwie minutę. kompresja bezstratna zostaną wykonane dopiero po starannej regulacji.

FILEminimizer Pictures

Użyte w tym algorytmie programu do kompresji jest nieco różni się od innych narzędzi w tej kategorii. W wyniku tego następuje zmniejszenie wielkości z określonymi cechami. Edytor ten jest zalecany, jeśli pracujesz z plikami JPEG. Ponieważ skuteczność kompresji będzie najbardziej zauważalne z tym poglądem. I to właśnie w tym formacie zachowuje większość zdjęć. Aby wybrać z listy użytkowników daje przyzwoity wybór opcji, wśród których można znaleźć automatyczne usuwanie metadanych, maksymalny procentowy spadek jakości i wiele innych.

FileOptimizer

Jest to z pewnością program, aby zmniejszyć wielkość zdjęcia zasługuje na uwagę. Mimo wszystko, to łączy w sobie cechy funkcjonalności i łatwości użytkowania. Wystarczy przeciągnąć żądany plik do programu i kliknij na przycisk „Optymalizacja”. Ale jeśli trzeba uzyskać więcej niż tylko kompresji, można dokonać drobnych korekt i zmianę wielu ustawień. Należy również zauważyć, możliwość pracy z wieloma formatami. nawet plików PDF mogą być przetwarzane w tym edytorze. Jeśli chodzi o odsetek kompresji, widzimy wielki wynik. W tym samym czasie, to jest zapisane dla wszystkich formatów obrazu. Średni odsetek kompresji wynosi 30%.

ImageOptim

Wcześniej dowiedziałeś się, jak zmniejszyć rozmiar plików w systemie operacyjnym Windows. Myślę, że warto wspomnieć przynajmniej jeden program dla właścicieli MAC. redaktor ImageOptim ma zdolność do pracy z trzech głównych formatów i może działać jako interfejs do innych podobnych narzędzi. Dogodnym cechą jest masywny kompresji, kiedy można wybrać wiele plików naraz. Chociaż szybkość przetwarzania programu jest gorsza od wielu konkurentów.

wniosek

Niestety, nie ma uniwersalny środek, który będzie produkować taką samą doskonałą kompresję wszystkich formatów graficznych. Dlatego konieczne jest, aby wybrać program dla każdej sytuacji indywidualnie. Mam nadzieję, że nauczyłem się z tego artykułu, jak zmniejszyć rozmiar pliku.