858 Shares 7364 views

Top krymskie plaże da wypoczynek i relaks

Krym (plaże zdjęcia) znajduje się w spokojnej, właściwego odpoczynku na łonie tajemniczej cud natury, gdzie można cieszyć się przyjemną podróż i stać się właścicielem pięknego słońca nad morzem. Dla osób, które preferują aktywny tryb życia, zapewniając najszerszą gamę wszelkiego rodzaju wypożyczalnia sprzętu sportowego jest wystawiona na dayvinistov, jak również narty wodne, łodzie, a nawet łodzi. Odwiedzając najlepsze plaże na Krymie, goście przeżyją prawdziwą przyjemność, to święto zostanie zapamiętany na zawsze. Tour mile zaskoczony przez nieoczekiwane, niewyobrażalnych okularów, towarzyszyły ciekawe komentarze przewodnika.

Różnorodność krymskich plażach


Ten półwysep – prawdziwą skarbnicą niezwykle atrakcyjnych i wyposażonych ośrodków. Wszelkie turysta, niezależnie od preferencji i upodobań, można łatwo znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednie miejsce dla prawdziwego relaksu i uzdrawiania.

Infrastruktura i obiekty

Jednym z najbardziej popularnych terenów rekreacyjnych na półwyspie jest miejska plaża Kercz, który został niedawno odnowiony i wyposażony. Nie tylko jest porządek i czystość, ale także mieć możliwość grania w siatkówkę (wyposażony w 2 poduszki), kupić napój lub zjeść w kawiarni, wypożyczyć leżak i inne przedmioty, posiada również przechowalnię bagażu. Po kąpieli, w razie potrzeby, reszta wziąć prysznic. Kolejny pozytywny punkt: wygodny sposób na morze, wyposażone specjalnie dla osób niepełnosprawnych.

Urlop dla rodzin z dziećmi

Wśród wybrzeży, otrzymał tytuł „najlepszych plaż na Krymie”, należy zauważyć pasa wybrzeża, która rozciągała się na wiele kilometrów od miejscowości z nazwą Morza do Teodozja. Ta linia brzegowa był nazywany „Golden Beach”. Ze względu na miękkim złotym piaskiem, rodziny z dziećmi mogą dostać prawdziwą przyjemność. W przeciwieństwie do „kamień” plaż są tu małe podróżujący mają możliwość położyć się na piasku, bieganie wokół na nim boso lub rzeźbić figury. Przybrzeżne dno – dość mała, gładka, na obszarze prawie żadne burze. Doskonała infrastruktura, rozwój usług sprawiają, że nie można odczuwać brak czegoś podczas wakacji. Wystarczy podjechać autobusem plaży, z której można dostać się do każdej najbliższej wioski.

Niesamowite piękno przyrody

Przez „najlepszych plaż na Krymie” Kategoria konieczne jest przeprowadzenie zasłużony, który ma majestatyczne nazwę „Królewski”. Znajduje się on w miejscowości Nowe Światła wśród egzotycznej przyrody, z którego emanuje romansu i tajemnicy. Są strome klify, jałowca i sosny gaje, wąwozy i tajemnicze ślady prowadzące do morza. W Blue Bay wolała kąpać się car Mikołaj II.

Reszta dla nudystów

Nie daleko od góry o nazwie Echkidag jest tzw Fox Bay, znany na Krymie jako ulubione miejsce spoczynku ludzi, którzy wolą się opalać bez stroju kąpielowym. Przegląd rezerwa sceniczny charakter Karadag oferuje plażę, gdzie można odpocząć bez ubrania.

Na południe punktu na Krymie

Ocenione „najlepsze plaże na Krymie” jest całkiem zdolny prowadzić unikalną plażę Mishor, gdzie czystej wody zamarzł smutny Pomnik Syrenki z dzieckiem stworzonej przez rzeźbiarza utalentowanych rąk. Tu można odpocząć z dziećmi od maja do listopada ze względu na bardzo ciepły klimat i dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Spokojny i relaksujący pobyt

Jednym z najbardziej korzystnych miejsc dla poetyckiej natury jest Simeiz ( „Niebieskie kamienie”). Ludzie przychodzą tu z wielu innych częściach Krymu, aby cieszyć się komfort, spokój i popływać w krystalicznie czystej wodzie. Hipnotyzujący Piękno natury jest niesamowite i inspiruje ludzi kreatywnych. Osób odwiedziło ten kraj, wakacje na Krymie, plaż, górskich szczytów, egzotycznej przyrody i zostanie zapamiętany na zawsze kiwać swoich magicznych mocy. Najprostszym sposobem, aby dostać się tutaj, można skorzystać z taksówki po mieście Jałta.