277 Shares 6134 views

Jak pobrać prasę, bez wychodzenia z domu

Każdy raz w życiu pomyślał, że jego postać musi być poprawiona. A najbardziej krytykowane powierzchnia jest oczywiście mięśnie brzucha, które grożą brzydki droop każdym razem odpocząć, nie przestał angażować się w sporcie i odbiór nadużywanie słodkie. A przecież do czynienia z tym uciążliwości będzie prędzej czy później zacząć. A potem użyteczne informacje dotyczące sposobu pobierania prasę, że Twoje działania mają największy wpływ.


Nawet wielu kulturystów nie wiem jak to zrobić poprawnie. Zapominają, że mięśnie brzucha znajdują się nie tylko bezpośrednio, ale ukośnie, i poprzecznie istnieją zewnętrzne i wewnętrzne. kompleks ćwiczenia monotonne i złe może mieć odwrotny skutek i prowadzić do zwiększenia wielkości talii. Ten artykuł zawiera przykłady, jak prawidłowo huśtawka prasę do rozwijania mięśni brzucha uporządkowany.

Start z faktu, że kwestia, jak prawidłowo huśtawka prasę, należy zwrócić się do lekarza. On może dać najlepsze porady, a nawet określić zestaw ćwiczeń, które będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Powtarzam sobie anatomię ludzkiego ciała i zbadanie struktury opis mięśni brzucha. Wtedy będziesz wiedzieć, co się wkrótce trzeba wywierać więcej wysiłku, które mięśnie do pociągu. Jeśli po wykonaniu tych czynności można wybrać dla siebie jeden z tych ćwiczeń, które są opisane poniżej i sami decydować, jak prawidłowo huśtawka prasę ty.

Najbardziej zauważalną ćwiczenie wśród tych, którzy myślą o tym, jak prawidłowo swing naciśnij brzuch – to ciało liftingu. Jest skierowany do mięśni rectus abdominis. Podczas jej wykonywania, ważne jest, aby ustalić właściwą pozycję wyjściową, w przeciwnym razie ryzykujemy rip powrotem. Stopy powinny być mocno i położony bezpośrednio na podłodze. Powrót należy zwiększać stopniowo, zaczynając od góry, a następnie przejść do zniesienia w środku, a następnie załadować z powrotem, zaokrąglenia kręgosłupa jak najwięcej, gięcie ramionami w kierunku miednicy. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby jakiekolwiek nagłe szarpnięcia ciała. Wystarczy gładka to gwarancja, że nie zaszkodzi samemu.

Poniższe ćwiczenie jest również seria jak prawidłowo swing naciśnij brzuch, i ma również na celu kierowanie i mięśnie leżące u jego podstaw. To stopy wzrosną od pozycji wyjściowej pozycji leżącej. Pierwsze półki pół kolanach zdolne do przedstawia miednicy, a następnie podnoszone bezpośrednio miednicy. W tym przypadku, ręce trzeba trzymać czegoś stabilnego, takie jak ławki, znajduje się z tyłu głowy. Trzepotanie zabronione, konieczne jest, aby podnieść nogi powoli, aby uniknąć uszkodzeń pasa. Dywersyfikacji ruchu danych zalecamy podnoszenia nogi w imadle, które są przeprowadzane na pasku.

Skuteczna dla tych, którzy zastanawiali się pytanie, w jaki sposób podkręcić prasę, są tzw curling. Aby to zrobić, trzeba siedzieć na podłodze, ręce za głowę i nogi Złącz, umieszczone w pozycji jakby siedzisz na zwykłym krześle. I zacząć „wyciszenie”, przynosząc ramiona do miednicy, na wydechu, dotknąć kolan głowy. Zatrzymane w tej pozycji przez chwilę i wróć do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie ćwiczy mięśnie skośne i intercostals. Ćwiczenia, pomimo prostoty opisu, raczej skomplikowane. Można zróżnicować swoje skręty boczne. W procesie trawienia wymaga czasu, ale wynik jest wtedy widoczne.

I zakończył dyskusję o tym, jak podkręcić prasę, ćwiczenia na zgięciu tułowia i tzw „Roman krzesło.” Pierwsze ćwiczenie jest wykonywane, trzymając się poręczy i jest tułów do przodu, dopóki nie dotyka czołem podłogi. A drugi – to ciało z powrotem jest z „siedzi na ławce, z rękami skrzyżowanymi na piersiach.” A potem, a ćwiczenia są dobre dla prostej, międzyżebrowe i mięsień zębaty.

Kiedy praktykowane regularnie i prawidłowo sporządzony zestaw ćwiczeń, aby osiągnąć piękną postać może być w bardzo krótkim czasie.