745 Shares 4653 views

Kim jest człowiek, który nie lubi ludzi?

W naszym świecie jest daleko od ludzi, wiadomości nie są zdolne do miłości. Niektórzy nazywają to narcyzm, podczas gdy inni nazywają ego, narcyzmu – termin można myśleć o całej partii. Wydawałoby się, że w chwili obecnej, bez tych cech po prostu nie może – obliguje firmę i osobiste relacje są często złożone w taki sposób, że trzeba pokazać spokój, tak aby nie ugrzęznąć w depresji i lęku przed rozstaniem. Ale jak to mówią, wszystko dobrze powinno być z umiarem, a obojętność, brak jakiegokolwiek poczucia powinny być dokładnie takie same. Jednak czasami ludzie nie zdają sobie sprawy, że ich troska o siebie, niechęć do innych już zamienia się zaburzenia psychiczne. To co mamy teraz i porozmawiamy.


Najczęściej róża wydaje nam się jak człowiek, który nie kocha ludzi. Taka osoba jest zbyt kojarzy się na sobie, czy w zewnętrznej powłoce, lub wiedzy, rozwoju duchowego, i tak dalej. Self-centered umysł osoby idealne, godne najlepszy ze wszystkich, to jest on. Cała reszta ludzi, w tym tych, którzy go otaczają, a nawet miłość, to rodzaj „niewolników”. Uważa on, że istnieją one tylko w celu nadania mu ciepło i radość.

Najczęściej osoba, która nie lubi ludzi, którzy są wokół niego, ma bardzo skąpy wewnętrzny świat, wąski światopogląd, duchowej pustki i wyobcowania. Nawet w hałaśliwym towarzystwie takiej osoby odczuwa poczucie osamotnienia jest tylko dlatego, że on myśli, że (on) nie może przyjść do każdego innego. Tacy ludzie rzadko wspierać sensowne rozmowy i nawet nie dlatego, że ich zasób wiedzy nie może być za mało, ale dlatego, że po prostu nie wiem, jak się komunikować. To właśnie z tym człowiekiem, który nie kocha ludzi, którzy ciągle cierpią, choć jest ich stan mąki nie wierzą, a nawet wręcz przeciwnie – jest bardzo zadowolony z niego.

Jeśli ta tendencja utrzymuje się przez lata, przy czym wnioski, to wszystko rozwija się mizantropię. Wiele psychiatrzy nazywają taką chorobę odchylenie współczesnym świecie, który jest w pewnym stopniu swoisty dla każdego z nas. Współczesny człowiek, nie kochać ludzi, to jest to wina tego samego społeczeństwa. Specjalne skale jak zaburzenia osobowości nabytego w naszym kraju, gdzie podział na warstwy społeczne zbyt wyraźnie widać, gdzie ludzie, którzy mają władzę i pieniądze, pomiatać wszystkich innych, a ta z kolei zaczyna się pojawiać w duszy nienawiść. W ten sposób jedna osoba może nienawidzić tylko policjantów, którzy ukarany grzywną ją bez końca, a drugi zły na wszystkich mediów, zaczyna cicho nienawidzę białe światło.

Podczas tej ponurej trendu które pochłaniają nasz świat, wielu z nas zapomnieli , co to znaczy kochać osobę. I nie chodzi o rodziny lub krewnych, i, jak mówią, do pierwszego rogu. Ważne jest, aby zauważyć te małe rzeczy, które możesz zrobić, aby nieumyślnie przechodniów. Na przykład, ktoś ustąpił metrze lub pomógł zarobić ciężki kosz z zakupami. Zauważ, uśmiechy, które można dać tankowiec, sprzedawca, fryzjer, i nie zapomnij dać dobry nastrój dookoła.